2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    320
ekmeği ve peyniri nasıl veriyorsun? Ben daha hiç vermedim peyniri de kendim lor yapıyorum öyle veriyorum ama artık çeşitlendirmek istiyorum
Elimle minik minik koparıp veriyorum, bir kere pankek yaptım onu minik koparıp verdim. Ekmek içini büyük bi parça koparıp eline tutuşturuyorum onu bazen kendi yemeye çalışıyor. Ben her şeyini dışarıdan alıyorum lor peynirini beğenmedi benim oğlum şimdi beyaz peynir veriyorum labne veriyorum bazen. Biz ne yiyorsak onu veriyorum her öğünde başka türlü yemiyor tuzsuz yemiyor karışım yemiyor, her şeyi minik minik bölüp veriyorum

Uzun zamandır girmemiştim siteye… size bi şey sormaya geldim kızlar. Ben hala regl olmadım. Ağustos sonu doğum yapmıştım. Buna ek olarak cinsel isteğim sıfır ve bu aralar sebepsiz yere eşimden soğudum gibi hissediyorum. Gerçekten hiç yanına yanaşasın yok. Hormonal olabilir mi acaba diyorum ama sizde durumlar nasıl?

Uzun zamandır girmemiştim siteye… size bi şey sormaya geldim kızlar. Ben hala regl olmadım. Ağustos sonu doğum yapmıştım. Buna ek olarak cinsel isteğim sıfır ve bu aralar sebepsiz yere eşimden soğudum gibi hissediyorum. Gerçekten hiç yanına yanaşasın yok. Hormonal olabilir mi acaba diyorum ama sizde durumlar nasıl?

Bende 1 Defa lekelenme şeklinde olmuştum sonra da olmadım, cinsel isteksizlik yorgunluk, hormonlar uykusuzluk derken lohusa kafası olabilen bir durum burda bebeği uyutayım da kocişime gideyim diye bebeğinin gözlerine bakan bir grup var 🤭

Kucağımdan inmiyodu şimdi kucakta durmuyor ama hep yürümek istiyor. Hep biyerler karıştıracak biyerleri gezecek. Oturmak yatmak durmak yok hep yürüyecek hep yürüyecek. Yani yorgunluğum dahada arttı . Bu işin sonu yürüteç almaya gidecek sanırım

Ben hala almadım yürüteç ya, benim oğluş sürekli emekliyor tutunup tutunup kalkıyor her gün kafasını çarpıyor sürekli düşüyor, ellerini birden bırakıyor tutunduğu yerden dan diye kafasının üzerine düşüyor. Onun peşinde gezmekten yine bi şey yapamıyorum sürekli olmadık yerleri kurcalıyor kabloları ısırıyor çöp kutularına gidiyor kedinin mamasına suyuna el atıyor, kucakta da asla durmuyor artık. Yürüteç olsa biraz kısıtlanır belki 🥲

Kucağımdan inmiyodu şimdi kucakta durmuyor ama hep yürümek istiyor. Hep biyerler karıştıracak biyerleri gezecek. Oturmak yatmak durmak yok hep yürüyecek hep yürüyecek. Yani yorgunluğum dahada arttı . Bu işin sonu yürüteç almaya gidecek sanırım.

Benim Miray kuş biliyorsunuz huysuzluk noktasında erkek bebekleriniz ile yarışıyordu ama bayram öncesi hali meğer ne iyiymiş, şimdi senin ile aynı durumu yaşıyorum bende, gece de sürekli uyanmaya başladı ayağımda onu sallayarak az biraz gözüm geçerdi şimdi ona da izin vermiyor her huysuzlandığında kesin bu sefer diş çıkaracak diyorum ama hala o da yok ama bu sefer kesin çıkaracak tüm belirtiler fazlası ile var 😵‍💫

Benim Miray kuş biliyorsunuz huysuzluk noktasında erkek bebekleriniz ile yarışıyordu ama bayram öncesi hali meğer ne iyiymiş, şimdi senin ile aynı durumu yaşıyorum bende, gece de sürekli uyanmaya başladı ayağımda onu sallayarak az biraz gözüm geçerdi şimdi ona da izin vermiyor her huysuzlandığında kesin bu sefer diş çıkaracak diyorum ama hala o da yok ama bu sefer kesin çıkaracak tüm belirtiler fazlası ile var 😵‍💫
Ben 3. aydan beri diş diş diş diyorum daha yeni çıkıyor ya ama diş belirtisi gibiydi hep ısırıyordu salyası fena akıyordu ama kaç aydır çıkmadı. Artık çıkarır senin kuzucun da herhalde

Kucağımdan inmiyodu şimdi kucakta durmuyor ama hep yürümek istiyor. Hep biyerler karıştıracak biyerleri gezecek. Oturmak yatmak durmak yok hep yürüyecek hep yürüyecek. Yani yorgunluğum dahada arttı . Bu işin sonu yürüteç almaya gidecek sanırım.
Benimki yürüteci sevmedi 5 dk binip alayım diye bağırıyor 😄

Allah bize kolaylık versin.. Tek büyüten biri olarak çok yorucu oluyor. Gece uyanması gündüz yerinde durmaması...
Kolaylıkla çıkarsın inşallah. Bizim 6 dişimiz oldu.

Bende öyle olur diye almıyorum.. Zaten az kaldı yürür gibi geliyor bana.. Oturmuyor kucağımda bile ayakta olucak. Yürüdüğünde rahatlayacağım eminim 😁
İkinci el aldım ben de zaten çok para vermedim durmaz diye en azından beş dk oyalanıyo içinde diyorum😄

Benim de reglim gelmemişti 6. Aya kadar. Fakat 2 gün oruç tuttum sütüm azalıverdi hemen ardından reglim geldi. Yoksa daha gelmezdi sanıyorum. Emzirdiğimiz için süt 1 yıla kadar koruyabiliyor demişti doktorum.
Cinsel yönden aynı durumdayım. Hiç istek yok. Eşimi ev arkadaşım gibi görüyorum 😅

X