2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ryamm

Anne değil, Anne adayı🙏
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
3.155
3.742
Bayanstress Bayanstress yaş 29 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi ilk deneme 4. Gün emriyosu kan testi pozitif 🤭🤰 1 Mart'ta 190 beta 😇
S Sntr yaş 31 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi 18 Şubat'ta 2 adet transfer oldu 😇 1martta 109 beta 😇🤰
O okuryazar yaş 32 sebepsiz infertilite ilk deneme Okan üniversitesi Eray Çalışkan 2 âdet 5. Gün emriyosu 5 Mart'ta test 😇 11. Gün 154 🤰13. Gün 447 🐣
ozmut ozmut yaş 31 ilk deneme eş kaynaklı sorun medamerikan hastanesi İstanbul 3 Mart test 😇malesef negatif 😓2. Transfer i oldu 😇
L LadyMaya_ yaş 35 eş varikosel bursa bahçeci Aral hoca 2. Deneme 6. Gün emriyosu 2 adet transfer 3 Mart test günü 😇 maalesef negatif
A amberiris yaş 37 sebepsiz infertilite Medical Park Göztepe Dr Aynur Erşahin ilk deneme 2 adet 5. Gün emriyosu 14 Şubat'ta transfer 😇 28 Şubat'ta 328 beta hcg 🤰6 buçuk haftalıkken gebelik sonlandırıldı maalesef 🧡
M mabel63 yaş 27 çikolata kisti Diyarbakır bahçeci 3. Deneme 17 Şubat'ta 2 âdet 5. Gün emriyosu transferi 😇 26 Şubat'ta 760 çıktı bata hcg 🤰🤰 2 Mart 11. Gün 1456 😇
eras0201 eras0201 yaş 40 amh azlığı 2. Deneme 2 adet 3. Gün emriyosu 9 Mart'ta test 😇 167 7 martta ki beta 🤰12. Gün 474 🧿 ikiz 😍🤰🤰🧿
M Mrym44 yaş 32 eş kaynaklı sorun Trabzon Medical 3. Deneme 7. Gün test sonucu 100.62 pozitif 😇🤰
bsra61 bsra61 yaş 29 Trabzon Medical polistik over ve çikolata kisti 2. Deneme 19 Şubat transfer 😇8. Gün 267 beta 🤰 2 Mart 650 😇

Delidolu30 Delidolu30 yaş 31 çikolata kisti daha önce 2 başarısız deneme Bursa bahçeci de ilk 3. Denemesi 2 adet 5 gün emriyo transfer i 9 Mart'ta test 😇sonucu haber vermedi:KK43:
melisa2022 melisa2022 yaş 28, 16 Şubat'ta 2 tane 5. Gün transfer i 9. Günde 178 😇🤰
AdrianaJely AdrianaJely yaş 29 sebepsiz infertilite bahçeci umut 2. Transfer 😇
newlywed newlywed yaş 31 sperm kalitesi düşük ilk deneme koç hastanesi Gürkan Bozdağ 😇
M mucizemibeklerken111 yaş 24 erkek infertilitesi Ankara anatolia Dr mehtap Polat 3 Mart transfer 😇malesef negatif
Cisocum Cisocum yaş 29 daha önce 2 başarısız deneme İstinye üniversitesi hastanesi ziya kalemde ilk deneme pozitif 14 Şubat'ta transfer 19 Şubat'ta hcg 45, 22 Şubat'ta hcg 230 , 24 Şubat'ta hcg 570 , 26 Şubat'ta 1160 😇🤰
O orkide0101 yaş 30 sebepsiz infertilite Ataşehir Memorial 28 Şubat'ta 5. Gün emriyo transfer i 😇7. Gün 90 beta 🤰9. Gün 211 beta 🥰

E elifff1809 yaş 28 erkek infertilitesi 2. Deneme Ercan nesta kliniği işlemler acıbadem fulya da transfer in 8. Günü hcg 98, 10. Günü 350 😇🤰
Ryamm Ryamm yaş 27 sebepsiz infertilite konak hastanesi tüp Bebek merkezi dr Şeyma fenercioğlu tedaviye başlayacak 12 Mart opu Nisan da histeroskopi 😇 10 Mayıs'ta çift emriyo transferi 🌼8.gün idrar testi pozitif 🥳🤰 9. Gün 18.25 11. Gün 14 kimyasal gebelik

S Sdbhry Yaş 29
Bursa Uludağ Fakültesinde tedavi gördüm
Azospermi ve ilk deneme 8.gün 62.2 😇🤰
gumy gumy Yaş 31 pkos İstanbul Dr Emre Turgut ilk deneme 4 mart opu günü 10 Mayıs transfer 😇7. Gün gebelik testi çift çizgi 🤰9. Gün beta 211🥳

