2023 EYLÜL AYINDA TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLICAK OLANLAR

İnşallah canım buarada aradılar 15 yumurtadan 12 tanesi kaliteli dolu yumurta çıkmış 9 tanesi döllenmiş sizce iyi mi doktor beklediğimden iyi çıktı dedi

İnşallah canım buarada aradılar 15 yumurtadan 12 tanesi kaliteli dolu yumurta çıkmış 9 tanesi döllenmiş sizce iyi mi doktor beklediğimden iyi çıktı dedi
Bencede gayet iyi canım artık 3. Gün tekrar ararlar bilgi vermek için inşallah hepsi sağlıklı bir şekilde döllenmeye devam eder 🥰

İnşaAllah dediği gibi de olur ☺️. Her ne kadar 5. Gün embriyosu daha istenen olsa da sağlıklı olduktan sonra 3. Gün embriyosu ile o kadar çok hamile kalan var ki . O yüzden sonuç ne olursa olsun moral bozmak yok sağlıklı döllensinler yeter :)

Benim 10 da 6sı döllenmiş transfer gününe kadar 4 tane kalmış 2 iyi 2 kötü kalite.
2 tane 5aa transfer oldum diğer ikisine bişey yapmayacağız dediler kaliteleri kötü olduğu için.

Arkadaşlar merhabaaa 👋 cuma günü kısmetse opu olacak heyecanlıyım. Size sormak istediğim opu öncesi e2 değeri kaç olmalı ? Benim sanki yüksek gibi geldi bu ne anlama geliyor ?

Merhaba canlar ben 5 yıllık evliğim hatta 6 yıl diyebilirim 5 yıldırda çocuk istiyoruz fakat olmadı bende pcos var geçen kasım ayında aşılama yaptırmıştım maalesef negatifle sonuçlandı 1-2 ay ara verelim desik tüp bebeğe geçelim dedik eşimle tabi 2 ay ara verdik derken aksilikler oldu malum tüp bebek parası derken çok şükür artık başlamaya karar verdik 2 hafta önce doktoruma gittik genel kontrol kan değerlerim falan derken güncel fiyat bilgisi aldık daha sonra haftaya tekrar gelin yumurtalara bakalım dedi bizde 2 gün önce gittik herşey nomal tüp bebek için aıkıntı yok artık başlayabiliriz dedi bi kaç ilaç verdi 15 gün sonra adet olduğunda başla dedi eylül ayındaki adetinle gel iğnelere başlarız o ay yumurtaları toplarız dedi aksilik olmassa güzel sonuçlar alırsak ekimde transferi gerçekleştirelim dedi :) benim gibi olanlar eylül ekimde tüp bebek yaptırcak olanlar gelin burda birbirimize destek olalım 🤗
Bursa Eurofertil Tüp Bebek merkezini önerebilirim Dr Gerçek Aydın ile ön görüşme yapmanı tavsiye ederim.

X