2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Canım olmuş 2 sene tam hatırlamıyoem ama sanıyorm 12.000 fiyatı vardı 9200e denk geliyodu raporla biz uğraşmamıştık biranönce baslayalm diye rapor cıkarması 1ayı buluyomş yaklaşık
Hmm.ben direkt momerial i aradim.bu konulari konusmam ic8n mihasebeye yonlendirdiler.on gorusme olmadigini soylediler.

Tüm mesajlarınızı okudum sevıncınızle sevındım üzüntünüzle üzüldüm 10yıllık evlıyım 34yasındayım tüp bebek düşünüyoruz yarın üniversite hastanesinde randevum var zorlu bı süreç korkuyorum vajınusmus geçmişim de var transfer bız uyanıkken mı oluyor acaba

Tüm mesajlarınızı okudum sevıncınızle sevındım üzüntünüzle üzüldüm 10yıllık evlıyım 34yasındayım tüp bebek düşünüyoruz yarın üniversite hastanesinde randevum var zorlu bı süreç korkuyorum vajınusmus geçmişim de var transfer bız uyanıkken mı oluyor acaba
merhaba güzel dilekleriniz için teşekkürler ,

yumurta toplama anestezi altında transfer uyanıkken oluyor ama çok kısa bi işlem vajinal muayene gibi düşünün herşey gönlünüzce olsun

merhaba güzel dilekleriniz için teşekkürler ,

yumurta toplama anestezi altında transfer uyanıkken oluyor ama çok kısa bi işlem vajinal muayene gibi düşünün herşey gönlünüzce olsun
Canım nasılsın gebelik devam dimi insalh

Güzel dileklerinz icin teşekkür ederz darısı isteyen herkesin başına olsun insallah transfer normalde uyanıkken ancak hic korkmayın normal vajinal muayene olduysanız birebir aynısı

Maşallah sizin sansınız daha fazla işte bir daha opu olmanoza gerek kalmayacak ne güzel . Biz amh düşük olanlar em az 2 defa opu oluyoruz cok zor ama yapcak bişey yok😂 sonu güzel olsun
Merhaba,hayırlı sonuçlar var mı?

Amh düşükse neden 2 oku olunuyor ve opu.yumurta toplama mı?

X