2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    320
Kime bırakıyorsun canım eşine mi annene mi? Annem geldi TRden, bilmiyorum ona bırakabilir miyim. 7 aydır bi tek babasına bıraktım 3-4 kez. Biraz pimpirikliyim galiba bu konuda 😳 aslında eşimle başbaşa bi yerlere gitsek diyorum bi kaç saatliğine ama çocuğum bizi çok arar, ağlar diye korkuyorum 😓
Kayınvalideme cnm bırakırdım şimdi hala bırakırım kızımı ama oğlan durmuyor bana yapışık

Herkese iyi bayramlar 🫶
Bizde memlekete geldik, yolculukta bebekler uyur diye bilirim ama benim Miray kuşum neredeyse hiç uyumadı
Birde benimki kalabalık ortam istiyormuş burda mutlu keyifli ne zaman burda ev halkı azalınca da başlıyor mızmızlanmaya, İstanbul A gidince işim yaş 😵‍💫

Herkese iyi bayramlar 🫶
Bizde memlekete geldik, yolculukta bebekler uyur diye bilirim ama benim Miray kuşum neredeyse hiç uyumadı
Birde benimki kalabalık ortam istiyormuş burda mutlu keyifli ne zaman burda ev halkı azalınca da başlıyor mızmızlanmaya, İstanbul A gidince işim yaş 😵‍💫
Sencer de arabadan nefret ediyor yol boyu sıkıldı kalkcam diye burnumdan getirdi
Kalabalığı da sevmedi 😂

Arkadaşlar selam. Doğumdan 4 ay sonra adet olmaya başladım her ay düzenli oluyordum bu ay 1 hafta gecikti.. sabah biraz kan geldi tam oldum sandım birdaha gelmedi… hamile olacağıma hiç ihtimal vermiyorum prezervatif ile korunuyoruz yıllardır ki çocuktan dolayı artık öyle sık sık da olmuyor yani… bu kan gelip kesilmesi beni biraz korkutuyor ya

Arkadaşlar selam. Doğumdan 4 ay sonra adet olmaya başladım her ay düzenli oluyordum bu ay 1 hafta gecikti.. sabah biraz kan geldi tam oldum sandım birdaha gelmedi… hamile olacağıma hiç ihtimal vermiyorum prezervatif ile korunuyoruz yıllardır ki çocuktan dolayı artık öyle sık sık da olmuyor yani… bu kan gelip kesilmesi beni biraz korkutuyor ya
Ne olur ne olmaz bir test yap bnce

Kızlar benim ki yemek yerken ya da oyun oynarken sürekli eller hareket halinde sallıyor normal mi çok dikkat çekti yemek yerken aç ondan dedim oyun oynarkende yapıyor anlamadım doktor sormadim

Olabilir cnm bende başlarda az oldu bu ay hattınden çok fazla oldu vücut yapısı ile ilgili olabilir
İnşallah bir sorun yoktur canım. 1 kere geldi minicik o kadar sonra hemen kesildi. Dünkü o kanama olmasa bugün rahat olacaktım testte yaptım çünkü ama şimdi kafam başka bir sağlık sorunum mu var diye ona takıldı miyom kist falan. Hiç huzurlu değilim

X