2023 LGS ANNELERİ❤️❤️❤️

Yettim gariiii 😁kızım bu sene 8.sinif oldu. Ankara nın küçük bir ilçesinde yaşıyoruz. Kesinlikle burda okumak istemiyor. Yuzdelik 13 dilimle alınıyor buradaki fen lisesi. Yani vasat 🥴inşallah kuzular en iyi yerlerde olurlar.
adı fen lisesi olan okullar var ha.ne desem bilemedim.benim zamanımda en zeki çocuklar okurdu oralarda.

Yettim gariiii 😁kızım bu sene 8.sinif oldu. Ankara nın küçük bir ilçesinde yaşıyoruz. Kesinlikle burda okumak istemiyor. Yuzdelik 13 dilimle alınıyor buradaki fen lisesi. Yani vasat 🥴inşallah kuzular en iyi yerlerde olurlar.
Peki sizden farkli bir yere gönderecek misiniz? Yada siz onunla gidecek misiniz

Önceden fen liseleri şehir merkezlerinde olurdu. Sonradan küçük ilçelerde de açıldı. Tabi yine ilçelerin en iyi liseleri fen liseleri fakat şehirdeki fen liselerin yanından bile geçemez oradaki öğrenciler. Merkez okullarda ki 0.01 ile. 2 yuzdelik arasında aliyorlar

benim oglumda sinif agore kotu olmasina ragmen yapilan genel sinavda ilk 25 e girip 8. sinifta lgs ye hazirlanilacak olan sinifa dahil oldu

bu sayede basarisinin daha iyi olacagini dusunuyorum umarim cocuklarimiz istedikleri puana ulasir :KK68:
Allah hayırlı etsin inşallah

Herkese merhaba
2023’te çocukları Lgs sınavına girecek anneler ile toplanalım diyorum.
Bu başlığı fikir alışverişi yapmak adına açıyorum.
Doping hafıza
Vitamin falan filan bir sürü şey var. Onun için aklım çok karıştı. Sizler nasıl bir destek sağlıyorsunuz çocuğunuza
Merhabalar öncelikle çocukları Lgs’ye girecek tüm annelerimize kaynak önerisi olarak Mozaik yayınlarını tavsiye ediyorum. Kolay orta zor tüm soru tiplerini görebileceğiniz güzel bir yayın . Matematik dersi için bu süreçte özel ders aldırılması çok faydalı olacaktır. ❤️

Merhabalar öncelikle çocukları Lgs’ye girecek tüm annelerimize kaynak önerisi olarak Mozaik yayınlarını tavsiye ediyorum. Kolay orta zor tüm soru tiplerini görebileceğiniz güzel bir yayın . Matematik dersi için bu süreçte özel ders aldırılması çok faydalı olacaktır. ❤️
İnstagramda bu süreçte tavsiye veren motive eden sayfalarda var Tonguç akademi Neşelihocalarlalgs gibi onları da tavsiye ederim

Herkese merhaba
2023’te çocukları Lgs sınavına girecek anneler ile toplanalım diyorum.
Bu başlığı fikir alışverişi yapmak adına açıyorum.
Doping hafıza
Vitamin falan filan bir sürü şey var. Onun için aklım çok karıştı. Sizler nasıl bir destek sağlıyorsunuz çocuğunuza…
Tavsiye aldıgımız yayınlar: mozaik yayınları
Lgs Hasan hoca videoları
Ben de Türkçe Öğretmeniyim.Her sene sınava öğrencilerimi hazırlıyorum.Benim dersimle ilgili bilgi verebilirim sorunuz oldukça.

Benim çocuğum yok ama bu süreçlerden geçmiş biri olarak önceliğiniz kesinlikle iyi bir lise olsun. Mümkünse fen lisesi olsun. Doping hafızayı önermiyorum. Tonguç Akademi izletin bence. Oynatma listeleri bölümünde olması lazım videolar. Şimdi baktım da Tonguç Plus diye site kurmuşlar. Online deneme falan da yapıyorlarmış. Bi araştırmakta fayda var

Ben de Türkçe Öğretmeniyim.Her sene sınava öğrencilerimi hazırlıyorum.Benim dersimle ilgili bilgi verebilirim sorunuz oldukça.
Kaynak önerebilir misiniz birde paragraf kitaptı cozdukce yenisini alalım hafta bir paragraf bitiren bir çocuğa yenisini gelmesi gerek yoksa Türkçe kitapi yeterlimi

Benim oğlumda bu sene 8 okuldaki kurslara gittiyor dersahaneyede yazıldı geçen senede gitti biz çalışmaya başladık yeni yeni hayırlısı başarılı bir çocuk inşallah emeğini alir

Vallahi kendinizide kesenizide zorlamayin derim cocukta kapasite varsa zaten calismayla guzel sonuclar elde ediyor.Benim cocukta kapasite olmamasina ragmen her dersten hoca tuttum almadigim ne test ne doping hafizasi kaldi hicbir basari elde edemedik merkezi sistemle ortalamasiyla yerlesti.Keza cok iyi dersanelere iyi paralar veren arkadaslarimda oldu ki cok buyuk paralar 25 30 binden basliyor bunlar onlarda ayni yakin sonuclari elde ettiler cocugun okul kapasitesi neyse otesine gecemiyor .Cok iyi derece yapip neredeyse tam puan alan cocuklarda var onlarda yine okulun en basarili ogrencileriydi.ne kendiniz ne evladinizi yipratmadan bir calisma donemi hazirlamanizi tavsiye ederim.Sayet cocuklarda stresden yarlar sivilceler altina kacirip bez baglayani bile biliyorum.cok dikkkat etmek gerek hersey sinav degil.

X