P Punk3 Yaş 34 elden kaynaklı sorun İzmir Tavmergen Dr Erol Tavmergen. İlk deneme 😇 kimyasalla sonuçlandı 😔
Hep ayni hikaye Hep ayni hikaye yaş 30 sebepsiz infertilite bahçeci umut 3. Deneme pozitif 2 adet 5. Gün emriyosu 😇🤰

B Beklenmedikcevap yaş 23 puko ve yumurta zarı kalınlığı yumurtalığın Teki az çalışıyor Dr Muhammed Rıza alimoğlu ilk tüp bebek denemesi çift emriyo transferi 😇🤰10. Gün beta 354🧿 güncelleme 3 üz bebekler emriyonun biri bölünerek tel yumurta ikizi olmuş 😍
ayguldiyebiri ayguldiyebiri yaş 43 Bahçeci umut amh düşüklüğü 3 başarısız deneme bu 4. 😇 2 Mart transfer 😇 kimyasalla sonuçlandı
MatMag MatMag yaş 29 sebepsiz İnfertilite Hatay'da tedavi görüyor 4. Demesi 4 Mart'ta transfer 😇

ezgi0071 ezgi0071 yaş 31 amh düşüklüğü Memorial hastanesi ilk deneme transferi bekliyor 😇 hamile 🤰😇
D deryanintupbebekgunlugu yaş 30 çift rahimli Erzurum Buhara da 26 Şubat'ta transfer iki rahmine de birer emriyo konulmuş 😇 maalesef negatif önümüzdeki ay tekrar tedaviye başlayacak

S_lidya S_lidya yaş 31 hidrosalpenks ve kapalı tüp nedeniyle tüplerim alındı Medical Park İzmir de tedavi görüyor 10 Haziran transfer günü😇
P Pamela28 yaş 42 amh düşüklüğü iki opu Mart'ta tekrardan tedavi başlangıcı😇
Aytoss35 Aytoss35 yaş 29 istanbul tüp bebek merkezi dr aret kamar ilk deneme 😇

funda92 funda92 yaş 30 amh düşüklüğü bahçeci Cem hoca 23subat transfer ilk deneme 5.gün embriyosu😇 10. Gün 267 beta 🤰
S sweetpeaa Yaş 29 erkek faktörü
Ankara Etlik Zübeyde hanım ilk deneme
2 Mart opu 😇 9. Gün beta hcg 79 , 11. Gün 196 🤰🐣
Dark Morningstar Dark Morningstar Yaş 32 erkek infertilitesi Kayseri acıbadem ilk deneme 17 subat opu 😇 21 Nisan çift emriyo transferi 😇 maalesef negetif 😞

7 7thstreet

Yaş 37 Ankara Memorial ilk deneme
Bir çocuk var tüp yapılmasının nedeni yaş ilerlemesi
Transfer tarihi bir ay sonra 😇.12. Gün 709 çıktı 14.gün 1561 🤰
MaviSasa234 MaviSasa234 Yaş 34 eş kaynaklı Pendik medikal park semra esenkaya
2. Denemesi transfer 4 Mart 😇malesef negatif
V Viviannn yaş 37 sebepsiz infertilite jinepol tüp bebek merkezi 5. Deneme 10. Günde 348 beta hcg 😇🤰💪
geceyagmuru geceyagmuru yaş 25 eş kaynaklı Erol tavmergen İzmir İlk deneme 😇
CYdA CYdA yaş 29 Pko ve tüp darlığı Dr mine Sıdıka atlı İlk tüp bebek denemesi 5 tane 5. Gün dondurulmuş embriyo 3 Mart perşembe günü çift emriyo transferi 😇malesef negatif
A Ales67 Yaş 30 sebepsiz infertilite dr Ali Rüştü Ergür 1.transfer test günü 13 Mart maalesef negatif
S samays 39 yaş , 0,34 amh düşüklüğü ve endometriosiz, ilk deneme, 2 adet 3.gün dondurulmuş embriyo, tüp tıkanıklığı ve endometriosiz nedeniyle operasyon 27 Ocak, 1 ay dinlenme , transfer bekleniyor 😇
Elifk61 Elifk61 yaş 25 dr ali rüştü ergür 8 martta transferim olucak 5. Gün embriyosu 😇 maalesef negetif:KK43:

