2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Kiz gittt delimisin bana dugunde bilezik takmayan dogurunca takarmi 😂😂 benm kocada onu diycek laf yok ben bebek odasinin dolabini ve sifonyerini alsinlar diyorum benm kocada diyorki taksitelrine yardim ederler 😂😂 b*k ederler
Oooooooooo 😂😂😂😂 aynen iş iştem geçmiş taksitle alınan şeyemi vercekler para alıcaksa toptan alsınlar😂😂😂 ayyy böyle görünce kayınvalidemle kayınpederime dua ediyorum😂😂 sessiz sakinler, arada kv laf sokar oda huyu napalım😂

Birebir aynısı. Tasinacaktim bana dedi ki ben tatile gideceğim bende annemle teyzemide çağırdım. Zaten şirket taşıdı ama 2 cocuk küçüktü bide insan destek istiyor. Sonra herkese beni istemedi dedi. Aradım eşimin yanında verdim sesini dışarı sen demedin mi tatile gidiyorum diye dedim kabul etti mecbur. Bana diyor ki bekle 10 gün ben döneyim tasinirsin😅 tasinacagimiz zamanda 3 aydır belliydi izin vs ayarladık. Tatili son dk ayarlamış. Gelmemek için değilse ne olayım.
Ahahahahaha ceyizimin gelecegi gun kaynanamin ekndine abiye bakmaya gitmesi gibi olmus bu 😂😂😂 kafalarini birbirine tokusturasim geldi

Oooooooooo 😂😂😂😂 aynen iş iştem geçmiş taksitle alınan şeyemi vercekler para alıcaksa toptan alsınlar😂😂😂 ayyy böyle görünce kayınvalidemle kayınpederime dua ediyorum😂😂 sessiz sakinler, arada kv laf sokar oda huyu napalım😂
Burayı bdv haline getirmek istemiyorum ondan yazmıyorum bu konuda ama böyleyse şükret gercekten😅

O konuda lafim yok karismaz gorusmezler ama para cikacaksa kaynanam asla yanasmaz kayinbabam bonkordur o konuda

Ahahahahaha ceyizimin gelecegi gun kaynanamin ekndine abiye bakmaya gitmesi gibi olmus bu 😂😂😂 kafalarini birbirine tokusturasim geldi
Çok önemli çünkü abiye😅 ama iyi oldu benim için asla karışamıyor hayatıma. Senede bir bir hafta kalıyoruz bu. Kendi isterse gelir bir hafta en fazla oda. Hiç ilişki kalmadı böyle yapa yapa.

Burayı bdv haline getirmek istemiyorum ondan yazmıyorum bu konuda ama böyleyse şükret gercekten😅
Yok yok gerçekden iyiler yaaaa, görümcemlerde iyiler çok şükür😀😀 gerçi yeni evliyim😜 ama bayadır içlerindeyim 7 yıllık birliktelik olunca😀
Kv tek şey herşey ağzında o kötü niyetli olmadığınj biliyorum. Sıkıntımllursa eşime devrediyorum.ama böyle başkalarının kini görünce deliriyorum.. 😀😀😀 nasıl insanlar var ya

Çok önemli çünkü abiye😅 ama iyi oldu benim için asla karışamıyor hayatıma. Senede bir bir hafta kalıyoruz bu. Kendi isterse gelir bir hafta en fazla oda. Hiç ilişki kalmadı böyle yapa yapa.
Ben yuz vermiyordum 1 senede 3 kez geldiler evimiz yakin 5 dk falan sonra ben hamile kalinca mecbur kaldim ona cunki annem calisiyor yemek yapamiyordum ev temizleyemiyordum ben cagirinca geliyolardi iyiki o yuzu vermemisim

Eskiden kadının çarşıya gitmemesiyle alakalı bi inanış varmış laf söz olurmuş ama bu bahsettiğim kadının tek başına gitmesiyle alakalı yani eskiden o cehalet döneminde bile yanında kocasıyla çarşıda gezen kadına ses edilmezmiş . Sen hem bu devirde hem eşinle çıkacaksın kayınpederin sana öyle hakaretler yapacak eşinde susacak çok şaşırdım şaşırmaktan ziyade çok üzüldüm. Uzaktan böyle konuşması kolay tabi sen neler yaşadın ne şartlar altında evliliğini sürdüyorsun bilemem ama ölmüş babana bile küfür edilmesi hazmetmek gerçekten zor Allah yardımcın olsun
Amin Allah razı olsun senden canım

