2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hayırlısı olsun canım inşallah bir sonraki denemen de olcak🤲🏻 Zaten aşılamaydı dimi onun tutma ihtimali düşük oluyor.
Konak hastanesi yeni ismi medar mı gebzedeki? Ben de darıcada oturuyorum ☺️
Yok İzmit'te ki konak bu inşallah zaten ben tüp olarak başlamıştım ama süreç buralara savurdu işte beni 🤦🤷

nerde yaptırmıştın canım? kacıncı gün embriyosu? bu kacıncı denemen? yaş kaç? sorun ne? ben sonradan katıldım bılmıyorum kusura bakma ona göre sana yol göstericem cokkez denemiş biri olarak
Canım 27 yaşındayım ben tüp bebek olarak bakmamıştım ama cetrotide alerjim oldu diye sürecim erkene çekildi sonra pcr testim pozitif çıktı hasta olmamama rağmen derken aşılama oldu şimdi yeniden tüp bebek mecburen

Yok İzmit'te ki konak bu inşallah zaten ben tüp olarak başlamıştım ama süreç buralara savurdu işte beni 🤦🤷
Anladım canım hayırlısı olsun 🌸 nasipten öte yol yok iyi bir laboratuvarı olsun biraz da tecrübeli olsunlar gerisi Allaha kalmış☺️ Vereceğin karar en doğrusu olur inşallah 🤲🏻

@Bayanstressyaş 29 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi ilk deneme 4. Gün emriyosu kan testi pozitif 🤭🤰
@Sntryaş 31 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi 18 Şubat'ta 2 adet transfer oldu 😇
@okuryazaryaş 32 sebepsiz infertilite ilk deneme Okan üniversitesi Eray Çalışkan 2 âdet 5. Gün emriyosu 5 Mart'ta test 😇
ozmut ozmut yaş 31 ilk deneme eş kaynaklı sorun medamerikan hastanesi İstanbul 3 Mart test 😇
L LadyMaya_ yaş 35 eş varikosel bursa bahçeci Aral hoca 2. Deneme 6. Gün emriyosu 2 adet transfer 3 Mart test günü 😇
@amberirisyaş 37 sebepsiz infertilite Medical Park Göztepe Dr Aynur Erşahin ilk deneme 2 adet 5. Gün emriyosu 14 Şubat'ta transfer 😇
@mabel63yaş 27 çikolata kisti Diyarbakır bahçeci 3. Deneme 17 Şubat'ta 2 âdet 5. Gün emriyosu transferi 😇
eras0201 eras0201 yaş 40 amh azlığı 2. Deneme 2 adet 3. Gün emriyosu 9 Mart'ta test 😇
@Mrym44yaş 32 eş kaynaklı sorun Trabzon Medical 3. Deneme 7. Gün test sonucu 100.62 pozitif 😇🤰
bsra61 bsra61 yaş 29 Trabzon Medical polistik over ve çikolata kisti 2. Deneme 19 Şubat transfer 😇

Delidolu30 Delidolu30 yaş 31 çikolata kisti daha önce 2 başarısız deneme Bursa bahçeci de ilk 3. Denemesi 2 adet 5 gün emriyo transfer i 9 Mart'ta test 😇
@melisa2022yaş 28, 16 Şubat'ta 2 tane 5. Gün transfer i 9. Günde 178 😇🤰
AdrianaJely AdrianaJely yaş 29 sebepsiz infertilite bahçeci umut 2. Transfer 😇
@newlywedyaş 31 sperm kalitesi düşük ilk deneme koç hastanesi Gürkan Bozdağ 😇
@mucizemibeklerken111yaş 24 erkek infertilitesi Ankara anatolia Dr mehtap Polat 3 Mart transfer 😇
@Cisocumyaş 29 daha önce 2 başarısız deneme İstinye üniversitesi hastanesi ziya kalemde ilk deneme pozitif 14 Şubat'ta transfer 19 Şubat'ta hcg 45, 22 Şubat'ta hcg 230 , 24 Şubat'ta hcg 570 , 26 Şubat'ta 1160 😇🤰
@orkide0101yaş 30 sebepsiz infertilite Ataşehir Memorial 28 Şubat'ta 5. Gün emriyo transfer i 😇

