2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Uyumadık ki uyanalim 😂 burun sürekli tıkalı. Sanki hafiften de hırıltı var gibi. Sürekli burun açmaktan çocuk uyuyamadi bile
Benımkı de öyle ..
Uçlar bitti yenisini söyledim 😑
Havalarda bi değişik olduğu için evi de ister istemez etkiliyor .
Benım yatk odamla , oturma odam arasında sıcaklık farklı var , çocuklar için basit ama şifalanma yönünde önemli etken 😵‍💫

Ben tek zibin alsam yeter 😊😊
Var mı yok mu zıbın suan bilmiyorum dedigim yerde.evimizin altındaki caddede breeze diye bir magaza vardi. Internet siteleri de varmis. ben dogumdan önce hem uzun kol hem kisa kol stoklamistim hem de cok gülünc fiyatlara 12.5 tlye uzun kollu 7.5 tl ye kisa kollu zibin her urunun o an magazada kalan butun boylarini almistim ve %100 pamuktu uzun kollulari simdi giydirmeye basladim gayet de rahat ediyor bebis. Dusunurseniz sitesine bir bakin bazen indirim.denkgeliyor olabilir. Magazanin onunden gecerken ellerindekini tuketmek icin tek kalan 86 92 boyutlari vardi 20 tlye veriyorlardi 5 adet aldim :) ben internetten pek alisveris yapmam illa dokunacagim gorecegim ama bu magazanin urunlerini canli gordugum icin ve kumaslarini bildigim icin artık internetten de verecegim ihtiyac olanlari indirimde

Eklentiler

• Screenshot_20220923-085130_Chrome.jpg
    Screenshot_20220923-085130_Chrome.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20220923-085046_Chrome.jpg
    Screenshot_20220923-085046_Chrome.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20220923-084657_Chrome.jpg
    Screenshot_20220923-084657_Chrome.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20220923-084613_Chrome.jpg
    Screenshot_20220923-084613_Chrome.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 29
12-18 ay aldım canım yıkanınca çekme oldu gibi yorumlar vardı henüz yıkamadım ama çokta büyük duracağını sanmıyorum. Boyu uzun gelebilir onu da kıvırırm
Tamam canım çok teşekkür ederim, 1 tane alsak yetiyor mu çok pahalı cidden LCW bile 😅 çamaşır makinem kurutma özellikli yıkar yıkar giydiririm 😊 bir de hm'deki çuval gibi olanlar nasıl acaba konuşuldu mu hiç takip edemedim bir süredir ya da grupta çok alınan başka uyku tulumu var mı, teşekkürler 😊🌸

Arac parkedecek yer bulabilir misiniz bilmiyorrum ivedik cad. No 552/a y.mahalle diye geciyor 50 60 m2lik bir yer hani buyuk bisey beklemeyin sonra bana kizmayin:) ben annemin aldigi seyleri attim ihtiyacimi gorecek seyler vardi.
Olsun olsun değişiklik olur banada. Kızmam merak etme😅 yer bulamazsamda kısmet artık. Bugün gidip bakayim

Uyumadık ki uyanalim 😂 burun sürekli tıkalı. Sanki hafiften de hırıltı var gibi. Sürekli burun açmaktan çocuk uyuyamadi bile
Ben burun acmadım bu sefer. Reflü yatagına yatırdım. Hamıle yastıgımı doladım ettafına
Kundakladım
Örttum ustunu de guzelce
Baş ucuna vıks koydum
Sıcak suya koydum.
Burnu tıkandı ama uyandırmadı . Emerken de zorlanmadım.
7 de kalktı emzıedım fön sesı actım uyudu. Fön sesı hçhala acık, emzırdım suan yınr uyuyor😀

Bakalım artık 🤷‍♀️

Valla ben artık çift kundak yapıyorum açıyor zilli bir taneyi 😅önce muslinle sarıyorum sonra owlinin kundagini almıştım dolapdan onuda giydiriyorum ohh mis gibi 🤭başka türlü hem kendine zarar veriyor sürekli eli suratinda kendini çiziyor cimcikliyor, hemde uyandiriyor kendini.
Ben daha buyugunu aldım kundagın.😆 ama cok sıkmadıgım ıcın bir yerlerden cıkarıyor elleri.😆

Eczanwden 100 ₺ ye almıs eşim bebek viksini
Netten bakmıs 75 ₺

Kaynar suya koydum bıraz ama odada oyle fresh bır koku yok. Bebekler için oldugundan dolayı hafif kaldı galıba
Hemen trendeyoldan buharlasan viks aldım 3 tanesı 90 ₺

Reflü yatagına yatırdım kundakladım. Uykudayken bile ellerı hep agzında
Kendını uyutmuyor bu sefer
Yarım çay kaşığı mı koydun miktarı arttırınca da vermedi mi koku

Bugün büyüklere alışverişe çıktım ve şok olarak geldim. Lcw ne olmuş öyle. Uygulama sonrası bence indirim yapıyoruz diye uçmuş fiyatlar. Heryerde mağazası var ama asla eskisi gibi dolu değil çünkü aşırı artmis. H&m den aldım 3al 2 öde var bide yeni mail alıp üyelik yaptım yine onada %10 indirdi. Koton çocuktan aldim bide birseyler. Lcw almadim. Yarında bebeğin bir iki eksiğini alacağım ama iyi hamileyken aldim dedim aynı ürünler raflarda ama nerdeyse 2 3 katı olmuş.
Valla ben lcw ye girdim geri ciktim🤣 soluğu HM de aldim ve bunlari aldim mesela mont 200 tl 🤩

Eklentiler

• 20220923_101545.jpg
    20220923_101545.jpg
    128,7 KB · Görüntüleme: 53
Bu gece benim oğlanda hiç dalıp uyuyamadı 6 da kalktık en sonunda gazı da var yapamadı şimdi sızdı kaldı kucağımda inşallah uyurda bende uyurum biraz
Aynen bizdede aynı sorun uyuyoda hep mıkır mıkıfr ağından emziği düşün söyleniyo uyutmuyo benide sabah 6dan bunsaate kadar öyleydik şimdi uyandı artık

X