2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Canım ben almanyada yaşıyorum.
Bizim yanımızda değiller.
Eşim onlardan çok korkuyor ve çok çekiniyor.
Bu sadece bir örnek idi. Her günüm cehennem gibi geçti.
Eşime şart koydum anlaştık artık türkiyeye gidince o ailesine ben aileme gideceğim.. Aksi taktirde boşanacağım.
Çünki beni savunma kabiliyeti yok.
Onlar eziyor o susuyor.
Çok korkuyor onlardan
Böyle erkekler evlenmesin. Böyle ailesi olan da evlenmesin. İyi ki uzaktasınız. İletişimi kes. Bu terbiyesizlik.

Yorum yazma kısmına gelirken
Hızlıca en alttaki sayfalardan birine giriyor. Jet hıızyla anlamıyorsun bılr
Bir bakıyorum postu açan kişi adı farkli
Sonra farklı sayfada olduğumu anlıyorum😂😂
Temmuz sonlarında da değilsin ki acaba bu ağustos annelerinde ne arıyorsun 🤭🤭
Ben hazirana bakıyorum bide şuan güncel olarak ocağa. Orası çok heyecanlı doğum hikayeleri gazlı bebeler loğuşka delirmiş anneler vs 🤪🤪

Ya canım zaten o park yataklar hem kötü görünüyor hemde konforsuz.
Bende var seyahat beşiği olarak tatillerde kullanıyorum kapanıp açılıyor pratik bir şey diye ama asla eve alınmaz ben ikeadan almıştım bir de anne yanı aldım Mothercareden miniminnacık görsel koyarım çok kullanışlı oldu. 3. 5 yaşında daha yeni kızıma büyük yatak aldım.
Anne yanı ilk üç ay için olmazsa olmaz başka odaya gel git yapamazsın bebek o kadar uzak kalamaz bence
Aaaa çok şaşırdım şu anda😱 ben de hem park yatak hem ikea ahşap beşik vardı. Ahşap beşik sadece ilk 6 ay iş gördü sonra çöp oldu çünkü benim kızım biraz hareketli uyuyordu ve sığmamaya başladı 😑 ama park yatak benim en hassas noktam 😍😂 alırken zorla alıp aldıktan sonra müptelası oldum. Bir buçuk yaşında park yatağında yatıyor bir sene daha yatar muhtemelen sonra da büyük yatağa geçeriz😊 diğer büyüyen beşikleri hiç istemedim çünkü onlar fazla küçük bebek ve çocuklar için. Bir de park yataklrın desenleri eskisi gibi renkli renkli değil artık düz ve güzel renkleri de var 🤭 tabi ki heves edip oda yaptırınca değiştirmek istiyor insan ama rahatlığı vazgeçilemez😂 annemlere kv her eve koydum 😂

Merhaba çok geçmiş olsun. Covidmisiniz galiba bende covidim bebek için endişeleniyorum.
Kızlar çok hastayım. Başağrısı için ne yapabilirim?
Geçmiş olsun. Parol kullanabilirsin. Bende çok kötüydüm yalnızca parole izin çıktı onuda aynı yün iki kere içtim. Şuan hala öksürüğüm devam ediyor ben öksürdükçe akıntım var ne yapacağımı şaşırdım

Aaaa çok şaşırdım şu anda😱 ben de hem park yatak hem ikea ahşap beşik vardı. Ahşap beşik sadece ilk 6 ay iş gördü sonra çöp oldu çünkü benim kızım biraz hareketli uyuyordu ve sığmamaya başladı 😑 ama park yatak benim en hassas noktam 😍😂 alırken zorla alıp aldıktan sonra müptelası oldum. Bir buçuk yaşında park yatağında yatıyor bir sene daha yatar muhtemelen sonra da büyük yatağa geçeriz😊 diğer büyüyen beşikleri hiç istemedim çünkü onlar fazla küçük bebek ve çocuklar için. Bir de park yataklrın desenleri eskisi gibi renkli renkli değil artık düz ve güzel renkleri de var 🤭 tabi ki heves edip oda yaptırınca değiştirmek istiyor insan ama rahatlığı vazgeçilemez😂 annemlere kv her eve koydum 😂
Şeylerede bak beşikten yatak olabilenler var bence onlarda kullanışlı