Distopik Distopik Yaş 32. Amh 0.02 dr acibadem maslaktan yiğit bey. 1. Opu oldu 2. Opu için bekliyor 😇
S Sare2022 Yaş 28 Gürgan klinik Ankara doğal yolla 3 gebeliğim oldu. 1 i kimyasal 2 si düşük. Bu ilk tüp bebek deneyimi 7 tane 5. Gün emriyosu 21 Mayıs transfer.😇
D dalonso yaş 33 sebepsiz infertilite Ankara bahçeci de tedaviye başlıcak 😇
V varbihayalimiz22 Yaş 33, 5,5 yyıllık evlilik 3 histeroskopi yapılmış 21 şubatta 2. Transferi ve 12. Gün 635 hcg 😇🤰
NaaNaa NaaNaa Yaş 41 bursa acıbadem
5 doğal gebelik kaybı
3 negatif tüp bebek denemesi
4.tüp bebek denememesi 5. Gün emriyosu 22 Mart test 😇malesef negatif
Peterpanik Peterpanik Yaş 30 erkek infertilitesi
2. Deneme
8mart transfer 5. Gün embriyosu 8. Gün hcg: 153🤰 🐣
Hali Hali yaş 32 amh düşüklüğü Şubat'ta prp yapılmış Nisan sonrasında tüp Bebek başlanıcak 😇
Satestemur Satestemur yaş 38 ankara centrum tüp Bebek merkezi tekrarlayan düşükler sebebiyle genetik teste gönderilmiş 5. Gün emriyo transfer i olucak Nisan sonu 😇 25 Nisan transfer oldu 😇 maalesef negetif
K Kubra4116 yaş 41, Bursa Acıbadem, sebepsiz infertilite, ilk tüp bebek kimyasal, 2.deneme 11 gün beta HCG 1038 😇🤰
Hayat su Hayat su Yaş 26 ikinci deneme (Ankara bahçeci de olacak ilk defa) ilk deneme kimyasal gebelikle sonuçlandı eşte varikosel ameliyatı hız problemi Morfoloji bozukluğu ve sperm dna hasarı vardı tedavi oldu bende pko , t rahim ve sol tüp tıkalı Mayıs ayında tedaviye başlanıcak 😇

U Ufktugba Yas 39 amh 0.01- ileri hiz ve morfoloji
Ilk deneme çift transfer biri orta kalite diğeride 1. Kalite 3. Gun dondurulmus embriyo transferi yapildi 18 martta test gunum ise 28 mart 😇
9. Gun 17.69
10. Gun 37.7
12. Gun 106.3 🤰
E Enna7 Yaş 34 bağışıklık zayıflığı 2. Deneme Yüzyıl hastanesi 😇
M mavili_yeshll Yaş 27 Açıklanamayan infertilite Akdeniz üniversitesi tıp fakültesi 4 emriyo var, nisan ayı transfer 😇
M mali35 yaş 31 bahçeci Ankara erkek infertilitesi 2. Transfer de 9. Gün 92 beta hcg 😇🤰
D dkugu yaş 27 Medicalpark Bahçelievler 4. Deneme pko+yarım rahim. 2 pozitif 2 düşük. 21 nisan 5 gün. Emriyosu çift transfer 😇 10. Gün beta 104, 12. Gün 207 🤰🧿 maalesef kimyasal
A Aysasaadet yaş 43 ilk deneme boş gebelik sonra kendiliğinden hamile kaldım tekrar boş kese düşükle sonuçlandı ikinci negatif bu 3.deneme 28 Nisan da transfer var 😇 maalesef negetif
G gizlidunyam yaş 43 sebepsiz infertifite, 7 kez aşılama amh 1 ilk tüp bebek denemem, 28 nisanda transfer yapıldı, 2 embriyo konuldu,10 mayıs test günü 😇 maalesef negetif
Teach_Mavi Teach_Mavi Yaş 30.. 2 klomen 1 aşılama olumsuz.. 3 cm çikolata kisti ve eşte ileriz hız azlığı..Diyarbakır Bahçeci de Zeki Akkum tedavi başlanıcak😇
cagcag78 cagcag78 yaş 43 ileri yaş ve amh düşüklüğü. Doktor Ahmet Erdem. 3. Deneme Bu merkezde ilk deneme Bugün 8.gün salı günü kontrol var opu belirlenecek 18 Mayıs opu😇
MEMUR54 MEMUR54 yaş 37 amh 0.8 esimde hizli sperm yok. Konak tüp Bebek merkezi dr Şeyma fenercioğlu.transfer trahim 12.mayis😇5. gün kanda 8.4, 7. 19.6 , 10. Gün 122 beta hcg🥳🤰

