2022 Tüp bebek ile hamile kalanlar

İyi akşamlar kızlar benim de bugün transferim vardı 3. Gün embriyosu. Benim şu an en büyük sıkıntım kabızlık sizce ne yapmam gerekiyor?İnşallah bende sizin gibi güzel haberler alırım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla.
Canım ben bol bol kuru kayısı yedim bir kaç gün yeyince zaten kabızlığı alıyor

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah benim kilo sebebi ile iptal oldu işlemim Ekim ayına kaldım aşırı derecede stres doluyum kilo veremiyorum diyetisyene gitmeme rağmen nasıl olacak bilmiyorum da ilk defa deneme olacağı için hemen kilo vermem gerekiyo.. Allah'ım yardımcımız olsun
Ne alaka kilo 85 kiloyum 1.65 boyum doktor hiçte takılmadı

Ne alaka kilo 85 kiloyum 1.65 boyum doktor hiçte takılmadı
Teşekkür ederim bilginiz için işlemlerim onaylandı hatta yumurtaların bile toplandı beklemedeyim artık 3 embriyom oluştu ve donduruldu 1 2 aya transfer işlemim olacak

Insallah bir an önce seninde transferin olur bende bu ay transfer oldum 3.gun g1 1.kalite 2 tane hiç bir belirti yok umudum gitti yas 43 :KK43:
Yas kalite hepsi boş sen nasibe bak kuzum evladı veren Rqbbim ona yıyecek ekmek verdiyse her tülü olacak insallah rahat ol günlük yaşamına devam et belirti olmuyor örnek ben 🥰

Insallah bir an önce seninde transferin olur bende bu ay transfer oldum 3.gun g1 1.kalite 2 tane hiç bir belirti yok umudum gitti yas 43 :KK43:
Mevlam hakkımızda hayırlısı olan neyse onu versin bize hiç bir anne adayının boynunu eğik kucağını boş bırakmasın inşallah

Devam ediyorum takmamaya çalışıyorum ama çok zor surecmis
Evet cok zor bir süreç ama en güzel süreç 5.ay baslıyor bulantılar bitince kuzum o yüzden suan belirti yok diye olmadı sanma sen keyfine bak güzel beslen ilikli kemik suyu iç kabak çekirdeği Çınar çiğ olsun

Merhaba .benim 3.gun embriyo transferim yapıldı 7.gun alerji icin kan testi yaptıklarında beta hcg ye de baktirdim 0.630 cıktı . Sizce erken yaptırdığım icin mi çıkmadı yoksa tutmadı mi :KK43:

Merhaba kardeşim Bir şey merak ediyorum diyelim ki 5 gün transferi oldu embriyo illa 12 gün beklemek mi gerekiyor yoksa o 5 gün de mi sayılıyor yani transferin 5gunu demek istiyorum🥰

2021de agustosta yapilan ilk tup bebegimde kimyasal gebelik gecirdim, ekimde yapilanda da her shey cok guzelken kalbini falan duymustuk, hergun lekelenmem oluyordu sebepli, sebepsiz, nihayet 8ci haftada kalbi durdu kurtaj oldum. ikisinde de en iyi kalite dondurulmus embriyolardi. keske kurtaj olacagima hic tutmasaydi diye dusundum. o kadar heveslenmisdik ki, esim beni depresyondan cikarmak icin bana araba aldi yine de kendime gelemiyorum, her yalniz kaldigimda agliyorum ve vucudum da iyi degil, bagirsaklarim cok kotu durumda. Bu kadar genc insanin tup bebege mecbur kalmasinda %80 neden market yemekleri oldugunu dusunuyorum, bir gun cocugum olursa onu marketten uzak tutucam... insallah tup bebek yaptiranlarin hepsi basarili olur yeni teknolojiler sayesinde, alkolik, bagimli kotu yol insanlarin cocuklari olcagina bu kadar isteyenlere nasip olsun.

Bir sorum olacaktı, transfer için ilaç kullanıyorum bu süreçte ilişki yasak mı serbest mi bilen var mı?

X