Parayı duyunca kabuğuna çekiliyor 😂😂 ahh ahhhh ,,,
Sende azcık gösteirsin bebeği. Sizin hakkınız buladar diye😜😂
Dur bakalim belki bisiler alir diye kayinabbamin istedigi ismi kabul ettim benmde hosuma gitti gercide gorecegiz eger almazlarsa siz hakkinizi isimde kullandiniz size bebe yok derim 😂😂

Uyku düzenimi acilen düzeltmem lazım, gündüzleri burası kopuyo ve ben yetişemiyorum😂😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Gecede herkes uyuyo konuşmıyorum😂 ahhh ahhhh çok büyük dertlerim var
Ay bu ben yeminle 😂 gündüz giremiyorum 20-30 sayfa birikmiş okumaya çalışıyorum ama yok yani ne mümkün🥺 kim bilir neler kaçırıyorum🤭
Ayyy abimin bebeğide öyleydi, allahım bize bırakıp gitti olaylar olaylar sesi kısıldı bebeğin ağlamakdan😂😂 hayatımda ilk defa öyle bir bebek gördüm 😂😂
Allahım inşallah bebeğim babasıyla bana benzer😀😀
Korkma kız benim bebem öyle sakindi ki koyduğum yerde uyurdu. Geceleri alarm kurar üç saatte bir ben uyandırırdım dokunmasam uyurdu😂 ilk ağlamasını 2. ay aşıları sırasında duyup vay be bizim beneğimiz ağlamayı biliyomuş demiştik😂 ondan hemen ikinciyi yaptım inşallah o da böyle olur🤭 anne baba bebekken sakinse çocukları da öyle oluyomuş, eşimle ikimiz çok sakinmişiz🥰
Kızlar ben bugun biraz rahatsız gibiyim fazla ıhlamur içmiş olabilrim bi sorun olur mu? Hiç bilmiyorum bu konuları
Çok fazla içmişsin canım benim biraz ara ver lütfen

Ay bu ben yeminle 😂 gündüz giremiyorum 20-30 sayfa birikmiş okumaya çalışıyorum ama yok yani ne mümkün🥺 kim bilir neler kaçırıyorum🤭

Korkma kız benim bebem öyle sakindi ki koyduğum yerde uyurdu. Geceleri alarm kurar üç saatte bir ben uyandırırdım dokunmasam uyurdu😂 ilk ağlamasını 2. ay aşıları sırasında duyup vay be bizim beneğimiz ağlamayı biliyomuş demiştik😂 ondan hemen ikinciyi yaptım inşallah o da böyle olur🤭 anne baba bebekken sakinse çocukları da öyle oluyomuş, eşimle ikimiz çok sakinmişiz🥰
Ayyyy inşallah çünkü eşimle bende çok sessiz sakin bebeklermişiz , sadece bir geldiğinde ikimizde annemizin dibinden ayrılmazmışız ikimizde tam aynıyız😂😂 ayyy dediğinle içime su serpin😀
Bu arada geceleri burdayım benim son görülmeme bakıp yazabilirsin ben arada girip bakıyorum yazan varmı diye olmayınca bende çıkıyorum😂😂 gündüz yokum malesef🤦🏼‍♀️😀

İlk 40 gün giydirilmez ama bide ankaranin neresi oda önemli. Bende Ankaradayım ilk zamanlara aklımda ince kısa kollu çıtçıtlı üstüne tulum var. Oğlum mayıs doğumlu o çıtçıtlı ile duruyordu evin içinde yaz aylarında.
İlk 40 gün kısa kollu giydirilmez mi 😱

Artik cok gec herseye yazdirmaya basladim ismi 😂😂
Nufusa yazdırmadığım sürece geç değil bidaha düşün😂😂 sende azcık bekleeeeee ben bebek odasını Nisan ayında fln yapıcam, bekliyorum daha😂 erken biraz şimdilik.
Birde yemek odamı değiştiricem bebek odasınyspıcam, oyuzden kullananilidiğim kadar kullanıyım diyorum o odayı😂

Nufusa yazdırmadığım sürece geç değil bidaha düşün😂😂 sende azcık bekleeeeee ben bebek odasını Nisan ayında fln yapıcam, bekliyorum daha😂 erken biraz şimdilik.
Birde yemek odamı değiştiricem bebek odasınyspıcam, oyuzden kullananilidiğim kadar kullanıyım diyorum o odayı😂
Kiz oda bos duruyor kuruyumda bitsin derdi benimkide 😂😂

X