KatieMorosky KatieMorosky Yaş 37, açıklanamayan infertilite, su hayat hastanesi Dr Ahmet ışık ilk deneme negatif, sonra 18 Şubat ikinci transfer ve sonuç pozitif 😇🤰
U Umayumayy yaş 30 sebepsiz infertilite dr Ali Fuat Şengör 2 tane dondurulmuş 5. Gün emriyosu 😇
D ddm-7 yaş 39 hipo hipoyum, 4.tüp bebek deneyimi, 1.tuttu çocuğum var 2.tutmadı, 3. Kimyasal, 4. Tek embriyo transferi yapıldı o da 2.gün embriyosu test günüm 2 Haziran. Tüp Bebek merkezi İrenbe 😇
B bestenigar yaş 43 şişli Memorial 30 Mayısta ngs li tek embriyo transferi 😇
M Mavisevenkadin Yaş 28, eş faktörü azosperm. İlk deneme. 12 Aralık opu

Son düzenleme:
Bayanstress Bayanstress yaş 29 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi ilk deneme 4. Gün emriyosu kan testi pozitif 🤭🤰
S Sntr yaş 31 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi 18 Şubat'ta 2 adet transfer oldu 😇
O okuryazar yaş 32 sebepsiz infertilite ilk deneme Okan üniversitesi Eray Çalışkan 2 âdet 5. Gün emriyosu 5 Mart'ta test 😇
ozmut ozmut yaş 31 ilk deneme eş kaynaklı sorun medamerikan hastanesi İstanbul 3 Mart test 😇
L LadyMaya_ yaş 35 eş varikosel bursa bahçeci Aral hoca 2. Deneme 6. Gün emriyosu 2 adet transfer 3 Mart test günü 😇
A amberiris yaş 37 sebepsiz infertilite Medical Park Göztepe Dr Aynur Erşahin ilk deneme 2 adet 5. Gün emriyosu 14 Şubat'ta transfer 😇
M mabel63 yaş 27 çikolata kisti Diyarbakır bahçeci 3. Deneme 17 Şubat'ta 2 âdet 5. Gün emriyosu transferi 😇
eras0201 eras0201 yaş 40 amh azlığı 2. Deneme 2 adet 3. Gün emriyosu 9 Mart'ta test 😇
M Mrym44 yaş 32 eş kaynaklı sorun Trabzon Medical 3. Deneme 7. Gün test sonucu 100.62 pozitif 😇🤰
bsra61 bsra61 yaş 29 Trabzon Medical polistik over ve çikolata kisti 2. Deneme 19 Şubat transfer 😇

Delidolu30 Delidolu30 yaş 31 çikolata kisti daha önce 2 başarısız deneme Bursa bahçeci de ilk 3. Denemesi 2 adet 5 gün emriyo transfer i 9 Mart'ta test 😇
melisa2022 melisa2022 yaş 28, 16 Şubat'ta 2 tane 5. Gün transfer i 9. Günde 178 😇🤰
newlywed newlywed yaş 31 sperm kalitesi düşük ilk deneme koç hastanesi Gürkan Bozdağ 😇
M mucizemibeklerken111 yaş 24 erkek infertilitesi Ankara anatolia Dr mehtap Polat 3 Mart transfer 😇
Cisocum Cisocum yaş 29 daha önce 2 başarısız deneme İstinye üniversitesi hastanesi ziya kalemde ilk deneme pozitif 14 Şubat'ta transfer 19 Şubat'ta hcg 45, 22 Şubat'ta hcg 230 , 24 Şubat'ta hcg 570 , 26 Şubat'ta 1160 😇🤰
O orkide0101 yaş 30 sebepsiz infertilite Ataşehir Memorial 28 Şubat'ta 5. Gün emriyo transfer i 😇
hayırlı olsun yeni topigimiz inşallah hepimize ugur getirir🤲🏼

Bu arada kızlar test yaptım negatif net olarak doktoru aradım ilaçları kes dedi ve sanırım ben konak hastanesi başlıcam İzmit'te ulaşım sıkıntısı olmaması için eşim e bazen izinde sıkıntı yapıyorlar yeni serüvenim başlasın 😓

