2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Bu arada ben bi gaza gelip tuvalet eğitimine yavaştan başlamaya niyet ettim var mı aranızda başka tuvalet eğitimine bez bıraktırmaya niyetlenen hatta bezi bıraktıran?
Aaaaa bana göre çok erken yaaaa ben yazı bekliyorum.
Cıtcıtlı basiyle gezerken cıplak evde o şekilde öğreticemm öyle planladım😂😂😂 öğrenirse tabi

Bu arada ben bi gaza gelip tuvalet eğitimine yavaştan başlamaya niyet ettim var mı aranızda başka tuvalet eğitimine bez bıraktırmaya niyetlenen hatta bezi bıraktıran?
Bende bir niyet ettim. Ama şöyle başlamıştık önce kak.sı geldiğinde söylüyordu yaparken annem alıştırmıştı. İyi dedim bundan olur. Lakün annem gittikten sonra ben ve bakıcı üzerine düşmedik. Şimdi kuytuda yapıyor. Çiş zaten diyemiyo. Bende yaIn köyde kentte aştını açarım öyle denerim dedim. Gecede çok su içiyor emzirmeyim diye onu veriyorum ya da kendi istiyor uyanınca uykuyu bile düzene koymadığım için de ya en doğrusu gibi geldi. Hem bende evdeyım

Kızımın pek hazır olduğunu düşünmüyorum canım. Şu klozetli ışıklı sesli lazımlıklardan aldım oturmak bile istemedi korktu. Bende banyoya koydum ben tuvalete girince gün içinde zaten hep başımda bekliyor hadi sende otur diyorum kendi tuvaletine oturmaya başladı bezle tabi. Şimdilerde yine otur sende tuvaletine diyince donunu indirmek istiyor öyle görüyor ya aynısını yapmaya çalışıyor. Sonra ben sifona basıyorum oda kendi sifonuna basıyor filan. Ama bezsiz denemiyoruz henüz. İlk aldığımda denedim kendi iradesi dışında bişey yaptıramıyorum kendi korkulacak bişey olmadığını görüp yanaşmaya başladı. Bir ay daha böyle gider gibi düşünüyorum sonra bezsiz dolaştırcam

Maşallah ne güzel 🌸mizacı nasıl oğlunuzun biz oyun grubuna başladık annesiz 1saat duranlar var oğlumla aynı olup benimki gözümün içine bakıyor ayrılmıyor benden
Ben zaten çalıştığım için 1 aydır bakıcıya bırakıyorum. Öncesinde annem bakıyordu. Burcundan mıdır, emiyor ondan mıdır bilmiyorum ama bana çok düşkün . Bırakırken ben bırakırsam ağliyor babası bırakınca hemen bakıcının çocuklarına gidiyor. Bakıcımın çocukları liseye gidiyor okula gitmeden alıyorlqr eşimden kapıdan. Oyun grubu nasıl olır bizim için bilemedim kendini ifade edemiyor diye öyle yerden korkuyorum. Hangi ilde gönderiyorsunuz. Verim aldınız mı?

Ben zaten çalıştığım için 1 aydır bakıcıya bırakıyorum. Öncesinde annem bakıyordu. Burcundan mıdır, emiyor ondan mıdır bilmiyorum ama bana çok düşkün . Bırakırken ben bırakırsam ağliyor babası bırakınca hemen bakıcının çocuklarına gidiyor. Bakıcımın çocukları liseye gidiyor okula gitmeden alıyorlqr eşimden kapıdan. Oyun grubu nasıl olır bizim için bilemedim kendini ifade edemiyor diye öyle yerden korkuyorum. Hangi ilde gönderiyorsunuz. Verim aldınız mı?
Bende oyun grubuna götürmek istiyorum olasi enfeksiyon hastalıktan korkuyorum 🤦🏻‍♀️

Bende oyun grubuna götürmek istiyorum olasi enfeksiyon hastalıktan korkuyorum 🤦🏻‍♀️
Sorma birde o var. Zaten hastalıktan kurtulamadı. İki. Kez azitro antibiyotik kullandık farklı zamanlarda. Bu ara da bir dişi daha patlamış diğerleride çıkmak üzere yine işitah felan kalmadı. Huysuzluk ta cabası. Artı emerken ısırmayı saymıyorum bile..

Sorma birde o var. Zaten hastalıktan kurtulamadı. İki. Kez azitro antibiyotik kullandık farklı zamanlarda. Bu ara da bir dişi daha patlamış diğerleride çıkmak üzere yine işitah felan kalmadı. Huysuzluk ta cabası. Artı emerken ısırmayı saymıyorum bile..
Ayyy beni de korkutan o azılar 🤦🏻‍♀️ daha patlatmadı azıları en beteri diyolar gözüm korkuyor. En son doktoruna oyun grubuna göndermek istediğimi söylediğimde ameliyat öncesi enfeksiyon hastalık istemiyoruz demişti ameliyat oldu geçti ama ben hala korkuyorum hastalıktan bide doğuma az kaldı göndersem hasta olsa bebeğe bulaşacak bebek zaten malum yenidoğan dönemi bağışıklık yok denecek kadar düşük. Vallahi bilmiyorum napcamı hem çoluk çocuğun arasına karışsın istiyorum hem sıkıntılı olacak biliyorum. Bide sende emzirme var dimi oda iyice sıkıntılı olmaya başlamıştır

Ayyy beni de korkutan o azılar 🤦🏻‍♀️ daha patlatmadı azıları en beteri diyolar gözüm korkuyor. En son doktoruna oyun grubuna göndermek istediğimi söylediğimde ameliyat öncesi enfeksiyon hastalık istemiyoruz demişti ameliyat oldu geçti ama ben hala korkuyorum hastalıktan bide doğuma az kaldı göndersem hasta olsa bebeğe bulaşacak bebek zaten malum yenidoğan dönemi bağışıklık yok denecek kadar düşük. Vallahi bilmiyorum napcamı hem çoluk çocuğun arasına karışsın istiyorum hem sıkıntılı olacak biliyorum. Bide sende emzirme var dimi oda iyice sıkıntılı olmaya başlamıştır
Sorma gece gündüz emzirmek baya sıkıntı. O yüzden ayrılamıyoruz zaten. Hal böyle olunca babayla da yatmıyor hep ben hep ben. Hafta sonu bzen babayla yatıyor babası sallıyor. Bu süreçte benim için iyi olan şey yataklarımızı ayırmak oldu. Artık yatağını biliyor lakin bneimle aynı odada. Yaşına değsin hem bende tatişe gireyim eve çeki düzen verip ona oda ayrlayavağım artık kendş odasında yatsın diye.

X