2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
M mikimini2 ah arkadaşım ya. Çok geçmiş olsun. En olmayacak zamanda olana bak, çok üzüldüm. Geçecek inşallah. Pekte bilgim yok süreç hakkında ama gerçekten allahım şifa versin.
Allah beterinden korusun hepimizi🙏🏻 cok tesekkur ederimm❤️
Bı alamadım gitti.
M mikimini2 çok çok çok.gecmis olsun ..
Benim vajina kemiklerim ağrıyor resmen. Alttan. Normal mi ya. Bı kaç gündür fark ettim. Belimm ve kalça da fix zaten
2 haftadır her gün 1 sade türk kahvesi ve 2si.bir arada içiyorum napim .🤪
Tesekkur ederimm🥰 bebek agirlasmaya basladigi icin o tarz agrilar normaldir bence😍
Canım dinlenip ters hareket yapma bir de eğilme. Dikkat edersen 2 haftada ağrısı %90 azalır . 4 hafta sürmedi hiç belki alıştım ondan 🤣 Bende ilk ev eşyası sürüklerken fazla eğilip ağırlık verince olmuştu aynı çıt sesi . İnsan bir süre öksürmeyi bırak rahat nefes bile alamıyor ama uzun sürmüyor
Dikkate alicam zaten hareket kabiliyetim 0 😄 umuyorum ki cabucacik toparlayip ‘kirigima ragmen normal dogurdum’ yazarim buraya😂

Him anladim ama zaten o zaman suan icin yaptırmam herhalde. Ama hastane artsa bile ne kadar artarsa artsın karşılaması gerekmez mi?
doğumu ne olursa olsun %100 karşılayan bi sigorta bilmiyorum. hepsinin teminat limitleri olur 10-15-20-30 seçiyorsunuz ona göre poliçeniz oluşuyor..

Anammmm pozitifim 69 gün kaldı yazıyor gebelik günlüğünde, zamanlar azalmaya başladı sanki haa 🤗😬
Aayy son 3 günü görsem keşke. 5-6 ağustos olsaydı keşke bugün 😅 sen deyince baktım 84 günüm varmış 😢

Pozitif en erken doğuracaklardan sanırım 😍

Aayy son 3 günü görsem keşke. 5-6 ağustos olsaydı keşke bugün 😅 sen deyince baktım 84 günüm varmış 😢

ufff çok yaklaştı kavuşmalarr. heycanlı :KK70: benim tahmini sezeryan tarihim 20 temmuz normal doğum 2 ağustos ama eşimin doğum günü 27 temmuzda doğurmayı planlıyorum ömürlük dogum günü hediyesi aahajhaskjh

ufff çok yaklaştı kavuşmalarr. heycanlı :KK70: benim tahmini sezeryan tarihim 20 temmuz normal doğum 2 ağustos ama eşimin doğum günü 27 temmuzda doğurmayı planlıyorum ömürlük dogum günü hediyesi aahajhaskjh
Ayy ne kadar şanslı kocan. 🧿
Baba oğul aynı gün ay çok güzel 🥳
Ya ben tarihleri güzel ayarlayamadım olmadı hdhdhjj özel günleri geçtim nasıl yaza getirdik doğumu anlamış değilim hdhdj.

Valla 84 gün o kadar büyüyor ki gözüm de. Zannetmeyin ki bitirdim her hazırlığı yoo ama istiyorum hdhdj

Ben daha hazir degilim🙈hazirliklari bitiremedim,alacaklarim var daha🤦‍♀️yeni odasını boyadım bu 10 gun icinde inşallah gardolapi gelir,daha kiyafetleri yikanacak utulenicek.. . Offfff🙈🙈

Ben daha hazir degilim🙈hazirliklari bitiremedim,alacaklarim var daha🤦‍♀️yeni odasını boyadım bu 10 gun icinde inşallah gardolapi gelir,daha kiyafetleri yikanacak utulenicek.. . Offfff🙈🙈
Benimde çok işim var bebeğim ama umrumda değil djjdjd zaten ne kadar hazırlanırsan hazırlan %100 hazır olamayacağım için elimden geleni yapıcam gerisini de sonra tamamlıcam. Sağlık sıhhatten başka tek bir duam var. Belim yüzünden ağdaya gidemedim biraz uzun oldu hdjdj böyle bu durumdayken gelmesin oğluş onun dışında sağlık ve sıhhatle geldiği sürece 37. Haftadan sonra kabulüö hdjdj

Valla evet bahsettiğiniz günlerden daha az kaldığını umut ediyorum canlar. Mutlaka benden önce davrananlar olacaktır bebişlerde fekat umarım hepsi gününde gelir. Yani erken gelen olsa da küvöze bile girmez innnnnşaaaalllah amin YaRabbiii :) Bu arada oranıza buranıza sıcak su torbası neyim koymayın aman deyim kızlar sakın. Ağrıyı çekin oturun gerekirse , doğumu erkene çekiverirsiniz Allah korusun... Bu arada en geç 25 nde doğursam dedim ilk haftası da izin alsam dedim sayaç bana böyle dedi :KK66:
Anammmm pozitifim 69 gün kaldı yazıyor gebelik günlüğünde, zamanlar azalmaya başladı sanki haa 🤗😬
Benimde bugünden itibaren 70gun kaldı 😳,bugun tam 30haftalik olduk,biraz korku sardı 😖😖

