Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

ASSOSyal ASSOSyal

Canim naptin?
Ya bu hoca cidden çok iyiymiş uzun süren içinden çıkamadığım sorularin kısa yolları varmis. Adam 10 saniyelik cozumler gösteriyor resmen. Gerçekten çok değerli bi hocaymis ya. Geçen yıl son zamanlar şöyle bi bakmistim anlamamıştım simdi uzun videolarini izleyince anladım 🤩

ASSOSyal ASSOSyal

Canim naptin?
Ya bu hoca cidden çok iyiymiş uzun süren içinden çıkamadığım sorularin kısa yolları varmis. Adam 10 saniyelik cozumler gösteriyor resmen. Gerçekten çok değerli bi hocaymis ya. Geçen yıl son zamanlar şöyle bi bakmistim anlamamıştım simdi uzun videolarini izleyince anladım 🤩
Hangi hoca canim matematik mi ?

ASSOSyal ASSOSyal

Canim naptin?
Canimciiimm köklü sayılar 7. Dersteyim. Adım adım kitaptan devam🥳

Evet yaa mehmet hocaya bayılıyorum 🤩😍🥳 matematik çalışırken kahkaha atacaksın deseler inanmazdım. Bu kitabı bitince diğer kitaptan ve videolarına geçeceğim inş 🥳🥳

Sen hangi konuyu çalışıyorsun kuzu 🤩😍😍

Evet yaa mehmet hocaya bayılıyorum 🤩😍🥳 matematik çalışırken kahkaha atacaksın deseler inanmazdım. Bu kitabı bitince diğer kitaptan ve videolarına geçeceğim inş 🥳🥳

Canim sendeki kitap 7 adımda matematik mi video ders notu mu? Sorular video çözümlü mü yoksa konu anlatımını dinleyip mi çözüyorsun?

Canim sendeki kitap 7 adımda matematik mi video ders notu mu? Sorular video çözümlü mü yoksa konu anlatımını dinleyip mi çözüyorsun?
Canım bendeki 7 adımda temel matematik. Önce konu anlatimini dinliyorum. Çok kısa zaten 15 dakika gibi.. sonra soruları çözüyorum. Ama sorular da video çözümlü, istersen soruların çözümlerini de dinleyebiliyorsun. Çözümler çok açıklayıcı ve öğretici, ben çok memnunum. Çözüm izlemeye çok ihtiyaç duymadım çok şükür.
Birde atölye serisi soru bankasını aldım canım. Sonra ona gecicem inş 🥳

Canım bendeki 7 adımda temel matematik. Önce konu anlatimini dinliyorum. Çok kısa zaten 15 dakika gibi.. sonra soruları çözüyorum. Ama sorular da video çözümlü, istersen soruların çözümlerini de dinleyebiliyorsun. Çözümler çok açıklayıcı ve öğretici, ben çok memnunum. Çözüm izlemeye çok ihtiyaç duymadım çok şükür.
Birde atölye serisi soru bankasını aldım canım. Sonra ona gecicem inş 🥳
Anladim tatlim ben de 7 adımla başlayayım o zaman :KK16:

Sosyalim simdi 20. videodayim☺️ yani temel kavramları geçemedim hala bayağı bi zaman ayırmış hoca😅

Hic sorma evde yalnız kalmayın demesi beni öldürüyor:KK70:

Dün Safransari Safransari gibi programımı tek sayfaya yazdim bittikçe karalicam😄 belki ugur getirir😁

Sosyalim simdi 20. videodayim☺️ yani temel kavramları geçemedim hala bayağı bi zaman ayırmış hoca😅

Dün Safransari Safransari gibi programımı tek sayfaya yazdim bittikçe karalicam😄 belki ugur getirir😁
İnan bu çok büyük motivasyon.
On uydukca vicdan da rahat oluyor.

Bende o videoları çok merak ediyorum bebişim yaa,bakalım nolacak 🤭🤭 12. Derse geldim 🙈 iyi yapmışsın, belki daha iyi olur. Buraya da atsana nasıl yaptin🍒🥰💜

Bende o videoları çok merak ediyorum bebişim yaa,bakalım nolacak 🤭🤭 12. Derse geldim 🙈 iyi yapmışsın, belki daha iyi olur. Buraya da atsana nasıl yaptin🍒🥰💜
Sen bu kitabın videolari bitince diğer videolara geçeceksin öyle mi canım?
Tamam atayım birazdan balım☺️
Dün Mehmet hoca videoda:

Kolay olmadi ama başardım.  diyeceksiniz dedi🥺
ben eridim😢🥺
Off inşallah🥺

Sen bu kitabın videolari bitince diğer videolara geçeceksin öyle mi canım?
Tamam atayım birazdan balım☺️

Off inşallah🥺
Evet kuzum şuan yedi adım kitabının videolarını izliyorum sonrada kpss videoları 🙈🙈 çok korkuyom ama Mehmet hocayı çok seviyorum 🥰🤩😍 inş atölye kitabıda beni kurtarir kuzum 🥰🤩😍

IMG_20230123_204356_827.jpg

ASSOSyal ASSOSyal

Şimdilik böyle canım

X