2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynen öyle canım bu bizim için zor bir imtihan. İnşAllah evlatlarımızı kucağımıza alınca tüm bu zorlukların mükafatını kazanmış olacağız🤲🏻 Biz iyi olmaya çalıştıkça belki daha zor bir sınavla karşılaşacağız ama inanıyorum sabrın sonu çok güzel olacak ☺️ Bayram öncesi, bir kadın kv evinde tek başımayken gelip öyle şeyler söyledi ki günlerce ağladım, kendime gelemedim.Halbuki kendi kendime artık aklımdan çıkardım, iyiyim diyordum. Sonra anladım ki o kadın ile boşuna karşılaşmadım, ağır bir imtihandan geçtim. İnşAllah ilerleyen zamanlarda her şey güzel olacak 🤲🏻
evet canım malesef öyle insanlar hep imtihan bizim için benimde gecen öyle bi durum başıma geldi çok üzüldüm ama ne yapabiliriz ki gün gelecek geçecek bunlar umuduyla kendimi teselli ediyorum umarım öylede olur😊🙏

oncemed adete 6 gün varken silik çizgi çıkardı bendede pek inanmadım sanki tüm testler bozuk gibi geç yayılıyot sendede oldu mu
Sanki durdukca belirmişti ama üzerinden 1 sene geçti, hahaha bak ben geçen sene bugün öğrenmişim çünkü son adet tarihim 24 Nisandı, t gün öncesi 19 Nisan.
İnşAllah kuzucuğun seninledir 🤲🤲

Sanki durdukca belirmişti ama üzerinden 1 sene geçti, hahaha bak ben geçen sene bugün öğrenmişim çünkü son adet tarihim 24 Nisandı, t gün öncesi 19 Nisan.
İnşAllah kuzucuğun seninledir 🤲🤲
evet bendede çıktı hatta 3 testtede erken gebelikte çıkmadı ama aklım karıştı

Merhaba kızlar. Ben 8 nişanda sezaryenle doğumumu yaptım. İlk anne olacağımı bu topicde öğrendiğim için burdan duyurmak istedim. Allah isteyen tüm arkadaşlarıma sağlıkla nasip etsin inşallah. İsmini hatırlayamadıklarım kusura bakmasın🙏

melisaa93 melisaa93 @edahandro @Zumruduanka96 beyons beyons fnd_50 fnd_50 @ozgeeeee1 T TASUU Niqu Niqu @Tikabasa @imagination forever @Kristialia
Canım benim hayırlı uğurlu olsun çok ama çok sevindim rabbim analı babalı büyütsün inşallah ♥️♥️

evet canım malesef öyle insanlar hep imtihan bizim için benimde gecen öyle bi durum başıma geldi çok üzüldüm ama ne yapabiliriz ki gün gelecek geçecek bunlar umuduyla kendimi teselli ediyorum umarım öylede olur😊🙏
Geçecek tabiki ☺️ Bu istek içimizde varsa nasip olacağı içindir ☺️ Önemli olan bizim iyi olmamız, biz iyi olursak geri kalan her şey kendiliğinden çözülür ☺️

melisaa93 melisaa93 kuzum nasılsın?hiç bu grupu takip etmiyordum zor buldum grupu özledim kızları☺️hastasın sanırım geçmiş olsun ben hamile kaldığımda çok çok kötü hastaydım acaba🤲🏻

melisaa93 melisaa93 kuzum nasılsın?hiç bu grupu takip etmiyordum zor buldum grupu özledim kızları☺️hastasın sanırım geçmiş olsun ben hamile kaldığımda çok çok kötü hastaydım acaba🤲🏻
Sağol canım aynen fena hastayım iyileşemiyorum bir türlü. Kendinize dikkat edin salgın var bulaşmasın sizlere de ☺️ Ay hamile kalır mıyım bilmiyorum, sağlığım yerindeyken kalamadım şimdi olursa ben şok😂normalde bu ay doktora gidecektim gidemedim de halim harap.
Sen nasılsın bebişin nasıl? 🥰

Hayırlı olsun canım çok sevindim 🥰
Ayy kızlar çok özledim sizii vallahi IADK IADK lohusalık bende yüzde yüzlerde dolaşıyor ...
mesajı da bu arada yarım bırakıp gitmisim siteden :))) malum hayata alışmaya çalışıyoruz bende yeni dogmus gibiyim. Rabbim kolaylık versin inşallah hayırla sağlıkla büyütelim kuzum IADK IADK melisaa93 melisaa93 ♥️♥️🤲🥰 sen nasılsın iyisindir umarım kuzum.
Dualarimdasin merak etme ♥️♥️
Riskli bı surec yaşadım bayağı uzak kaldım baktım afra da yok arada girdim sonraları siteye :)

Ayy kızlar çok özledim sizii vallahi IADK IADK lohusalık bende yüzde yüzlerde dolaşıyor ...
mesajı da bu arada yarım bırakıp gitmisim siteden :))) malum hayata alışmaya çalışıyoruz bende yeni dogmus gibiyim. Rabbim kolaylık versin inşallah hayırla sağlıkla büyütelim kuzum IADK IADK melisaa93 melisaa93 ♥️♥️🤲🥰 sen nasılsın iyisindir umarım kuzum.
Riskli bı surec yaşadım bayağı uzak kaldım baktım afra da yok arada girdim sonraları siteye :)
Şimdi iyisiniz ya önemli olan o☺️ Çok sağol canım benim💜 afranın hesabı pasifleştirilmiş İnşAllah yakında döner ☺️

Sağol canım aynen fena hastayım iyileşemiyorum bir türlü. Kendinize dikkat edin salgın var bulaşmasın sizlere de ☺️ Ay hamile kalır mıyım bilmiyorum, sağlığım yerindeyken kalamadım şimdi olursa ben şok😂normalde bu ay doktora gidecektim gidemedim de halim harap.
Sen nasılsın bebişin nasıl? 🥰
Neden kalmıyasın öyle deme bende diyordum🤭İn şa Allah hiç gitmeyesin doktora göbüşle git☺️🤲🏻ay biz bu gün aşı olduk ilk defa ateşi çıktı düşmüyordu o kadar ağladımki simdi çok şükür düştü sabah kadar uyumak yok artık

Neden kalmıyasın öyle deme bende diyordum🤭İn şa Allah hiç gitmeyesin doktora göbüşle git☺️🤲🏻ay biz bu gün aşı olduk ilk defa ateşi çıktı düşmüyordu o kadar ağladımki simdi çok şükür düştü sabah kadar uyumak yok artık
Ay yerim ya 😍 bebişin ağlamamıştır bu kadar. Sen güzelce bakarsın hiçbir şeyi kalmaz ☺️ Böyle böyle büyüyecek annesi ☺️

Bende eski ortamımızı özlüyorum. Bende lohusalığı güzel yaşıyorum. Sürekli gözüm dolu dolu her şeye mi ağlayası gelir insanın. Sinirlerim çok bozuk. Sütüm de tam randımanlı gelmiyor neyse geçecek hepsi düzelecek bir şekilde. Rabbim hepimize kolaylık versin 🙏

X