2022 Tüp Bebek Süreçleri, Kullanıcı Yorumları ve Transfer Haberleri

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.260
2.981
“Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr.”

“Rabbim! İşlerimi kolaylaştır, zorlaştırma, Rabbim işlerimi hayırla sonuçlandır. Amin!”

isimyaşşehirdenemesebepembriyotransfersonuç
Sandal kokusu Sandal kokusu 30Adana1.Sperm sayısı ve hareketlilik düşük5. gün14 Ocak🌺
1 1nbahar 262.3. gün
Iron Butterfly Iron Butterfly 25İstanbul2.Sebepsiz infertilite2. gün
Dfn1903 Dfn1903 31Ankara2.Sperm azlığı ve hareketsizlik5. gün
G Gzd0138 35Kayseri2.Sperm morfoloji azlığı ve pko5. gün14 Ocak🤰🏻🧿❤️
U Ufktugba 38muğla1.Erken infertilite ve amh düşük3. gün
B bebiii 312.5. gün
M minnos patates 30Konya2.Sebepsiz infertilite3. gün
bsra61 bsra61 28Trabzon2.Çikolata kisti polikislikover sendromu5. gün
B BSli16 26Bursa1.Pco ve sebepsiz infertilite5. gün11 Ocak🌺
S sengulll 26Kocaeli2.3. gün14 Ocak
A Aslanb22 281.5. gün
E Es1a1 211.5. gün12 Ocak🤰🏻🧿❤️
C Cmcm 30İstanbul1.Sebepsiz infertilite5. gün17 Ocak🤰🏻🧿❤️
Opecert Opecert 32İstanbul2.düşük amh çikolata kisti5. gün
Z Zecmel 322.3. gün
in_cim in_cim 341.
Nil Gunes Nil Gunes 352.
Betulyusuf Betulyusuf 40İstanbul1.Sebepsiz infertilite3. gün17 Ocak
Bio_girl Bio_girl
CevikKiz CevikKiz 312.
A Aysnrxe 24İstanbul1.Pcos ve yarım rahim
Z Zeynepkur 384.
Peterpanik Peterpanik 301.5. gün
A Ayseeeecik 314.5. gün27 Ocak
Eminemalinn Eminemalinn 31Mersin1.Sebepsiz infertilite3. gün18 Ocak🌺
MaviSasa234 MaviSasa234 321.Erkek infertilitesi5. gün29 Ocak
Maviesra Maviesra 36İzmir1.Düşük amh erkek varikosel
S sweetpeaa 29Ankara1.Erkek infertilitesi
S serapyanlak 261.
DantelKiz DantelKiz 28Ankara5.Tüp tıkanıklığı pco5. gün24 Ocak
PlutonMerkez PlutonMerkez 363.5. gün18 Ocak🤰🏻🧿❤️
ozmut ozmut 31İstanbul1.Varikosel hız düşük
ShiningLife ShiningLife 32Isparta3.Sebepsiz infertilite3/5. gün
Nurrr123 Nurrr123 24Ankara2.cimorfoloji %1
FlyingHummingbird FlyingHummingbird

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazsam nasıl başlasam bilemedim 2018 de başlayan tüp bebek sürecim bu zamana kadar sürdü ve hala sürmekte doktorların demesine göre bende de eşimde de sorun yok sıkıntı da ama 3 aşılama denedim negatif sonuç aldım geçen ay ilk tüp bebek deneyimimi yaşadım ve oda olmadı 2.ci denemem Şubat'ta ama gün belli değil inşallah bizlerde sabırla bekleyip hayırlı kapılarla yavrularımıza kavuşuruz ne dersiniz bu yolda yine birlikte yürüyelim mi bakarsınız bu senemiz dolmadan bizlerde minik mucizelerimize kavuruz🥰🥰🥰🥰🥰 hadi gelin bekliyorum yeni topiğimize🤭 hayırlısı olsun da alırız artık dimi B bebiii 'kimmmmmmm🤩
Hayırlı olsun cnm

Ne yazsam nasıl başlasam bilemedim 2018 de başlayan tüp bebek sürecim bu zamana kadar sürdü ve hala sürmekte doktorların demesine göre bende de eşimde de sorun yok sıkıntı da ama 3 aşılama denedim negatif sonuç aldım geçen ay ilk tüp bebek deneyimimi yaşadım ve oda olmadı 2.ci denemem Şubat'ta ama gün belli değil inşallah bizlerde sabırla bekleyip hayırlı kapılarla yavrularımıza kavuşuruz ne dersiniz bu yolda yine birlikte yürüyelim mi bakarsınız bu senemiz dolmadan bizlerde minik mucizelerimize kavuruz🥰🥰🥰🥰🥰 hadi gelin bekliyorum yeni topiğimize🤭 hayırlısı olsun da alırız artık dimi B bebiii 'kimmmmmmm🤩
Rabbim hayırlısı ile isteyen herkesin kucağını doldursun seninde inşallah canım topigin uğur getirsin sana🤲🏻💕

Merhabaaa 🤗🤗 bu topik hepimize şans getirsin . Benim de ilk tüp bebek denemem olacak . Cuma günü dönmüş embriyo transferim var . Çok heyecanlıyım . Umarım her şey yolunda gider . Hepimiz güzel güzel haberlerle geliriz 🥰

Hayırlı olsun canım konun uğurlu gelsin inşallah ikinci denemede bebişine kavuşursun🥰🙏
Yaaaaaaa 😇😇😇😇😇
Rabbim hayırlısı ile isteyen herkesin kucağını doldursun seninde inşallah canım topigin uğur getirsin sana🤲🏻💕
Amin canım teşekkür ederim mm🤗
Merhabaaa 🤗🤗 bu topik hepimize şans getirsin . Benim de ilk tüp bebek denemem olacak . Cuma günü dönmüş embriyo transferim var . Çok heyecanlıyım . Umarım her şey yolunda gider . Hepimiz güzel güzel haberlerle geliriz 🥰
Ayyyyyy lk listede ki kişi sen olacaksın sana uğur getirir peşinede biz hamiş oluruz inşallah 🌹 hoşgeldin 🥰🥰🥰🥰

Allah hakkımızda hayirlisini versin umarim hersey gönlünüzce olur. Bende persembe transfer oldum bugun 4. Gunum 18 ocak test gunum
Ayyyy merhaba hoşgeldiniz sizde 🌹 ne tatlı heyecan değil mi insanın içi kıpır kıpır inşallah pozitif sonuç görürsünüz ilk denemeniz mi acaba ?

X