2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Bizimkide hala yatakodasında yanımızda yatıyor kendi beşiğinde. Bugün doktor kontrolü vardı doktor anal evre denilen döneme giriyo olduklarını söyledi bu aylarda. Anneden veya babadan ayrılma özellikle anneden ayrılma korkusu kabızlık sandığımız kaka tutma vs oluyormuş. Normal bi gelişim basamağı. Şimdi bu evreye girecek misafirlerin gelmesi de kötü olmuş senin işin daha zor olacak. Bende odasına almayı planlıyodum ama uyanıp benim yatıyor olduğumu görmeyince ağlıyor kalkıyor beni görürse yat geri diyorum yatıyor. Benimde oda ayırma kısmı sıkıntıya girdi. Bide naparsak yapalım bebekler hazır olmayınca elimizden bişey gelmiyor birazda onlara göre şekilleniyoruz
Kesinlikle.

Maşallah sen hala emziriyosunda çalışmana rağmen. Kaç aya kadar devam edeceksin yada bebişe göre mi hareket edeceksin?
Bana kalsa bırakmayı düşünüyorum ama çevremdekiler bekle dyoe en azından 2 yaşına kadar diye. Çocuk istekli söylemesi ayıptır ben olmayınca annannesine açtırıp illa üzerine yatıyormuş. Bazen sırf üzerine yatmak için açtırıyor beni bile anlamadım gitti.

Maşallah sen hala emziriyosunda çalışmana rağmen. Kaç aya kadar devam edeceksin yada bebişe göre mi hareket edeceksin?
Bana kalsa bırakmayı düşünüyorum ama çevremdekiler bekle dyoe en azından 2 yaşına kadar diye. Çocuk istekli söylemesi ayıptır ben olmayınca annannesine açtırıp illa üzerine yatıyormuş. Bazen sırf üzerine yatmak için açtırıyor beni bile anlamadım gitti.

Gündüz artık çok nadir içiyo bazı günler hiç içmiyor bile normal bizimle yemek yiyor.
Bence doymamasından değil de alışkanlığından 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ gündüzleride mama içirrsem yemek yemez diye vermiyorum çok nadir biberonu bana getirip mama istiyor😂 ozman veriyorum
Ama deliksiz uykuyu özledim😂

Ayyyy sürpriz yatılı misafirde sevmem😂
İnsan bi sorar müsaitmisin değilmisin diye
Ben evdeyim yatağı yinede ayıramadım valla inşallah yapabilirsin🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ ben nezaman hiç uyanmadan uyursa ozaman yatağı ayırcam
Deliksiz uykuyu bende çok özledim. Hele hastalandıkları zaman resmen uyku yok bizde. Bnde tam ayırmayacağım aslında bi nevi kendi yatağına alcam ama aynı odada olcaz. Yoksa hep dip dibeyiz daha zor. Vallahi şaka bir yana bu konuda resmen eşimi özledim 😄 hiç beraber yatamıyorız bırakın ilişkiyi 😌😇
Artık dertlerni anlatıyo resmen mama istediğinde götürüyo yap diyo anca ozman keşke bendede gündüz değilde gece içmese😂😂 bişi olmaz boşver yemesi iyiyse mamada içsin😍

Ben yazın düşünüyorum ama yinede klozet alıcam onluk ufak bişi arada bi yaza kadar oturrturucam alışsın oraya yapması gerektiğini bilsin, yazında denemeye başlıcam bezssiz gezdiricem🙏🏻 sen nezman planlıyosun
Bende yazın düşünüyorum çiş eğitimini ya. İnşallah uzun sürmez öğrenmesi. Özellikle geceleri.

