2022 Tüp Bebek Süreçleri, Kullanıcı Yorumları ve Transfer Haberleri

Merhaba canım gorumcebiz bir tedavi goruyormu bizimde sorun aynı
Afedersiniz ben başka bisey sorucam aklıma takıldı.

Kromozom xx olan erkeklerde dış görünümde fark oluyor mu peki yoksa test tek çaremi

Bu tip hastalarla ilgilenen merkezler okumuştum sprem alıp inceleyip sağlam yumurta ile birleşim sağlandığını ama sonra embriyo da genetik taramaya gönderiliyor mu bilmiyorum.

Tüp bebek sürecin de öyle bir yerde karşıma çıkmıştı yazı oradan aklımda kalanlar ...

Kromozom xx olan erkeklerde dış görünümde fark oluyor mu peki yoksa test tek çaremi

Bu tip hastalarla ilgilenen merkezler okumuştum sprem alıp inceleyip sağlam yumurta ile birleşim sağlandığını ama sonra embriyo da genetik taramaya gönderiliyor mu bilmiyorum.

Tüp bebek sürecin de öyle bir yerde karşıma çıkmıştı yazı oradan aklımda kalanlar ...
Y kromozonu olmayan erkeklerin vücut tipi int yazdığımda eşime birebir uyuyor uzun boy bel bölgesi kilolu uzun kol bacak vs. Bizim doğal çıkışımiz oluyor tek tük ama tüp bebek tutmuyor bunun için iyi üroloji ve androloji doktorundan tedaviye ve daha sonrasında iyi bir labaratuarla kaliteli embriyo oluşturmakta bunun için hem doktorun hemde laboratuvarı da onemli.. Bende yeni yeni öğreniyorum ilk tüp bebegim cok bilinçsizce oldu... teşekkür ederim bu arada bende konuyu açarak yazdım belki faydalalanlar olur❣️

Kan dan kromozon testi yapılsa daha sağlıklı olur tabi herkesin vücut şekli uyarmi

X