2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    320
C Cerito kız ben bunun totosunu yerim şekle bak, belli zaten oynak olduğu 😂

Ay aynı gün gideceğiz desene :KK66:
Yaa ayni gün mü cok guzel😍 Dr 3 hafta sonra cagirdi tam. bilerek haftasonuna getirdim. eşim her zaman izin alamiyor diye. Cumartesi nasipse görelim saglikla. tam 18 subatta 16+2 oluyorum. cinsiyet netlesir insallah seninde benimde😂 20 subat dogum günüm annesine hediye verir insallah minnoş💛

Canlar selammm boğaz ağrısı salgınına bende kapıldım halsizlik de var Allah'ım korusun bebeklerimizi inşallah dikkat edin kendinize çok ne kadar dirensem de kaçamadım salgından 🥺
Çok geçmiş olsun canım bende yakalanmistim sıcak şeyler iç ama bitki çayı içme bir de ateşi kontrol et benim çok çıkmıştı evde kontrol altına alamayınca acile gittim serum veriyorlar Allah şifa versin kolayca atlar inşallah

Kızlar gece yatarken burun tıkanıklığı yaşayan var mı aranızda.Beni mahvediyor gece 3-4 kere uyanıyorum bu yüzden 😕 doktorum nazal sprey kullanabilirsin dedi ama ilk 3 ay yasaktı şimdi kullanmak da pek istemedim açıkçası.napıcam bilemedim
breath right denesen bende de normalde burunda sıkıntı var bantlar ise yariyor, hem ilac da icermiyor.

Bu arada tarti konusunda haklisiniz. Evde ac karnina sabah tartildigimiz icin de farkediyordur. Doktor da kiyafetten 1 kilo düştüğü halde ordaki tartida daha fazla çıkıyorum, ama evde de takip ediyorum aldigin kiloya bakiliyor zaten 😏

Son düzenleme:
Kızlar size bir sorum var 10+4 m günü içinde birkaç gündür çok aşırı olmamakla birlikte beyaz akıntı oluyor günde beş altı kez diyelim internet te okudum rahim genişlediği içinmis yasayan var mı acaba
Benimde sürekli akıntım oluyor çamaşır değiştirmekten yoruldum artık günlük pede geçicem kokusuzsa normalmiş sanırım öyle okudum

Kızlar size bir sorum var 10+4 m günü içinde birkaç gündür çok aşırı olmamakla birlikte beyaz akıntı oluyor günde beş altı kez diyelim internet te okudum rahim genişlediği içinmis yasayan var mı acaba
beyaz boyle uzayan degilde yuvarlak sekilde gelmis oluuor camasirima. cok yasiyorum bende canim normal diyorlar

Canim ben varim suan öyle kötüyüm ki kizimdan bulasti sanirim.. bogaz kulak burun kafa komple ipttal öyle bi aciyo agriyo ki..burun tikanikligina da deniz sulu burun damlalari var canim onu deneyebilirsin Sterimar ismi. Hatta bebelere de bundan kullancaz sonra insallah . Resmini birakiyorum. Agri kesici icenler kervanina ben de katilmis buljnmaktayim an itibariyle agridan acidan uyuyamiyorum
Çok geçmiş olsun çocuklarımızdan bulaş kaçınılmaz maalesef en kısa sürede atlatırsınız ins.🙏

Çok geçmiş olsun çocuklarımızdan bulaş kaçınılmaz maalesef en kısa sürede atlatırsınız ins.🙏
Tesekkür ederim canim kabus gibi bir geceydi, allahtan agri kesici biraz iyi geldi de uyuyabildim sonradan 😔 aynen onlar oldu mu biz sonra yine onlar öyle bi kisir döngü☺️

Oda nemlendirici makinem var ama pek bi faydası olmadı belki bir de öyle denerim çok teşekkür ederim 🙏🏼💕

Benim alerjim ve alerjik astımım var.Hepsi birleşiyor ohh Ceren nasıl da ilaçsız kaldın hadi çek diyorlar bana özellikle geceleri.Hamilelerde kronikmiş sanırım bu durum biraz araştırdım da.Ama tuzlu su iyi geldi siz de deneyin 🌸💕

Çok geçmiş olsun ,bu ara inanılmaz salgın var yine yeni bi virüs mü bakteri mi bişey çıkmış .Allahım tüm çocukları,bebişleri ,hamileleri korusun .Ağrı kesiciyle atlatmaya çalışmak zor oluyor .Bende hamileliğimin en başında geçirdim ay çok kötüydü .Allah şifa versin bir an önce 🥰🙏🏼 tuzlu su da beni hapşırtıyor ben iflah olmam 😀😀
Tesekkür ederim canim bir an önce gecer umarim 😒

Kızlar hastalıklar konuşulmuş, benim kızımda antibiyotiği bitirdi neredeyse öksürüğü geçmedi
Bu yeni hastalıkların ayıptır söylemesi köpek havlaması gibi öksürüğü oluyor, öksürüğü iyi gelecek bir yöntem varsa fikirlerinize talibim 🤷‍♀️

çok ayakta durdukça yürüdükçe falan belime hatta belimdee degil kalçalarimin üstüne doğru vuran bir agri oluyo dun bir iki saat ayaktaydim zatene günün bütünü neredeyse uykuyla geçiyor benim bakalım kontrolde sorucam artık saliya nasip olursa lekelenme gibi birşey olmadı Allah'a şükür hep beyaz akinti geliyor oda hep geldiği icin rahatsız ediyor beni

Kızlar hastalıklar konuşulmuş, benim kızımda antibiyotiği bitirdi neredeyse öksürüğü geçmedi
Bu yeni hastalıkların ayıptır söylemesi köpek havlaması gibi öksürüğü oluyor, öksürüğü iyi gelecek bir yöntem varsa fikirlerinize talibim 🤷‍♀️
Canim bizde de oldu tam 7 hafta boyunca öksürdü cocuk ya gecmek bilmedi.. sonra gecti nasil oldu ben de inan anlamadim. Bu süre icinde bir sürü sey denedim. Burda viks gibi bi balsam var soguk alginligi bronsit falan icin gögse sürüp sicak bi havluyla tüm gece bekletiyorsun onu yaptim, karabiberli bal sürdüm gece yine bir gün gögsüne bir gün sirtina seklinde. Bunu degalarca yapmisimdir. Antibiyotik de kullandik bu arada tabi. Öyle öyle gecti cok uzun sürdü ama

Kızlar merhaba bana da yorum yapacak birileri var mı acaba 12+4☺️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 74
Canım kozalak şurubu diye bisey var kozalaktan bala benzer bisey yapiyorlar kaynatıp filan. Kayinvalidem getirmişti eşimle korona olduğumuzda ben içmedim o içti öksürük hemen geçmişti benimki epey sürdü. Biraz kocakarı ilacı gibi duruyor ama faydasını gözümle gördüm varsa dene bence . Geçmiş olsun 🙏

Kızlar hapşırma anında kasigima bıçak saplanır gibi ağrım oldu bebeğe bir zararı yoktur dimi 😇
Valla benim alerjim var günde 100 kere o sancıyı yaşıyorum 😀 bişey olsa benimkine olabilirdi 😀 şükür iyiyiz 🌸

X