2023 LGS ANNELERİ❤️❤️❤️

Bayanlar merhaba nasılsınız? Ben İngilizce öğretmeniyim, size bir site tavsiye etmeye geldim . odsgm yazıyorsunuz arama motoruna çıkıyor . Her sene kendi velilerime de bu siteyi tavsiye ederim . Milli eğitimin kendi sitesi . Orda bir sürü soru var . Çıktı alabilirsiniz veya kağıda çözer çocuklar .
En azından milli eğitim benden ne bekliyor bu süreçte onu görmüş olur çocuk .

kayseri örnek soruları . matematik.

bizim matematik öğretmeni çıktı alıp çözmeleri istedi . bu haftasonuna kadar süre verdi.
diğerleri de yayımlanmış ise alalım çıktı

selam adilemir,
örnek soru dediğin nedir?Benim bildiğim MEB Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü de çalışma fasiküllerinde var il soruları. Onları mı çözdürüyor okulunuz. ama 8.sınıfların aylık yayınlanan var bir tek.
evet canım . örnek sorular 8. sınıfta çıktı aldığımız adil emir den kaynaklı dilimde kalmış.
çalışma fasükülü.

evet canım . örnek sorular 8. sınıfta çıktı aldığımız adil emir den kaynaklı dilimde kalmış.
çalışma fasükülü.

Teşekkür ederim adilemir. Ben bu soruları yaptırmamıştım hiç. Matematikten Kayseriyi aldım şimdilik

soru bankası aldım cumartesi günü .
fen , matematik, türkçe
bunlar zor olan soruların olduğu soru bankaları.
bilfen olanların pro olanları ile okyanus markanın master olanlarını almak lazımmış. zorluk açısından daha zor.
kardeşimin oğlu 7. sınıf onun öğretmenleri bunları tavsiye etmiş ve aldırmış
kardeşimin oğlan cumartesi denemeye girdi. 90 soruda 2 yanlış çıktı.
babası beğenmemiş . 2 yanlışı. tam puan arıyor baba. :duduk:

1666011312584.png
1666011322548.png
1666011338759.png

Arkadaşlar size birşey danisacagim çocuğum çok başarılı aşırı stresli ve kaygılı bir çocuk olmaya başladı müdür bey de fen lisesi beklediği için ondan biraz sanırım baskı oldu biz bu konuyu el attık karışmamasına söyledik yapabildiği halde netleri düşük geldi öğretmeni de aşırı stres ve kaygısı oluştuğunu söyledi yani rehberlikle görüşmeyi düşünüyorum ama bir faydasını göreceğimi zannetmiyorum ben ne yapabilirim nasıl davranabilirim bu süreçte

Arkadaşlar size birşey danisacagim çocuğum çok başarılı aşırı stresli ve kaygılı bir çocuk olmaya başladı müdür bey de fen lisesi beklediği için ondan biraz sanırım baskı oldu biz bu konuyu el attık karışmamasına söyledik yapabildiği halde netleri düşük geldi öğretmeni de aşırı stres ve kaygısı oluştuğunu söyledi yani rehberlikle görüşmeyi düşünüyorum ama bir faydasını göreceğimi zannetmiyorum ben ne yapabilirim nasıl davranabilirim bu süreçte
siz destek olun . sinemaya gitmesi, dışarı çıkması için destekleyebilirsiniz.
müdür bey olsun öğretmen olsun strese sokmuş olabilirler ama dışarıdan gelen böyle uyaranlara karşı daha nötr olması için çalışırdım yerinizde olsaydım.
onlar her şeyi iyi biliyor değilller. her öğretmen empati yapamıyor malesef . görüyoruz günlük hayatımızda. sizin için önemli olmayan bir şey onun için hayat meselesi.
bence nötr olabilirse bu tür diretmelere daha kafası rahatlar . o süreçten biz de geçtik.

kendi menfaaatlerini düşünürler dediğim de oldu açıkcası.
okullar da bir yarış içinde . birbirleri ile yarışırken çocuğu stres topu yapıyorlar.

siz destek olun . sinemaya gitmesi, dışarı çıkması için destekleyebilirsiniz.
müdür bey olsun öğretmen olsun strese sokmuş olabilirler ama dışarıdan gelen böyle uyaranlara karşı daha nötr olması için çalışırdım yerinizde olsaydım.
onlar her şeyi iyi biliyor değilller. her öğretmen empati yapamıyor malesef . görüyoruz günlük hayatımızda. sizin için önemli olmayan bir şey onun için hayat meselesi.
bence nötr olabilirse bu tür diretmelere daha kafası rahatlar . o süreçten biz de geçtik.

kendi menfaaatlerini düşünürler dediğim de oldu açıkcası.
okullar da bir yarış içinde . birbirleri ile yarışırken çocuğu stres topu yapıyorlar.
Aynen öyle zaten babası aradı müdür beyi gereken cevapi aldı umarım daha böyle şeyler yaşanmaz zaten elinden geleni yapıyor dersahene okul çok yorucu bir yıl eve gelip dolu soru çözmek Allah çalışanın yanında olsun inşaallah

Aynen öyle zaten babası aradı müdür beyi gereken cevapi aldı umarım daha böyle şeyler yaşanmaz zaten elinden geleni yapıyor dersahene okul çok yorucu bir yıl eve gelip dolu soru çözmek Allah çalışanın yanında olsun inşaallah
elinden geleni yapıyorsa daha ne yapsın çocuk . yeterli.
dershaneye de gidiyorsa . çocuk çok bunalmasın da yeter. :KK66:
bazen çok direttikçe derslerinde geriler çocuk stresten

Merhaba fedakar güzel anneler. Sizler tucrubeli olarak bikac şey danışmak istiyorum. Kızım 7. Sınıfta okuyor. 5. Sınıfta burslulugu kazandı. Sayısal zekası çok yüksek. Lakin disleksisi var. Bu sebepten Türkçe netleri hep düşük geliyor. Buda sıralamasını düşürüyor. Başarılı bir öğrenci ama Türkçeyi seneye kadar toparlaması gerek. Paragraf onun için işkence.. bize tavsiye edeceğiniz yöntemler nelerdir bu sınıftan itibaren. Tecrübelerinizi dinlemek isterim.
Rabbim evlatlarınızın ve sizin yardımcısı olsun.

X