Bayanstress Bayanstress yaş 29 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi ilk deneme 4. Gün emriyosu kan testi pozitif 🤭🤰
S Sntr yaş 31 sebepsiz infertilite Dr şerife dikayak tavmergen hastanesi 18 Şubat'ta 2 adet transfer oldu 😇
O okuryazar yaş 32 sebepsiz infertilite ilk deneme Okan üniversitesi Eray Çalışkan 2 âdet 5. Gün emriyosu 5 Mart'ta test 😇
ozmut ozmut yaş 31 ilk deneme eş kaynaklı sorun medamerikan hastanesi İstanbul 3 Mart test 😇
L LadyMaya_ yaş 35 eş varikosel bursa bahçeci Aral hoca 2. Deneme 6. Gün emriyosu 2 adet transfer 3 Mart test günü 😇
A amberiris yaş 37 sebepsiz infertilite Medical Park Göztepe Dr Aynur Erşahin ilk deneme 2 adet 5. Gün emriyosu 14 Şubat'ta transfer 😇
M mabel63 yaş 27 çikolata kisti Diyarbakır bahçeci 3. Deneme 17 Şubat'ta 2 âdet 5. Gün emriyosu transferi 😇
eras0201 eras0201 yaş 40 amh azlığı 2. Deneme 2 adet 3. Gün emriyosu 9 Mart'ta test 😇
bsra61 bsra61 yaş 29 Trabzon Medical polistik over ve çikolata kisti 2. Deneme 19 Şubat transfer 😇

Delidolu30 Delidolu30 yaş 31 çikolata kisti daha önce 2 başarısız deneme Bursa bahçeci de ilk 3. Denemesi 2 adet 5 gün emriyo transfer i 9 Mart'ta test 😇
M mucizemibeklerken111 yaş 24 erkek infertilitesi Ankara anatolia Dr mehtap Polat 3 Mart transfer 😇
O orkide0101 yaş 30 sebepsiz infertilite Ataşehir Memorial 28 Şubat'ta 5. Gün emriyo transfer i 😇
Ay geldim geldim hayırlı uğurlu bol bebişli olsun inşallah 🤲🏻❤️🌸

Bu arada kızlar test yaptım negatif net olarak doktoru aradım ilaçları kes dedi ve sanırım ben konak hastanesi başlıcam İzmit'te ulaşım sıkıntısı olmaması için eşim e bazen izinde sıkıntı yapıyorlar yeni serüvenim başlasın 😓
Nasip kuzum sıkma canını hiç
Aslında eşinin sürekli her muayeneye seninle gelmesine gerek yok benim eşim bu ikinci transferde yeni işe başladı izin alsa verirdiler ama ben hiç alma fedim çünkü haftada 2 gün muayeneye çağırıyordu beni transfer günü geldi sadece imzalarını atmak İçin oda yoksa yine gelmese olurdu 😬
İlk başlarda da 1 2 muayene beraber gittik opu ya geldi mecbur çünkü sonra yine izin gününe gelmediklerinde ben tek gittim benimde hastane ile aramda 30 dakika falan var özel araçla

Nasip kuzum sıkma canını hiç
Aslında eşinin sürekli her muayeneye seninle gelmesine gerek yok benim eşim bu ikinci transferde yeni işe başladı izin alsa verirdiler ama ben hiç alma fedim çünkü haftada 2 gün muayeneye çağırıyordu beni transfer günü geldi sadece imzalarını atmak İçin oda yoksa yine gelmese olurdu 😬
İlk başlarda da 1 2 muayene beraber gittik opu ya geldi mecbur çünkü sonra yine izin gününe gelmediklerinde ben tek gittim benimde hastane ile aramda 30 dakika falan var özel araçla
Ben Kocaeli de oturuyorum tek başıma gidemem ki İstanbul a araba ile gidiyoruz eşimle birlikte mecbur ona ayak uydurmak zorunda yım şuan için

Canım hayırlısı böyleymiş inşallah burada başlayacağın yeni tedavinde her şey su gibi akar gider tertemiz olur sorun çıkmaz bebişlerini alır gelirsin 🤲🏻❤️

Hayırlısı olsun canım inşallah bir sonraki denemen de olcak🤲🏻 Zaten aşılamaydı dimi onun tutma ihtimali düşük oluyor.
Konak hastanesi yeni ismi medar mı gebzedeki? Ben de darıcada oturuyorum ☺️

Merhabalaar beni de ekleyin ☺️ Yaş 31 pkos İstanbul Dr Emre Turgut 4 mart opu günü🥰 ilk deneme

Ben Kocaeli de oturuyorum tek başıma gidemem ki İstanbul a araba ile gidiyoruz eşimle birlikte mecbur ona ayak uydurmak zorunda yım şuan için
Hayırlısı olsun vaktini bekliyor demekki. Sizi rn az strese sokacak olan şey nasılsa öyle yapın, yol gidip gelme işi de bir çaba gerektiriyor sonuçta.

nerde yaptırmıştın canım? kacıncı gün embriyosu? bu kacıncı denemen? yaş kaç? sorun ne? ben sonradan katıldım bılmıyorum kusura bakma ona göre sana yol göstericem cokkez denemiş biri olarak

X