Ayyy bari onda yüzüm gülsün 😂😂 valla çişli kakalı bi ev hayal edemiyorum😂😂😂

Senin yine temmuzu bulur gibi toparlanıp halletmen fln🤦🏼‍♀️ ayyy şimdiden seni ozmanlarda düşündüm kendim üzüldüm 😀
Ben baya hazırlıklıyım çişli kakalı eve baya baya beklentim bu yönde 😂😂
Valla sorma Allah yardımcım olsun demekten başka bişey gelmiyor elimden 😂😂
kıyamam arada hala o teması istiyor gün içinde de demekki binevi yoksunluğunu yaşıyor.
Deliksiz uykuyu bende çok özledim. Hele hastalandıkları zaman resmen uyku yok bizde. Bnde tam ayırmayacağım aslında bi nevi kendi yatağına alcam ama aynı odada olcaz. Yoksa hep dip dibeyiz daha zor. Vallahi şaka bir yana bu konuda resmen eşimi özledim 😄 hiç beraber yatamıyorız bırakın ilişkiyi 😌😇

Bende yazın düşünüyorum çiş eğitimini ya. İnşallah uzun sürmez öğrenmesi. Özellikle geceleri.
Hastalandıklarında uyku hakgetire 🤦🏻‍♀️ aynı yatakta zor olmuyor mu tamda dün gece yanımıza aldım yarım gece durabildik ya beni ya babasını tekmeliyor uyurken zaten yatağın 3/2 sini kaplıyor kalan 3/1 lik kısımlara sığmaya çalışıyoruz 😂 emzirmeden dolayımı aynı yataktasınız alışkanlığı olduğu içinmi

Bende aynı vallaaa en son 10.ayda yataklar ayrıldı dahada adam gelemiyor😂😂😂 hep koltuk tepelerinde😂🤦🏼‍♀️

kıyamam arada hala o teması istiyor gün içinde de demekki binevi yoksunluğunu yaşıyor.

Hastalandıklarında uyku hakgetire 🤦🏻‍♀️ aynı yatakta zor olmuyor mu tamda dün gece yanımıza aldım yarım gece durabildik ya beni ya babasını tekmeliyor uyurken zaten yatağın 3/2 sini kaplıyor kalan 3/1 lik kısımlara sığmaya çalışıyoruz 😂 emzirmeden dolayımı aynı yataktasınız alışkanlığı olduğu içinmi
İşte oyuzden baba yatmıyor😂😂
Onu tekmeliyo bide benimki aşırı dönüyoo deli dana gibi dönemessee sinirleniyor ozamanda babaya yol gözüktü😂😂
Yatağa alıştıramadım oyuzden 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Alıştı. 😃

Darısı bize. Haata olunca yapılmıyormuş. Bnmkide hasta bademciği daha iyileşmemiş o yüzden 10 gün daha kaldı.
Azı dişleri patladınmı Ateş'in. Bizimki şişti am bi türlü patlamadı yahu.

Çıkarttı çoğu dişlerini 16 tanesi çıktı tek en arkadaki sağlı sollu 2-2 kaldı alt üst . Onlarda genelde 2 yaşa yakın çıkar diyolar

Köpek dişlerle azıların patlattıkdan sonra uzamasıda uzun sürüyo. Üstekiler çıkalı 1-2 ay oldu ama tam büyümedi🤦🏼‍♀️

Çıkarttı çoğu dişlerini 16 tanesi çıktı tek en arkadaki sağlı sollu 2-2 kaldı alt üst . Onlarda genelde 2 yaşa yakın çıkar diyolar

Köpek dişlerle azıların patlattıkdan sonra uzamasıda uzun sürüyo. Üstekiler çıkalı 1-2 ay oldu ama tam büyümedi🤦🏼‍♀️
Rabbim nazarlardan korusun. Çok, iyi ay. Bnmki daha 8,dişle duruyor. Diğerleri patlamaya hazır ama bi türlü bi. Delemedi gitti.

Rabbim nazarlardan korusun. Çok, iyi ay. Bnmki daha 8,dişle duruyor. Diğerleri patlamaya hazır ama bi türlü bi. Delemedi gitti.
Teşekkür ederim , erken çıkan diş iyi olmaz derler gerçi ama bilmiyorum
En azından herşeyi yiyebiliyor. Diş sancısından kurtulduk .o 4taneside çıkarsa

Yazık onlarada zor cidden 🤦🏼‍♀️😞

X