Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Nasılsın canım
Sınava kav gun kaldı.
Deneme çözmeye başladın mı ?
canım iyi olmaya çalışıyorum.
37 gün kalmış yaa. vallahi farketmemişim . çok yaklaşmış.
deneme çözmeye başlamadım canım.
50 lik denemeler yayınlanmıştır belki.
soru çözmeye devam ediyorum her gün . elimden geldiğince. bazen az oluyor ama.

şu ara tasarıı yayınlarının kalan sorularını çözmeye çalışıyorum. mantık sorularına bakmamışım. baya da çok sayıda test koymuşlar onunla ilgili . onları eriteceğim.
araya başka soru tarzı da koyuyorum. karışık çözüyorum.

sen nasılsın . iyileştin mi tamamen artık.

şu ara tasarıı yayınlarının kalan sorularını çözmeye çalışıyorum. mantık sorularına bakmamışım. baya da çok sayıda test koymuşlar onunla ilgili . onları eriteceğim.
araya başka soru tarzı da koyuyorum. karışık çözüyorum.

sen nasılsın . iyileştin mi tamamen artık.
Tam iyileştim denemez çünkü antibiyotik çok mide bulantısı yaptı, bende 2 gün içtin birazda iyilesmistim bıraktım. Şimdi ara ara boğaz ağrısı yokluyor parol alıyorum,sprey sikiyorum.

Burada havalar tam düzelmedi, nerdeyse 3 aydır mevsim geçişi yaşıyoruz, hava hala serin. Her hafta yorganı kaldırıp pikeye geçmeye niyet ediyorum ama hala yorgandayiz.

sınavdan sonraki hafta artık tatile çıkıyoruz inşallah
sınav sonrası kurban bayramı ile birlikte gidiyoruz nasipse
bütün stresi atacağım inşallah .
çok bir stres olmasam da . sizin kadar değilimdir bence.
kpss ağır yük. yaşadım biliyorum.

sınavdan sonraki hafta artık tatile çıkıyoruz inşallah
sınav sonrası kurban bayramı ile birlikte gidiyoruz nasipse
bütün stresi atacağım inşallah .
çok bir stres olmasam da . sizin kadar değilimdir bence.
kpss ağır yük. yaşadım biliyorum.
Dün deneme sınavına girmek bile benim dudağımı uçuklattı 🥺

Bizde sınav sonrası memlekete gidiyoruz. Kurbanı Bayramı'nda evdeyiz. Eşim kurban i aldı bile. Her sene aynı grupla kurban kesiliyor, erken alıyorlar kurbanı da.

Tam iyileştim denemez çünkü antibiyotik çok mide bulantısı yaptı, bende 2 gün içtin birazda iyilesmistim bıraktım. Şimdi ara ara boğaz ağrısı yokluyor parol alıyorum,sprey sikiyorum.

Burada havalar tam düzelmedi, nerdeyse 3 aydır mevsim geçişi yaşıyoruz, hava hala serin. Her hafta yorganı kaldırıp pikeye geçmeye niyet ediyorum ama hala yorgandayiz.
canım yaa. öyle gerçekten . ilkim değişikliği oldu . küresel ısınmadan dolayı. etkileri gözle görülür şekilde artık.
Allah hayretsin inşallah

dikkat et. biz de yorganı kaldıramadık . akşamları aşırı serin oluyor ortalık. gece zaten buz sanki.

Dün deneme sınavına girmek bile benim dudağımı uçuklattı 🥺

Bizde sınav sonrası memlekete gidiyoruz. Kurbanı Bayramı'nda evdeyiz. Eşim kurban i aldı bile. Her sene aynı grupla kurban kesiliyor, erken alıyorlar kurbanı da.
çok çok iyiymiş canım. Allah kabul etsin inşallah

dudağın uçuklamıştı hatırlıyorum. yapma safran o kadar lütfen .yine denemeye girersen . stres azalır inşallah

çok çok iyiymiş canım. Allah kabul etsin inşallah

dudağın uçuklamıştı hatırlıyorum. yapma safran o kadar lütfen .yine denemeye girersen . stres azalır inşallah
Denemeyi paket şeklinde aldım. 15 denemeye gireceğim. Deneme ortamı evdeki gibi olmuyor, ses felan oluyor sınava daha yakın.

kızlar gelmemiş ya kimse.
ben de diyorum kaybettim sayfayı. bildirim gelirdi yoksa
nasıl gidiyor.
bugün soru bankasından kalan . yüzde kar zarar ve karışım ile emek problemlerini eritmeye çalışıyorum. son sayfaları çözüyorum artık onlarda bitince.
mantık sorularına devam. ona nedense test sayısı fazla koymuşlar . daha fazla ilgi göstermişler
köklü sayı . rasyonel . üslü vs .
onlarda aşırı ileri seviye sorular var . ilk testlerden sonra. onları hiç zorlamayacağım . bu kadarını da sormaz diye düşünüyorum .
sorarsa da direkt geçeceğim artık .
siz neler yapıyorsunuz .

Biraz hareket gelsin sayfaya
Şıkları işaretledim ki gelemezsem hangi şık sıkıntısı olmasin

Eklentiler

• 20220527_142523.jpg
    20220527_142523.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 19
  • 20220527_142411.jpg
    20220527_142411.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 17
  • 20220527_142418.jpg
    20220527_142418.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 19
Cocukla sinava calismak ne kadar zor ya 😑 kizim kitap okumayi seviyordu su siralar hatta bayadir bakmiyoruz ders calisayim derken cizgifilme biraktim onu ve pismanim . Onunla egleniyoruz arada oynuyoruz ama cizgifilm istiyor bende acip ders yapayim derken cok vakit gecirmis oldu🥲 vicdan azabi cekiyorum resmen . bugun atti kitaplarini kartlarini cok uzuldum 😪

Cocukla sinava calismak ne kadar zor ya 😑 kizim kitap okumayi seviyordu su siralar hatta bayadir bakmiyoruz ders calisayim derken cizgifilme biraktim onu ve pismanim . Onunla egleniyoruz arada oynuyoruz ama cizgifilm istiyor bende acip ders yapayim derken cok vakit gecirmis oldu🥲 vicdan azabi cekiyorum resmen . bugun atti kitaplarini kartlarini cok uzuldum 😪
Canim ben 7 senedir bu vicdan azabını yaşıyorum :KK43:
Kızım hamileyken ders çalışmaya başlamıştım. Her yaşı ders çalışma dönemime denk geldi. Tablet TV sınırsız oldu :KK43:

X