🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Zumruduanka96

Zorlu bir yolculuk ama sona çok az kaldı 🍀👼
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2022
7.411
7.002
27
HANIMLAR SAT VE BATLARI LÜTFEN ÖZELDEN ATARMISINIZ DİĞER TÜRLÜ KAÇIRABİLİYORUM🥰
Evetttt hanımlar normalde nisan mayıs topiğim vardı küçük bir ceza aldığım için kapanmıştı hesabım ama geri döndüm 🥰 biraz ara verdim ama gördümki sizsiz olmuyor hemen yeni bir topik gelsin dedim 🥰 o zaman katılmak isteyen herkes özelden sat bat yazmasını bekliyorum biliyorum yine bir sürü hamile çıkacak aramızdan 🙏🙏🥰

🍀 İSİM🍀🍀SAT🍀🍀BAT🍀🍀🤰🍀
Orangegreysky Orangegreysky 🧿🤰🧿
tatluboncuk tatluboncuk 18 Nisan
P Psrk41 26 Mart25 Nisan
cakilhanim cakilhanim 27 Mart26 Nisan
M matogretmeni 31 Mart26 Nisan
CinnamonQueen CinnamonQueen 30 Mart30 Nisan
2kediannesi 2kediannesi 27 Mart1 Mayıs
bahari bekliyorum bahari bekliyorum 5 Nisan1 Mayıs
Pamlok Pamlok 5 Nisan1 Mayıs
Sofiasofia Sofiasofia 20 Mart1 Mayıs
elaceyda elaceyda 4 Nisan2 Mayıs
K kubradar 4 Nisan2 Mayıs🧿🤰🧿
B burcak29 7 Nisan3 Mayıs
Sipser Sipser 5 Nisan3 Mayıs
nyxnyx nyxnyx 4 Nisan3 Mayıs
G gecemavisiiii 6 Nisan4 Mayıs
duskapani duskapani 9 Nisan5 Mayıs
yagmurkardelen yagmurkardelen 10 Nisan5 Mayıs
Evelynn Evelynn 12 Nisan8 Mayıs
S Smy99 9 Nisan9 Mayıs
N nurella06 7 Nisan10 Mayıs
defne95 defne95 9 Nisan11 Mayıs
B brcubrcu0101 12 Nisan11 Mayıs
R rabianizzz 13 Nisan12 Mayıs
Merveeee57 Merveeee57 14 Nisan13 Mayıs
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 18 Nisan13 Mayıs
Nrarslnn Nrarslnn 10 Nisan13 Mayıs
Candy7777 Candy7777 13 Nisan13 Mayıs
B bernaad 19 Nisan15 Mayıs
S syda8988 19 Nisan15 Mayıs
A alyanil 24 Nisan16 Mayıs
T tufiberry 16 Nisan16 Mayıs
S sureyyazeynp 23 Nisan18 Mayıs
blackkdahlia blackkdahlia 26 Nisan 21 Mayıs
S simsim507 21 Nisan21 Mayıs
Zumruduanka96 Zumruduanka96 24 Nisan24 Mayıs
G gardenya21 24 Nisan26 Mayıs

Son düzenleme:
Kuzumm beni de ekler misinnn ama bu ay çatlatma iğnesi vurulmuştum. Hala regl olmadım. Ne zaman olacağımı da bilmiyorum yarın doktora gideceğim tarihi o zaman söylerim 😀

Test yaptın mı kuzum 🥰kaç gün geçti
Kuzum iğneden sonra 27 gün geçti. Reglim geçeli de 10 gün oldu. Belki geç döllenmedir diye diye yaptığım test sayısının haddi hesabı yok 😀 muhtemelen yumurtam kiste dönüştü diye düşünüyorum. Doktoruma 7 gün önce mesaj attım test yaptır dedi negatif çıktı dedim tamam o zaman gelmene gerek yok dedi ama içim rahat etmedi. Yarın için randevu aldım. Regl olmayınca yeni tedaviye de başlayamıyoruz arafta kaldım resmen

Kuzum iğneden sonra 27 gün geçti. Reglim geçeli de 10 gün oldu. Belki geç döllenmedir diye diye yaptığım test sayısının haddi hesabı yok 😀 muhtemelen yumurtam kiste dönüştü diye düşünüyorum. Doktoruma 7 gün önce mesaj attım test yaptır dedi negatif çıktı dedim tamam o zaman gelmene gerek yok dedi ama içim rahat etmedi. Yarın için randevu aldım. Regl olmayınca yeni tedaviye de başlayamıyoruz arafta kaldım resmen
Ne acayip 10 gün gecikmen var ve gelmene gerek yokmu dedi insan gel olmazsa söktürücü ilaç verelim der kuzum sen eminmisin bu doktordan ya

Ne acayip 10 gün gecikmen var ve gelmene gerek yokmu dedi insan gel olmazsa söktürücü ilaç verelim der kuzum sen eminmisin bu doktordan ya
Ya o kdar severek gittiğim bi doktordu ki ama niye öyle oldu anlamadım bi de bu yaşıma kadar doğru düzgün hiç adet gecikmesi yaşamadım hep 28 günde bir olurum. Normalde ben gecikir gecikmez gidecektim ama doktor gelme dedikten sonra başka doktordan randevu alayım diye düşündüm. Sonra instagramda mfk diye bi doktor var ona yazdım. O da adetin gelmesini bekle dedi. Öyle olunca vazgeçtim gitmekten. ( bu arada tam adet olmam gereken gün pembe lekelenme yaşadım 5 gün sürdü hiç kırmızıya dönmedi ). Acaba vücudum onu regl mi sandı diye düşündüm eğer onu regl sandıysa bu aralar yumurtlama dönemime denk gelecek. O yüzden de yarına randevu aldım belki büyüyen yumurtam vardır 😀😀 yoksa da kist falan oluştuysa belki adet söktürücü falan verir bilemedim kuzum ya. Benim her ay yumurtlamam da çatlamam da oluyordu bu ilaçları hiç bi kullanmasaydım acaba diyorum

Ya o kdar severek gittiğim bi doktordu ki ama niye öyle oldu anlamadım bi de bu yaşıma kadar doğru düzgün hiç adet gecikmesi yaşamadım hep 28 günde bir olurum. Normalde ben gecikir gecikmez gidecektim ama doktor gelme dedikten sonra başka doktordan randevu alayım diye düşündüm. Sonra instagramda mfk diye bi doktor var ona yazdım. O da adetin gelmesini bekle dedi. Öyle olunca vazgeçtim gitmekten. ( bu arada tam adet olmam gereken gün pembe lekelenme yaşadım 5 gün sürdü hiç kırmızıya dönmedi ). Acaba vücudum onu regl mi sandı diye düşündüm eğer onu regl sandıysa bu aralar yumurtlama dönemime denk gelecek. O yüzden de yarına randevu aldım belki büyüyen yumurtam vardır 😀😀 yoksa da kist falan oluştuysa belki adet söktürücü falan verir bilemedim kuzum ya. Benim her ay yumurtlamam da çatlamam da oluyordu bu ilaçları hiç bi kullanmasaydım acaba diyorum
Sen doktora randevu alarak iyi yapmışsın kuzum 😂bu çelişki başka türkü çözülmez di

X