2023 Eylül ayı tüp bebek transfer olacakların paylaşım alanı 💖

Merhaba arkadaşlar baştan beri sorunlu bir gebeliğim vardı yorumlarımdan anlasiliyordur zaten.32+3 te erken doğum yapmıştım 42 gün yenidogan yoğun bakimda kaldı bebeğim dün taburcu oldu çok şükur evimizdeyiz nefes alış veriş hızının fazla olması nedeniyle.Cidden çok zor bir durum Rabbım kimseye yasatmasin🙏Sanki dün doğurmuş gibiyim arkadaşlar.Bu platformda sorunlarımızı paylaştık birbirimize destek olduk sizinle de paylaşmak istedim.
Geçmiş olsun çok sevindim 🥰🥰

Merhaba ben de dün itibari ile bebeğime kavuşmuş bulunmaktayım 🤲🏼 bebek çok irilestigi için hemen ertesi gün alalım bunu dediler 37+6 da 54 cm 4310 gr olarak dünyaya geldi... Vasa previa olduğum için benim ameliyatım çok uzun geçmiş 2.5 saat kadar...
Çok zor bir surecti ayilmam kendime gelmem falan hala ayağa kalkabilmis degilim kalkmayı denediğimde bayiliyordum az kalsın çok kotu oldum...
Allah'ım doğumu bekleyenlere kolay doğum nasip etsin inşallah 🥰

Merhaba ben de dün itibari ile bebeğime kavuşmuş bulunmaktayım 🤲🏼 bebek çok irilestigi için hemen ertesi gün alalım bunu dediler 37+6 da 54 cm 4310 gr olarak dünyaya geldi... Vasa previa olduğum için benim ameliyatım çok uzun geçmiş 2.5 saat kadar...
Çok zor bir surecti ayilmam kendime gelmem falan hala ayağa kalkabilmis degilim kalkmayı denediğimde bayiliyordum az kalsın çok kotu oldum...
Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün çok şükür bu günlerimize

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah bende haftaya alırım kucağima insallah

Hayırlı olsun canım Tez vakitde iyileşesin Benimde miyomlar alındı sezeryanda ondan mı bilmem zor geçti ayılmam toparlanmam 18 gün oldu hala göbeğim çok agırıyor

Geçmiş olsun. Analı babalı büyütün inşallah 🙏🏻

Çocuk doktoru ne yaptınız kızlar ya gercekten onu bulmakta zor bugun birini denedik ama bir daha asla gitmem çünkü bebeğim emiyor sütüm yeterli Allaha şükür ama bana mama ver diyor mama ver diyen doktordan uzak duracaksınız gercekten iyi bir doktor bulmak zorrrr 😩

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün çok şükür bu günlerimize
Allah ragzi olsun çok şükür darısı bekleyenlerin başına 🤗
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah bende haftaya alırım kucağima insallah
Amin teşekkür ederim darısı en güzelinden sizin başınıza inşallah sağlıkla gelsin 🤲🏼
Hayırlı olsun canım Tez vakitde iyileşesin Benimde miyomlar alındı sezeryanda ondan mı bilmem zor geçti ayılmam toparlanmam 18 gün oldu hala göbeğim çok agırıyor
Teşekkür ederim size de geçmiş olsun evet ekstra uzun süren ameliyat da çok yıpratıyormus 😞 rabbim bebislerimize sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🤲🏼

Geçmiş olsun. Analı babalı büyütün inşallah 🙏🏻
Çok teşekkür ederim aminnn cümlemizin inşallah 🤲🏼

Bu arada yeni Philips avent yenidoğan biberondan verim alabilen var mı ?
Sezeryan olduğum için sütüm gelemiyor biberonla da veriyoruz ama çocuk çekse de icemiyor bir türlü benimkinde mi arıza var yıkarken plastigini mi yanlis taktım 🫣

Çocuk doktoru ne yaptınız kızlar ya gercekten onu bulmakta zor bugun birini denedik ama bir daha asla gitmem çünkü bebeğim emiyor sütüm yeterli Allaha şükür ama bana mama ver diyor mama ver diyen doktordan uzak duracaksınız gercekten iyi bir doktor bulmak zorrrr 😩
Doktora gitme sebebiniz neydi ki kontrol mu ?

Biz de bunu kara kara dusunuyoruz... Doktor önemli...

Kimlik işlemleri hemen oluyor mu acaba

Allah ragzi olsun çok şükür darısı bekleyenlerin başına 🤗

Amin teşekkür ederim darısı en güzelinden sizin başınıza inşallah sağlıkla gelsin 🤲🏼

Teşekkür ederim size de geçmiş olsun evet ekstra uzun süren ameliyat da çok yıpratıyormus 😞 rabbim bebislerimize sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🤲🏼

Çok teşekkür ederim aminnn cümlemizin inşallah 🤲🏼

Bu arada yeni Philips avent yenidoğan biberondan verim alabilen var mı ?
Sezeryan olduğum için sütüm gelemiyor biberonla da veriyoruz ama çocuk çekse de icemiyor bir türlü benimkinde mi arıza var yıkarken plastigini mi yanlis taktım 🫣
Ben de mama takviyesi
Veriyorum sarılık olduğu için Dr browns kullanıyorum memnunum gaz sorunu da daha az olıjor
Sanırım anti kolik oldudugı için

Doktora gitme sebebiniz neydi ki kontrol mu ?

Biz de bunu kara kara dusunuyoruz... Doktor önemli...

Kimlik işlemleri hemen oluyor mu acaba
Evet canım kontrole gittik elime hediyem olsun diye mama sıkıştırdı bunuda ver içsin dedi emen sütü yeterli birine mama vermek kadar saçma bir şey yok bazı doktorlar kolaya kacıyo

X