2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Bakayim bende ev için pijama takımı falan alayım 😅 hersey o kadar pahalı ki. Organik yumurta alıyorum hep aynı yerden. 0 numara yumurta geçen sene tanesi 1.75ti şuan 4.5lira. Eşime sabah diyorum ki sen 3 numara yumurta ye senden geçti artik🤣🤣
😆 hanı derler ya evde bayat ekmeklerı babalar yer " o hesap 😂

Bizimki bişiler alsın mesela
Bana sorar " bunu yıyeyım mı " dıye. Ulen sankı yeme dıyen var . Kendınce sacma bi fedakarlıgı var o konuda. Dedım keske baska konularda bu kadar duyarlı olsan. Anası da öyle . O konuda anasına çekmıs
Kadın geldıgınde zorla yumurta yedıeıuorum
Btmesın dıye yemıyor 😂

Lcw kendını hm zara sanıyor😆
Civilden aldım biraz :)
Civil sevmem normalde ama arkadaşlar çok daha iyi dedi yarın bakacağım bende. Desenleri güzel ve pamuksa alırım birseyler.
Annem lcw civil cadde üstünde olan her bebek mağazasını dolaşır. Yıllar önce yeni bir yer keşfetmisti cocugum olur niyetiyle 3 sene önce bir sürü zıbın takımı kıyafet filan almıştı ve hamileyken iyiki almış demistik. Her sey ucmus diye, ayni marka ürün bire bir baska magazada 3 sene önce 50 tl iken oradan 30a aliyordu. Dun yıllar sonra yine yolu düsmüs malum artık ilk zıbınlarımız olmuyor. Bu mevsimde giyebilecegi Tulumlar ve takımlar pijama almıs. Kumaşı yumuşacık ve %100 pamuk mesela görseldeki ürün 45 tl. Lcw nın sıtesinde aynı ayarda ürünler 109 tl. Yenidogan hediye gelen lcw urunleriyle bu magazadan aldigimiz urunlerin yumusakligini kumasini karsilastirdigimizda lcw nin bazen daha dusuk kalitede kaldigini gorduk. Malum bebek en fazla bi urunu 3 bilemediniz 4 ay giyebiliyor birdaha kullanamayacagi seylere de fahiş ücretler odemek istemem. Bebisim rahat etsin kumasi duzgun olsun marka takıntım yoktur. Ankarada iseniz demetevlerde cadde üstü bir yer bakmanizi tavsiye ederim.

Annem lcw civil cadde üstünde olan her bebek mağazasını dolaşır. Yıllar önce yeni bir yer keşfetmisti cocugum olur niyetiyle 3 sene önce bir sürü zıbın takımı kıyafet filan almıştı ve hamileyken iyiki almış demistik. Her sey ucmus diye, ayni marka ürün bire bir baska magazada 3 sene önce 50 tl iken oradan 30a aliyordu. Dun yıllar sonra yine yolu düsmüs malum artık ilk zıbınlarımız olmuyor. Bu mevsimde giyebilecegi Tulumlar ve takımlar pijama almıs. Kumaşı yumuşacık ve %100 pamuk mesela görseldeki ürün 45 tl. Lcw nın sıtesinde aynı ayarda ürünler 109 tl. Yenidogan hediye gelen lcw urunleriyle bu magazadan aldigimiz urunlerin yumusakligini kumasini karsilastirdigimizda lcw nin bazen daha dusuk kalitede kaldigini gorduk. Malum bebek en fazla bi urunu 3 bilemediniz 4 ay giyebiliyor birdaha kullanamayacagi seylere de fahiş ücretler odemek istemem. Bebisim rahat etsin kumasi duzgun olsun marka takıntım yoktur. Ankarada iseniz demetevlerde cadde üstü bir yer bakmanizi tavsiye ederim.

Civil sevmem normalde ama arkadaşlar çok daha iyi dedi yarın bakacağım bende. Desenleri güzel ve pamuksa alırım birseyler.

Lcw kendını hm zara sanıyor😆
Civilden aldım biraz :)
Mesela bu zıbın 45 tl aynı urunu google lensle tarattıgınizda baska sitelerde 90 tl

Eklentiler

• 20220923_070449.jpg
    20220923_070449.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 50
Kundaklayın kızlar. Elleeını yemek ıcın bile uyumuyorlar. Sımdı uyandı kundakladım
Bıe yerden cıkardı elleeını yemeye basladı.
Gece kundagını acıyoedum dün acmadım.
Cunku asıeı sekılde el emıyor ve dogal olarak uyumuyor
Valla ben artık çift kundak yapıyorum açıyor zilli bir taneyi 😅önce muslinle sarıyorum sonra owlinin kundagini almıştım dolapdan onuda giydiriyorum ohh mis gibi 🤭başka türlü hem kendine zarar veriyor sürekli eli suratinda kendini çiziyor cimcikliyor, hemde uyandiriyor kendini.

Ankaradayım demetevlerde neresi? Bugün bakayim😅 pek bilmiyorum o tarafı ama fiyatlar böyleyse yaktığım benzine değer 🤣

Yok ben öyle yapmıyorum mesela sağa sıktım hemen sağ tarafa çeviriyorum sonra hızlıca aynısını sol tarafa yapıyorum yüz üstü çevirince her şey çıkıyor zaten 😄 öyle bir burundan sıkıp diğerinden çıkmasını falan bende yapamam bunu hemşire arkadaşım öğretti öyle yapıyorum 🤣
Ben diğer burundan çıkartarak yapıyorum bazen ama tedirgin de oluyorum zararı var mıdır acaba diye ? Bu işin en doğrusu ne acaba yaa

Yerini bana da söyler misin ?biz de gidip bakarız. Geçen gün İstanbul yolu babymall e gittik ateş pahasiydi

X