2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Ayy bak oğlum doğdu cuma gelirlerdi pazar giderlerdi pazartesi özledik diye bi daha gelirlerdi sonra bi daha cuma seansı 2 saat var aramızda 🙈 her ayrilista ağlardı bi de

Iyiki doğuda falan yaşamıyoruz yılda bi defa görseniz napcaktiniz dedigimi biliyorum

Su kızını evlendirde bi torun daha olsun ben size yetişemiyorum dedigimi de pişman mıyım hayır 🙈

Ayyyy inşallah çünkü eşimle bende çok sessiz sakin bebeklermişiz , sadece bir geldiğinde ikimizde annemizin dibinden ayrılmazmışız ikimizde tam aynıyız😂😂 ayyy dediğinle içime su serpin😀
Bu arada geceleri burdayım benim son görülmeme bakıp yazabilirsin ben arada girip bakıyorum yazan varmı diye olmayınca bende çıkıyorum😂😂 gündüz yokum malesef🤦🏼‍♀️😀
O zaman öyle olma ihtimali çok çok yüksek🤭 iyi düşün iyi olsun gerçekten bak bir de anne karnında nasılsa öyle oluyor cidden🤭 benim arkadaşım gece uykudan uyanırmış tekmelerden, ama ben sabah kalkıp yatakta oturur hareket etsin diye beklerdim😂 çok uykucuydu hala da öyle 🤭

Kimse yazmayınca ben de yazmıyorum genelde, ama artık yazarım ne yapayım yoksa yetişemiyorum 😂

Ayy bak oğlum doğdu cuma gelirlerdi pazar giderlerdi pazartesi özledik diye bi daha gelirlerdi sonra bi daha cuma seansı 2 saat var aramızda 🙈 her ayrilista ağlardı bi de

Iyiki doğuda falan yaşamıyoruz yılda bi defa görseniz napcaktiniz dedigimi biliyorum

Su kızını evlendirde bi torun daha olsun ben size yetişemiyorum dedigimi de pişman mıyım hayır 🙈
😂😂😂 Sen ben olabilirmisin acik sozlulukte Princess91 Princess91 gibi ol

Ayyy böyle bi bizimkileri düşündüm sen yazınca da içim daraldı birden öyle böyle değil yani 🤣🤣

Ay bu ben yeminle 😂 gündüz giremiyorum 20-30 sayfa birikmiş okumaya çalışıyorum ama yok yani ne mümkün🥺 kim bilir neler kaçırıyorum🤭

Korkma kız benim bebem öyle sakindi ki koyduğum yerde uyurdu. Geceleri alarm kurar üç saatte bir ben uyandırırdım dokunmasam uyurdu😂 ilk ağlamasını 2. ay aşıları sırasında duyup vay be bizim beneğimiz ağlamayı biliyomuş demiştik😂 ondan hemen ikinciyi yaptım inşallah o da böyle olur🤭 anne baba bebekken sakinse çocukları da öyle oluyomuş, eşimle ikimiz çok sakinmişiz🥰

Çok fazla içmişsin canım benim biraz ara ver lütfen
İnan farkında değilim yani çok sonradan aklıma geldi sayısını sorgulamak . Doktorum ıhlamur harici her seyi yasakladı evet ama cidden hiç aklıma gelmedi. Bir kereden bir şey olmaz herhalde 😣

O zaman öyle olma ihtimali çok çok yüksek🤭 iyi düşün iyi olsun gerçekten bak bir de anne karnında nasılsa öyle oluyor cidden🤭 benim arkadaşım gece uykudan uyanırmış tekmelerden, ama ben sabah kalkıp yatakta oturur hareket etsin diye beklerdim😂 çok uykucuydu hala da öyle 🤭

Kimse yazmayınca ben de yazmıyorum genelde, ama artık yazarım ne yapayım yoksa yetişemiyorum 😂
Benmki nasil olcak esim cok usluymus bende cok fenaymisim babannem Sallarken uyuyakalirsim kolum pat diye duser ona uyanir geri sallardim der hep anneannemlere giderken yolda bi yandan yuruyup bi yandan carsafla beni sallarlarmis sanirim o zamanlar onlar bilmiyomus ama ben kolikmisim

Kızlar çok hastayım. Başağrısı için ne yapabilirim?
Parol ben de hiç bir işe yaramadığı için minoset plus içiyorum. İçinde kafein olduğu için daha kuvvetli emzirirken de çocuk doktorumuz önermişti. Günde çok fazla kafein almıyorsan kesinlikle paroldam daha etkili. 20 lik dişimin ağrısını kesti

