2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
O konuda suç biz de aslında
Çocuğa icin vermezsen alışmaz.

Kardeşim benim kız da insan gibi uyumuyor ki ama .uykusunda bile yerinde durmaz
Sesler duyuyorum zaten pat kütt
yataga çarpıyor.

Alt komşunun kızı ıkea ferforje de yatıyor
Alıştı valla. Bizim gibi aşırı korumacı degil anası😂

Montessorı hareketli yatan çocuklar için iyi degil bence
Örnek benim kız cunku canlı kanlı
Yanı illaki kenar koruyucu yaptırmak gerek.o da güzel durmuyor
Kesinlikle korumacı büyüttüm. Sebeplerim vardı. Ama sonucları da oldu😅

Bak şimdi aklıma ne geldi gece gece. Bi gece uyurken çocuk odasından feryat figan koptu. Yataktan nasıl fırladım koştum bilmem, beşik boş.Bi baktım benim çocuk yerde kafası yerden 15 cm yüksek 2li koltuğun altında, ciyak ciyak ötüyo! Uyku sersemliğiyle ne gördüğümü de anlayamadım, nasıl bir dehşete kapıldım anlatamam.Işığı da açmamışım gece lambasi ışığında korku filmi cekiyoruz🤦🏻‍♀️ çocuk çığlık atiyo ben 'ay ay ay" diye çırpınıyorum çeksem mi itsem mi anlamıyorum falan derken eşim kalkıp geldi ışığı açtı. Bi sessizlik oldu. Meğer benim kız uyurken koltuğun altına girmiş, girerken kafa yan çevriliymis rahatça girmiş ama çıkarken düz halde çıkmaya çalışınca çenesi takılmış.Işığı açınca bize bi aydınlanma geldi, çocuk kafayı çıkardı gidip yatağına yattı. Ben de sessizce yatağıma yattım ve bu saçmalık hic yaşanmamış gibi yaptık😄 Hayır yani bi de ikili koltuk dedigim de ufacık bir şey, tek elle kalkar. Neyin paniğiyse😄 Eşim ışığı açmasa ben koltuğu kesmek için testere aramaya başlardım herhalde.
Işte o günden sonra parmaklıkları geri taktık 😂
Benim oğlan da sürekli gum bir ses çocuk yerde🤣 Sizde ki kadar atraksiyon olmadıysa da parmaklik olmadan bizde yapamadık🤣
Normal yatağa yatmak istemedi çocuk düşerim diye. Uzunca süre sandalye koyduk önüne.

Bak şimdi aklıma ne geldi gece gece. Bi gece uyurken çocuk odasından feryat figan koptu. Yataktan nasıl fırladım koştum bilmem, beşik boş.Bi baktım benim çocuk yerde kafası yerden 15 cm yüksek 2li koltuğun altında, ciyak ciyak ötüyo! Uyku sersemliğiyle ne gördüğümü de anlayamadım, nasıl bir dehşete kapıldım anlatamam.Işığı da açmamışım gece lambasi ışığında korku filmi cekiyoruz🤦🏻‍♀️ çocuk çığlık atiyo ben 'ay ay ay" diye çırpınıyorum çeksem mi itsem mi anlamıyorum falan derken eşim kalkıp geldi ışığı açtı. Bi sessizlik oldu. Meğer benim kız uyurken koltuğun altına girmiş, girerken kafa yan çevriliymis rahatça girmiş ama çıkarken düz halde çıkmaya çalışınca çenesi takılmış.Işığı açınca bize bi aydınlanma geldi, çocuk kafayı çıkardı gidip yatağına yattı. Ben de sessizce yatağıma yattım ve bu saçmalık hic yaşanmamış gibi yaptık😄 Hayır yani bi de ikili koltuk dedigim de ufacık bir şey, tek elle kalkar. Neyin paniğiyse😄 Eşim ışığı açmasa ben koltuğu kesmek için testere aramaya başlardım herhalde.
Işte o günden sonra parmaklıkları geri taktık 😂
Ben onları yasamak istemedim işte :KK53:
Benimki eskiden yanımda yatıyordu
Baya uzun süre emzirdim cunku

Ulen cocuk üzerimden çıkıp aşağı düşüyordu yataktan
Yuh yani 😂

Ya kızlar biliyorm erken ama ben bebeğin hareketlerini hissediyorm bu bağırsak deyil boyle kıpır kıpır ediyor ufak ufak genelde yattm zaman hissediyorm tabiki bn uyumuyorum ya oda ordan tepki veriyor galiba3 yanlız deyilsn diye 😂😂😆😆😆

Çok üzüldüm 😔 senin testin de pozitif mi
Benm bi arkadaşım geçen yıl olmuştu hamileydi belki bizim gibiydi öyle çok büyükte deyildi bebeği küçük de deyildi ama çok şükür bisey olmadı kendisine yada bebeğe biraz halsiz ve boğaz ağrısı vardı bol bol c vitamini almaya bak sen inşallah allahın izniyle bisey olmaz🤲🏻😊🌼

X