Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canlar telegrami yükledim ama nasıl indirme yapıyoruz. Var ben birşey anlamamak 🥺 semra hocanın zirvedekiler yazısını nasıl okuyacağım 🤷‍♀️
Balım instadan semra hocanın telegram grubu linkine tiklarsan üye olursun grubuna.. orda da linklere tıklayınca inecek zaten.

Olmadı, küçük ekran çıkıyor. Kopyala ilet falan diye🤷‍♀️
2. Resimdeki sayfaya girdin ya.
Üsteki semra dilekçi ismine bir kez tıkla.
1. Resim açılır. Orada da dosya bölümüne tıkla.
İndireceğim dosyalar çıkar. Onlara da tıklayınca dosya iner

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-17-12-38-26-127_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2023-01-17-12-38-26-127_org.telegram.messenger.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_2023-01-17-12-38-10-827_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2023-01-17-12-38-10-827_org.telegram.messenger.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 45
Canim medya bölümünden bir tane başarı hikayesi gördüm mesela
Bunlar kitaplarında olduğu için hepsini yayinlamiyirdur. Ara ara belki.
Ders notları da neden yok bilmiyorum. Guncelliyir olabilir.
Hic bilmiyorum bende kuzu, ilk defa telegram yükledim 🤷‍♀️ öğreneceğim bakalım 🤔

ASSOSyal ASSOSyal sen hocanın kendi notlarini mi ariyorsun canim? Tarih ve vatandaşlığa baktım simdi duruyor.

Dosyalar yazısının yaninda bağlantılar yazıyor oraya tir bayagi asagi in. ilk baslarda. bulamazsan soylerim.
Drive bağlantısı.

Canim medya bölümünden bir tane başarı hikayesi gördüm mesela
Bunlar kitaplarında olduğu için hepsini yayinlamiyirdur. Ara ara belki.
Ders notları da neden yok bilmiyorum. Guncelliyir olabilir.
Canim geçenlerde ücretsiz yaklaşık 60 sayfalik bi pdf paylaştı (kitaptan bagimsiz) röportajlar annelerle yaptığı. Muhtemelen onu gördün 😊

ASSOSyal ASSOSyal onu da indir çok güzel motive ediyor hem de upuzun birsuru kişi var🤩

ASSOSyal ASSOSyal sen hocanın kendi notlarini mi ariyorsun canim? Tarih ve vatandaşlığa baktım simdi duruyor.

Dosyalar yazısının yaninda bağlantılar yazıyor oraya tir bayagi asagi in. ilk baslarda. bulamazsan soylerim.
Drive bağlantısı.
Aaa evet kuzu onları arıyorum 🤷‍♀️🤔

Canim geçenlerde ücretsiz yaklaşık 60 sayfalik bi pdf paylaştı (kitaptan bagimsiz) röportajlar annelerle yaptığı. Muhtemelen onu gördün 😊

ASSOSyal ASSOSyal onu da indir çok güzel motive ediyor hem de upuzun birsuru kişi var🤩
Ben açıkçası en çok sosyoloji mezununun yazisini okumayı Çok istiyordum kuzum. Anneler kısmını indirdim, çoğunluk mühendis ve matematik cok iyi olan insanlar 🤔

Kuzu buldum ama açmıyor,ulaşılamıyor. Yeniden yükle diyo🤷‍♀️ zirvedekilerde aynı

Ben açıkçası en çok sosyoloji mezununun yazisini okumayı Çok istiyordum kuzum. Anneler kısmını indirdim, çoğunluk mühendis ve matematik cok iyi olan insanlar 🤔
Yanlış hatirlamiyosam bi tane vardi sosyoloji sanki ama emin değilim canim
Kuzu buldum ama açmıyor,ulaşılamıyor. Yeniden yükle diyo🤷‍♀️ zirvedekilerde aynı
Allah Allah bende niye aciyor ya😳

X