Yok yok bende yetişemiyorum öğlen 2-3 gibi uyandığımda 10 sayfa oluyo düşün daha o saatte😂 bende sitiyom konuşmak😜

Aynen hadi inşalşah öyle olsun😍😍😍😍😍

İnan farkında değilim yaniok sonradan aklıma geldi sayısın sorgulamak . Doktorum ıhlamur harici her seyi yasakladı evet ama cidden hiç aklıma gelmedi. Bir kereden bir şey olmaz herhalde 😣
Tabi ki olmaz ama belliki seni etkilemiş. Ihlamur aynen yasak değil ama işte anca 1-2 bardak kadar🥺
Benmki nasil olcak esim cok usluymus bende cok fenaymisim babannem Sallarken uyuyakalirsim kolum pat diye duser ona uyanir geri sallardim der hep anneannemlere giderken yolda bi yandan yuruyup bi yandan carsafla beni sallarlarmis sanirim o zamanlar onlar bilmiyomus ama ben kolikmisim
Sizinki artık piyango hangi tarafa vurursa 🤭 tamamen kısmet işi ne çıkacağı 😂 aç ellerini dua etmeye başla şimdiden lütfen babasına benzesin diye 🤭😂

Parol ben de hiç bir işe yaramadığı için minoset plus içiyorum. İçinde kafein olduğu için daha kuvvetli emzirirken de çocuk doktorumuz önermişti. Günde çok fazla kafein almıyorsan kesinlikle paroldam daha etkili. 20 lik dişimin ağrısını kesti
Doktora sordunmu içebilirlisin onu, ben hamilelere tek parol verildiğini biliyorum🤔

Tabi ki olmaz ama belliki seni etkilemiş. Ihlamur aynen yasak değil ama işte anca 1-2 bardak kadar🥺

Sizinki artık piyango hangi tarafa vurursa 🤭 tamamen kısmet işi ne çıkacağı 😂 aç ellerini dua etmeye başla şimdiden lütfen babasına benzesin diye 🤭😂
Bundan sonra dikkat ederim canım 2 kupa yeter 🤣 sağol🌸

Ayyy böyle bi bizimkileri düşündüm sen yazınca da içim daraldı birden öyle böyle değil yani 🤣🤣
Belli bi yere kadar sabrediyorum ama çok bunaltmislardi simdi bile en çok ondan korkuyorum ama oğlum kıskanır diye yaklastirmam onları çünkü oğlum onlara çok düşkün
İnan farkında değilim yani çok sonradan aklıma geldi sayısını sorgulamak . Doktorum ıhlamur harici her seyi yasakladı evet ama cidden hiç aklıma gelmedi. Bir kereden bir şey olmaz herhalde 😣
Ayağının altına limon mu sürsen içinde sarimsak beklemis zeytinyagi da olur

Doktora sordunmu içebilirlisin onu, ben hamilelere tek parol verildiğini biliyorum🤔
Özellikle minoseti sormadım canım ama emzirirken ve hamileyken kullanılan ilaçlar aynı oluyor genelde 😊 biraz internetten doktor sitelerine de baktım kullanılabilir denilmiş ama içinize sinmiyorsa mutlaka sorun siz😊 şimdi benim ikinci olduğu için ilk gebeliğe göre baya rahat hareket ediyorum 🤭😂

Ayyy huyu babasina benzesin tamamda tipide babasina benziyor burun tipki babasi inanmazsin fotograflarini birlestirdim aynisi 😏😏

İlk 40 gün giydirilmez ama bide ankaranin neresi oda önemli. Bende Ankaradayım ilk zamanlara aklımda ince kısa kollu çıtçıtlı üstüne tulum var. Oğlum mayıs doğumlu o çıtçıtlı ile duruyordu evin içinde yaz aylarında.
Eryamandayum canım ben

Özellikle minoseti sormadım canım ama emzirirken ve hamileyken kullanılan ilaçlar aynı oluyor genelde 😊 biraz internetten doktor sitelerine de baktım kullanılabilir denilmiş ama içinize sinmiyorsa mutlaka sorun siz😊 şimdi benim ikinci olduğu için ilk gebeliğe göre baya rahat hareket ediyorum 🤭😂
Heee araştırıp bakıp içiyosa tmam ben araştırmadım, parol içebilirsiniz diyince bende tek onu içiyom😍😍 timam canım

X