@elifff1809yaş 28 erkek infertilitesi 2. Deneme Ercan nesta kliniği işlemler acıbadem fulya da transfer in 8. Günü hcg 98, 10. Günü 350 😇🤰
Hayırlı olsun yeni topic ve herkese uğur getirsin inşallah🙏 Pozitif haberleriyle dolsun

Canım 27 yaşındayım ben tüp bebek olarak bakmamıştım ama cetrotide alerjim oldu diye sürecim erkene çekildi sonra pcr testim pozitif çıktı hasta olmamama rağmen derken aşılama oldu şimdi yeniden tüp bebek mecburen
bahceci tüp bebek merkezinin labratuarı cok iyi tedavileri cok iyi bence gıtmısken ıyı bır yere gıt yıpratıcı bır sürec sonucta hem yasın daha güzel hıc takma kafana bak benım cıkolata kıstı yuzunden ıkı tüpüm alındı artık son carem tüp bebek oda bu son cunku 3 kere yaptım ve bıkıyosun artık ve benım yıllar oncesınden 4 aylık bı gebelık kaybım var cektiklerim cok fazla anlatsam roman olur türden gerek yok ama hıc gelısmeyen yumurtalarımı bahcecı tüp bebek gelıstırdı ve 5.gune kadar götürdü bu harika bırsey

Bu arada kızlar test yaptım negatif net olarak doktoru aradım ilaçları kes dedi ve sanırım ben konak hastanesi başlıcam İzmit'te ulaşım sıkıntısı olmaması için eşim e bazen izinde sıkıntı yapıyorlar yeni serüvenim başlasın 😓
Hayırlısı olsun inşallah tüp bebekle ilk denemede pozitifi alırsınız🙏

bahceci tüp bebek merkezinin labratuarı cok iyi tedavileri cok iyi bence gıtmısken ıyı bır yere gıt yıpratıcı bır sürec sonucta hem yasın daha güzel hıc takma kafana bak benım cıkolata kıstı yuzunden ıkı tüpüm alındı artık son carem tüp bebek oda bu son cunku 3 kere yaptım ve bıkıyosun artık ve benım yıllar oncesınden 4 aylık bı gebelık kaybım var cektiklerim cok fazla anlatsam roman olur türden gerek yok ama hıc gelısmeyen yumurtalarımı bahcecı tüp bebek gelıstırdı ve 5.gune kadar götürdü bu harika bırsey
Yaa çikolata kistinden tüpler alınıyor mu ☹️ Kendi sonumu gördüm bir an

Ben de bahçecide tedavi görüyorum 2. Transferim ilkinde de pozitifti 6buçuk haftalık düşükle sonuçlandı embriyo sağlıksızmış büyük ihtimal. 2.sinin sonucunu henüz bilmiyorum fakat ben de memnun kaldım genel olarak, sadece bahçeci çok yoğun oluyor. Ama yine de ihmal edildiğimi düşünmüyorum ☺️ İmkan varsa ben de tavsiye ederim.

Dediğim gibi tek başıma gitme imkânım yok eşimde her zaman gelemeyebilir buda günü gününe gidiliyor burası Bizim için daha iyi olucak inşallah güzel sonuçlar olurda ne diyim kelimelerim tükendi artık benim

Dediğim gibi tek başıma gitme imkânım yok eşimde her zaman gelemeyebilir buda günü gününe gidiliyor burası Bizim için daha iyi olucak inşallah güzel sonuçlar olurda ne diyim kelimelerim tükendi artık benim
İmkanlar bu yöndeyse içini ferah tut Rabbim nasip ettiyse olur ☺️

X