Şeylerede bak beşikten yatak olabilenler var bence onlarda kullanışlı
Biliyorum canım onları genelde bebek odalarının yatakları öyle oluyor işte. Ve ilkokulda fln anca kullanırlar küçük oluyor yine de. Bir de ben hazır bebek odası takımı almadım beğenemedim onları o yüzden dolabını fln ağaç yaptırdım artık liseyi bitirip üniveristeye başka şehire gidene kadar kullanır, bir daha masraf çıkarmaz 😂😂😂 bir de benim hayalimdeki yataklar böyle olduğu için, en güzel geçiş park yatakla olacaktı 😊 bunları normal tek kişilik yataklara göre büyük yaptırdın mı oh mis 🤭 arkadaşı gelince bile beraber yatarlar🤭

Eklentiler

• 15FB9F64-AD48-42A7-B5DE-A64666588D7A.jpeg
    15FB9F64-AD48-42A7-B5DE-A64666588D7A.jpeg
    151,1 KB · Görüntüleme: 58
  • F2DC926B-0ED4-4E0F-B8C0-DF9EF2425C83.jpeg
    F2DC926B-0ED4-4E0F-B8C0-DF9EF2425C83.jpeg
    162,2 KB · Görüntüleme: 53
Biliyorum canım onları genelde bebek odalarının yatakları öyle oluyor işte. Ve ilkokulda fln anca kullanırlar küçük oluyor yine de. Bir de ben hazır bebek odası takımı almadım beğenemedim onları o yüzden dolabını fln ağaç yaptırdım artık liseyi bitirip üniveristeye başka şehire gidene kadar kullanır, bir daha masraf çıkarmaz 😂😂😂 bir de benim hayalimdeki yataklar böyle olduğu için, en güzel geçiş park yatakla olacaktı 😊 bunları normal tek kişilik yataklara göre büyük yaptırdın mı oh mis 🤭 arkadaşı gelince bile beraber yatarlar🤭
Yaaaa bunları bende çok seviyorum ama böyle alırsam odayı kaplar diye korkuyorum büyük duruyo. Baya bide bebek küçük yaa beşiklerde düşme ihtimali olmaz, heleki inme ihtimali hiç olmaz. Bundan iner pıtı pıtı heryere haberim olmadan gider😂😂😂 ama büyüyünce güzel yataklar hoşuma gidiyo😍😍😍

Yaaaa bunları bende çok seviyorum ama böyle alırsam odayı kaplar diye korkuyorum büyük duruyo. Baya bide bebek küçük yaa beşiklerde düşme ihtimali olmaz, heleki inme ihtimali hiç olmaz. Bundan iner pıtı pıtı heryere haberim olmadan gider😂😂😂 ama büyüyünce güzel yataklar hoşuma gidiyo😍😍😍
Tabii hem düşme ihtimali hem de yataktan çıkma ihtimaline karşı korunaklı birşey şart 🤭 yoksa şu an kızımı böyle bir yatağa bıraksam uyumadan odadan çıkamam o da muhtemelen uyumaz😂 iki buçuk-üç yaşı bekliyoruz bunlar için 🤭 ölçüleri istediğin gibi odana göre yaptırabilirsin ya bizim de çocukların odaları biraz küçük ama yine de sığar gibi

