2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    320
Kizlar ben yine hamileligin basina dondum 😞 3 gundur yataktan kalkamiyorum modum cok dusuk hicbi sey yapmak istemiyorum ev almis basini gidiyo ne zaman gelicek enerjimiz 😢
Bende aynı durumu yaşıyorum karnım ve sırtım çok ağırıyor yarın kontrol var işte. Aman boşver evi sen rahatına bak ☺️

Kızlar bende 11+6 da gittim muhtemelen kız dedi çok erken değil mi belli olur mu sizce şimdiden şu an 12+4 salı günü tekrar gidicem bakalım o zaman ne söyleyecek 😊 bir an önce öğrenmek istiyorum 🥰
12. Hafta canım bellidir, benim buradaki doktorum 10. Haftada söylüyor 😊

Kızlar bende 11+6 da gittim muhtemelen kız dedi çok erken değil mi belli olur mu sizce şimdiden şu an 12+4 salı günü tekrar gidicem bakalım o zaman ne söyleyecek 😊 bir an önce öğrenmek istiyorum 🥰
banada 13+0 da muhtemelen kiz dedi sona dogru kiz bebis bu annesi dedi ama emin olamiyorum ben genede. 16. haftada bidaha cagirdi😁 o zaman netlesir insallah

Kızlar doktor yüzde80-90 erkek dedi 🥰 kaç haftalık olduğumu söylemedi ama heralde 13 bitti şuan. İki hafta sonra yeniden çağırdı o zaman netleşir cinsiyeti ama bence net şuan 😄 6 cm olmuş 5 cmde bacaklarıymış 11 cm miş. Ense kalınlığı burun kemiği iyi parmaklarlarını gördük ya 😍
Masallahhh saglikla doğsun 😍😍

Aynen ben de Eylül ü okuyup bugünler geçer mi derken, kendimi o günlerin içinde buluveriyorum zan çok acımasız tadını çıkarın her anın 🥰

Bende temmuz annelerini de takipteyim ama Eylül annelerine hiç bakmamıştım, adminimiz pozitifbiri pozitifbiri heryere yetiyon valla süpersin 😇

Merhaba güzel anneler 12+3 bugün öğleden sonra kan geldi wc gittim baya kirmizi kan geldi acile gittin kadın doğum rahimde kanama alanı falan yok dedi alttan muane etti kanama var dedi az yapacağımız bir şey yok dedi progestan kullan dedi kullaniyorum dedim sonra kalp atışı falan iyi dedi kendi doktorum arardım proluton depot vurdur dedi şuan yapacak bir şey yok dedi 1 hafta ise gitmicem dinlenecem aynı durumda olup şuan iyi olan varmi peçeteye ara ara geldi

kızlar şu karın atması olayını masaya yatıralım mı :KK70: damar geçiyo diye atıyo evet ama 14. haftaya girdim bi süredir daha hafif, daha derinden ve taş çatlasa 20 saniye atıyo, bu bebiş gibi geldi bana siz ne düşünüyorsunuz?

İyi akşamlar herkese🌺🌺
Biz de bugün bebek arabası aldık, erken oldu ama indirimdeyken bi de canımız çekmişken alalım dedik 😅
Şu anki evimiz küçük olduğu için oda takımı falan almayacağız zaten, anne yanı yatak ve alt değiştirme masası alacağız sadece. Sizce beşik olmazsa olmaz bir şey mi ilk etapta?

😅😅 benim de beyaz sorunu olmasa boyatmam ama gebelik boyunca iyi görünmek istiyorum bu kötü bi şey değil ki yani🙁 normalde loreal kullanıyodum ama araştırıcam gebeliğe uygun boyaları.
Boyatırsan maviden devam mı? 😅

Ben korunmasız ilişkiden sonra unutup boyamıştım sonra gebeliğimi öğrendim, bir sıkıntı olmadı çok şükür sonra boyamadım hiç. Senin beyaz problemin yokmuş benim direkt dip boyası olması lazım işte😕 Artık çok bariz belli olmaya başlayınca boyayacağım belki 14. Haftdan sonra boyarım.
Ay bana bunların bildirimi hiç gelmedi ya... Evet boyatırsam maviden devam, iyice sıkıp ya doğuma az kala boyarım ya da doğumdan sonra. Mavi taş çatlasın 2 hafta içinde sarıya dönük aktığı için sık boyatma gerekiyor o yüzden bari organları iyice gelişsin diye bekliyorum çocumun. 🥲

Merhaba güzel anneler 12+3 bugün öğleden sonra kan geldi wc gittim baya kirmizi kan geldi acile gittin kadın doğum rahimde kanama alanı falan yok dedi alttan muane etti kanama var dedi az yapacağımız bir şey yok dedi progestan kullan dedi kullaniyorum dedim sonra kalp atışı falan iyi dedi kendi doktorum arardım proluton depot vurdur dedi şuan yapacak bir şey yok dedi 1 hafta ise gitmicem dinlenecem aynı durumda olup şuan iyi olan varmi peçeteye ara ara geldi
12+6da sebepsiz yere kanama yasadim. gecen carsambaydi hatta. cok korktm panik oldum sabah hemen dr gittim. kanama alani gormedi bebek iyidi. alttan muanede etmedi beni. progestn vercekmsnz dedm 12yi bitirdin riskinde yok korkma o ilacin aslnda cok bi etkisi yok artik 1. trimestr bitti sadece dinlen bikac gun dedi. 2 kere ultrason bakti cok sukur iyidi bebek. eve geldim ertesi gun az bisi kahverengiler geldi buyuk ihtimal icerdeki kandan kalanlardi. dahada bisi gelmedi cok şükür. pihtili ve cok asiri olmadigi surece korkma dedi doktorum. progstani kullansaydim belki psikolojikmen daha rahat hissederdim belkide simdi bi tetikteyim hep...insallah bidaha tekrarlamaz canim

X