Eklentiler

• Screenshot_2023-05-26-13-33-34-855_okulsayaci.tatilsayaci.android.jpg
    Screenshot_2023-05-26-13-33-34-855_okulsayaci.tatilsayaci.android.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 41
Valla evet bahsettiğiniz günlerden daha az kaldığını umut ediyorum canlar. Mutlaka benden önce davrananlar olacaktır bebişlerde fekat umarım hepsi gününde gelir. Yani erken gelen olsa da küvöze bile girmez innnnnşaaaalllah amin YaRabbiii :) Bu arada oranıza buranıza sıcak su torbası neyim koymayın aman deyim kızlar sakın. Ağrıyı çekin oturun gerekirse , doğumu erkene çekiverirsiniz Allah korusun... Bu arada en geç 25 nde doğursam dedim ilk haftası da izin alsam dedim sayaç bana böyle dedi :KK66:
Yok bacım yok. Ben zaten yanıyorum ateş aldı vücudum sıcak su torbasına dayanacak gücüm bile yok. Yatıyorum 10 gündür belimde bant geçecek inşallah. Ne ilaç ne krem ne sıcak su. Yata yata karpuzu büyüttüm şükür

Benimde çok işim var bebeğim ama umrumda değil djjdjd zaten ne kadar hazırlanırsan hazırlan %100 hazır olamayacağım için elimden geleni yapıcam gerisini de sonra tamamlıcam. Sağlık sıhhatten başka tek bir duam var. Belim yüzünden ağdaya gidemedim biraz uzun oldu hdjdj böyle bu durumdayken gelmesin oğluş onun dışında sağlık ve sıhhatle geldiği sürece 37. Haftadan sonra kabulüö hdjdj
Hahaha çantasız bile gitmeye okeyim yeterki sağlıkla gelcekleri gün gelsin
Yok bacım yok. Ben zaten yanıyorum ateş aldı vücudum sıcak su torbasına dayanacak gücüm bile yok. Yatıyorum 10 gündür belimde bant geçecek inşallah. Ne ilaç ne krem ne sıcak su. Yata yata karpuzu büyüttüm şükür
Anam bende yanıyorum duvarlara yapıştırıyorum kendimi😂

Ağustos 'un son günü tahmini doğum tarihli olarak, hepiniz doğuracaksınız, burada tek tük birkaç kişi kalacağız gibi hissediyorum arkadaşlar🙈. (Eylüle kalmaması dilegiyle). Ama içimden Ağustos ortasindan sonra gelir gibi geliyor. Biz daha yeni 100 gün altına indik, ve şimdiden çok yakın gibi hissediyorum. Ve daha yapılmamış o kadar çok iş var.😁

Selaaam kızlaar 🌼 bugün bebişimi gördüm gerçi göstermedi kendini yüzü makata dönük olduğu için yandan yandan yanak gördük sadece🤣🤣 28+2 normalde 29 hafta ile uyumluymuş 38 cm 1370 gram olmuş minik kuşum 🌼 şimdi biraz şekerim sınırlrdaydı ekstra bi testler yaptım bugün tiroid usg yaptırdım kan verdim son 3 aylık şeker bakıldı normal çıktı şükür sonuçlar bide idrar testi yapıldıda azıcık enfeksiyon var galiba inşallah ilaç başlatmaz.
0E266779-54B5-4684-B75B-3962FAC2CCDC.jpeg

Aynı düşüncedeyim. Hiçbirşeyi umrumda değil hdhdhjj sağlıkla sıhhatle mutlulukla kolaylıkla gelsin. Ben ağdalı olayım doğumda da yok çantası yokmuş yok emziği eksikmiş yok bilmem neymiş gram umrumda değil.

Kriterim önce sağlıklı olması sonra benim ağdalı olmam hdjd

Anam bende yanıyorum duvarlara yapıştırıyorum kendimi😂
Biz neden bu kadar benziyoruz. 😂
Menopozlu teyzeler gibi kendimi evin fayanslarına yapıştırıyorum bende. Dış kapıyı açıp kendimi önüne atıyorum.

Allahım acil şifalar versin kuzum benim inşallah geçecek hiç hatırlamayacaksın bile bu günleri :KK66: O Bulut Bey in mis kokusunu bir çek içineeee oooooffff :KK66:

Benim de kıyafetleri yıkamam gerek daha. Bir de bez almam gerek ama dün ilk defa bez fiyatlarına baktım Prima falan, ben inanmadım ya gerçek değildir o market öyledir diyip çıktım. Küçükken bize yıkanmalı bez bağlarlardı dılında naylonu olurdu, gözümün önünde onlar uçuştu, bir acaba dedim🤣🤣🤣

Allahım acil şifalar versin kuzum benim inşallah geçecek hiç hatırlamayacaksın bile bu günleri :KK66: O Bulut Bey in mis kokusunu bir çek içineeee oooooffff :KK66:
Zaten o günlerin hayaliyleyim. Sağlıkla sıhhatle birbirimize kavuşalım, bunlar geçicek. Evide bok götürüyor valla götürsün. Duşa giricem birazdan istiyorum ama karar karar düşünüyorum nasıl gircem. Ağdaya gitmem lazım, nasıl dönücem hareket edicem. Ayol herşey dert haline geliyor ama umrumda mı değil. Olduğu kadar ya.

X