Ben evlenirkende liste yaptım, aldıklsrımıda yazdım kenara unutup bidaha almıyım diye öyle kolay oldu😀😀 gereksiz olanlar gelen hediyelerdi hepsi iğrenç iğrenç😂😂
Şimdide öyle yap ilerleyen zamanlarda illa liste uspar atarız birbirimize😍 onları alırız hemde gereksiz olmaz
Tecrübeli anneler yardım edr bize😀😀
Çok güzel fikir. 🥰❤️

Tabii hem düşme ihtimali hem de yataktan çıkma ihtimaline karşı korunaklı birşey şart 🤭 yoksa şu an kızımı böyle bir yatağa bıraksam uyumadan odadan çıkamam o da muhtemelen uyumaz😂 iki buçuk-üç yaşı bekliyoruz bunlar için 🤭 ölçüleri istediğin gibi odana göre yaptırabilirsin ya bizim de çocukların odaları biraz küçük ama yine de sığar gibi
Yok bu yatak benimde bebek odaya sığar ama büyüyünce çok tatlı duruyo gerçekden, büyüyünce düşünürüm😍😍😍

Ya bilmiyorum ben ikeadan yapmıştım odasını tamamen nordic hayranı olduğumdan yoksa kimseden akıl vs almadım çevremde de hep şu büyüyen yataklardan alıyorlardı hiç öyle beşik alanı görmedim.
Odam çok çok küçük idare etsin diye de minik bir baş ucu beşiği aldım ve çok memnundum. Tabi kişiden, bebekten bebeğe göre falan değişir memnuniyetler kesinlikle. a383594ebb77cfabad93cc5f336adaa8.jpeg

Eklentiler

• 338c2fdfa629efa3a75cf2929da124ff.jpg
    338c2fdfa629efa3a75cf2929da124ff.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 53
Ya bilmiyorum ben ikeadan yapmıştım odasını tamamen nordic hayranı olduğumdan yoksa kimseden akıl vs almadım çevremde de hep şu büyüyen yataklardan alıyorlardı hiç öyle beşik alanı görmedim.
Odam çok çok küçük idare etsin diye de minik bir baş ucu beşiği aldım ve çok memnundum. Tabi kişiden, bebekten bebeğe göre falan değişir memnuniyetler kesinlikle. Eki Görüntüle 2988760
Ozman sana kaça maal oldu manyyy😂😂

Odam çok çok küçük idare etsin diye de minik bir baş ucu beşiği aldım ve çok memnundum. Tabi kişiden, bebekten bebeğe göre falan değişir memnuniyetler kesinlikle. Eki Görüntüle 2988760
Demekki zamana göre değişiyor, benim de o büyüyen beşiklerden alan yoktu artık daha önceki doğum yapanlar belki. Montesori yataklara geçiliyor illaki diye heralde. Ama hepsinde muhakkak bir park yatak vardı. Bence de kişiden kişiye ve bebekten bebeğe değişiyor bu durum👍🏼

😱😱😱Ayy biraz yazdıklarınızı okudum da benim kayinvalidemle kayinpederim melek gibiymis. Her seyimize kostururlar, kaynanam elimizi sıcak sudan soğuk suya sokmaz. Gelinler nasıl diye soranlara benim gelinim değil kızlarım onlar der. Kayınpederimde bir dediğimizi eksik etmez şimdiden arkadaşlarına bizim torun 3 cm oldu diye heveslenerek anlatır, hatta bebek için baya bı yardım edecek. Biz çok sansliymisiz gerçekten🥰

Park yatak hic kullanmadım ama
Bence en kullanıslııs aynen o :)

Kızım suan montessorı yatakta yatıyor
Sürekli kafasını, bacağını yan bariyerlere çarpıyor

Park beşik öyle mi? Yumusacık😂
Öyle beşik koruyucusuna da gerek yok bebeklerde, çocuklarda.

Ben bunlardan yaptırdım kızıma
Tamam düşmüyor cocuk
Ama vurmadığı yeri kalmadı
İlla yanlara koruyucu kulanmak lazım o da güzel durmuyor ve temizlik gerekiyor tabii

X