2022 tüp bebek yaptıracaklar detaylı bilgi verebilir mi?

Ben safak olgan hocayla tedaviye basladim esimde de aorun vardi bende de var amh cok dusuk ignelerle gelistirdi benim yumurtalar cabuk geliati 5 gun kullandim eczaneye 1300 falan verdim yumurta toplamaya 1800 verdim 1 embriyo dondurmaya 180 tl verdim subat ayinda transferim var o zamanda 3400 vericem eczane yumurta geliaimine gore degisiyor ben 5 gunluk igneye bunu odedim ama 10 gun igne kullananlar var fiyatlar bunlar
Merhaba. Pozitif sonuç aldınız mı?

Merhaba. Antalya Akdeniz üniversitesi tüp bebek merkezinde Şafak olgan ile tedavi sürecini başlattık. 3 yıllık evliyiz Eşimden kaynaklı çocuğumuz olmuyor. 4 kere sperm testi verdi. Hepsinde az sperm sayısı ve hareketlilik düşük olunca Şafak bey direk aşılamayla vakit kaybetmeyip tüp bebek yaptırmamızı önerdi. Eşimin test sonucundan kaynaklı rapor çıkarabiliyoruz. Raporlu olarak tüp bebek yaptıranlar ortalama bir fiyat ve yapılan işlemlerle ilgili bilgi verebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim 🙏
Hayırlı ramazanlar. Nasıl gidiyor tüp bebek tedaviniz? Ben de akdeniz unverstesine randevu aldım.

Bnde Akdeniz üniversitesinde tüp bebek tedavisi oldum nasipse önümüzdeki ay transferim var bilgi almak isterseniz seve seve yardımcı olurum
Merhaba,büyük ihtimal mesajımı görmezsiniz ama yine de yazayım dedim. Ben de Şafak hocaya tedavi olucam inşallah. Ön görüşme yapmıştık 2 ay önce ama 3 gün söylemişti kendi hastalarına baktığı o günleri unuttum. Bir de eşimden test istedi acaba testi hafta içi her gün istediğimiz saatte yapıyorlar mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhaba,büyük ihtimal mesajımı görmezsiniz ama yine de yazayım dedim. Ben de Şafak hocaya tedavi olucam inşallah. Ön görüşme yapmıştık 2 ay önce ama 3 gün söylemişti kendi hastalarına baktığı o günleri unuttum. Bir de eşimden test istedi acaba testi hafta içi her gün istediğimiz saatte yapıyorlar mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
merhaba mesajınızı yeni gördüm şafak by pazartesi çarşamba cuma çalışıyor testi tüp bebek bölümünde yapmıyorlar genelde dışarda yaptırıp sonucu şafak beye gösteriyorsunuz

X