­č卭čĺť­čží 2023 Mart Ay─▒ Gebelik Planlayanlar ­č卭čĺť­čží

Bezgininsan

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Eyl├╝l 2021
525
376
Aynen ├Âyle can─▒m Ôś║´ŞĆ e beraber yapal─▒m diyet ba┼čka pko arkada┼člar varsa onlarda kat─▒ls─▒n motivasyon laz─▒m ­čĄşin┼čallah hepimizin bu arada g├Ânl├╝ne g├Âre olur in┼čallah ­čÖĆ­čĆ╝
Valla ba┼člayacakt─▒m hatta spora da yaz─▒ld─▒m ama ├žatlatma i─čnesi falan derken b─▒rakt─▒m her┼čeyi ┼čimdi sal─▒ ya da ├çar┼čamba kan verecem hamile de─čilsem spora gidecem ramazan da geliyor zay─▒flar─▒m biraz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum hamileysem de diyetisyene gitmeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum kontroll├╝ kilo almak i├žin gebelik ┼čekeri falan ├ž─▒kmas─▒n diye bakal─▒m olmazsak grup kurar─▒z diyet i├žin ­čśü

kanadakul

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Aral─▒k 2022
154
108
26
Selam can─▒m normalde adete kadar g├╝n a┼č─▒r─▒ ..
Ben yumurtlamay─▒ per┼čembe g├╝n├╝ g├Ârd├╝m per┼čembe ve cuma g├╝n├╝ de─čerlendirdim ama bug├╝n degerlendiremedim olmad─▒ o y├╝zden kafama tak─▒ld─▒ herkes 3 g├╝n yap─▒lmal─▒ diyor ya

Mehrii34

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Ocak 2021
3.499
1.494
Valla ba┼člayacakt─▒m hatta spora da yaz─▒ld─▒m ama ├žatlatma i─čnesi falan derken b─▒rakt─▒m her┼čeyi ┼čimdi sal─▒ ya da ├çar┼čamba kan verecem hamile de─čilsem spora gidecem ramazan da geliyor zay─▒flar─▒m biraz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum hamileysem de diyetisyene gitmeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum kontroll├╝ kilo almak i├žin gebelik ┼čekeri falan ├ž─▒kmas─▒n diye bakal─▒m olmazsak grup kurar─▒z diyet i├žin ­čśü
Tabi. Hakl─▒s─▒n ├žok iyi yapm─▒┼čs─▒n in┼čallah g├╝zel haberlerini al─▒r─▒z haber edersin e─čer ├Âyle bir┼čey yoksa gurup g├╝zel olur ­čĹŹ­čą░­čÖĆ­čĆ╝

Bezgininsan

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Eyl├╝l 2021
525
376
Ben yumurtlamay─▒ per┼čembe g├╝n├╝ g├Ârd├╝m per┼čembe ve cuma g├╝n├╝ de─čerlendirdim ama bug├╝n degerlendiremedim olmad─▒ o y├╝zden kafama tak─▒ld─▒ herkes 3 g├╝n yap─▒lmal─▒ diyor ya
─░li┼čki Olsa iyi olurdu ama olmad─▒ysa da ├╝z├╝lme zaten sperm 72 saat canl─▒ kal─▒yor . Yar─▒n de─čerlendirirsin ­čśŐ

Bezgininsan

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Eyl├╝l 2021
525
376
Tabi. Hakl─▒s─▒n ├žok iyi yapm─▒┼čs─▒n in┼čallah g├╝zel haberlerini al─▒r─▒z haber edersin e─čer ├Âyle bir┼čey yoksa gurup g├╝zel olur ­čĹŹ­čą░­čÖĆ­čĆ╝
Aynen can─▒m ­čą░ in┼čallah hepimiz g├╝zel haber al─▒r─▒z yap─▒nca haber ederim mutlaka ­čą░

Mehrii34

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Ocak 2021
3.499
1.494
K─▒z kafana takma ben ├žatlatma i─čnesi yaparken bile doktorum sadece 2 g├╝n ├Âneriyor devam edin etmeyin demiyor bile o y├╝zden kafana takma gerisi takdiri ilahi inan benim ocakta sadece 2 g├╝n de─čerlendirmem olmu┼čtu Tutmad─▒ ge├žen ay 15 g├╝n boyunca bir g├╝n bol bir g├╝n dolu devam ettikte noldu elde var yine s─▒f─▒r ­čśâ baz─▒s─▒ 1 ili┼čkiyle bile hamile kalabiliyor nasipten ├Âtesi yok­čÖĆ­čĆ╝ in┼čallah olur bol bakliyat ye rahimi kal─▒nla┼čt─▒r─▒r

Bezgininsan

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Eyl├╝l 2021
525
376
K─▒z kafana takma ben ├žatlatma i─čnesi yaparken bile doktorum sadece 2 g├╝n ├Âneriyor devam edin etmeyin demiyor bile o y├╝zden kafana takma gerisi takdiri ilahi inan benim ocakta sadece 2 g├╝n de─čerlendirmem olmu┼čtu Tutmad─▒ ge├žen ay 15 g├╝n boyunca bir g├╝n bol bir g├╝n dolu devam ettikte noldu elde var yine s─▒f─▒r ­čśâ baz─▒s─▒ 1 ili┼čkiyle bile hamile kalabiliyor nasipten ├Âtesi yok­čÖĆ­čĆ╝ in┼čallah olur bol bakliyat ye rahimi kal─▒nla┼čt─▒r─▒r
Bu arada yumurta b├╝y├╝mesi i├žin tahin pekmez herg├╝n bir yemek ka┼č─▒─č─▒ yada tatl─▒ ka┼č─▒─č─▒ t├╝ketirsen yarar─▒n─▒ g├Âr├╝rs├╝n ben 2 yumurtay─▒ ├Âyle b├╝y├╝tt├╝m ­čśü belki yarar─▒ dokunur diye s├Âyliyeyim dedim tahin folik asit i├žeriyor ├žok yararl─▒ gebelikte geli┼čim gerili─čine de iyi geliyor ­čśŐ

Mehrii34

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Ocak 2021
3.499
1.494
Bu arada yumurta b├╝y├╝mesi i├žin tahin pekmez herg├╝n bir yemek ka┼č─▒─č─▒ yada tatl─▒ ka┼č─▒─č─▒ t├╝ketirsen yarar─▒n─▒ g├Âr├╝rs├╝n ben 2 yumurtay─▒ ├Âyle b├╝y├╝tt├╝m ­čśü belki yarar─▒ dokunur diye s├Âyliyeyim dedim tahin folik asit i├žeriyor ├žok yararl─▒ gebelikte geli┼čim gerili─čine de iyi geliyor ­čśŐ
├ľnerin i├žin te┼čekk├╝r ederim can─▒m akl─▒mda olsun ama yumurtalar─▒m b├╝y├╝yor benim mesela klomenle felan gayet iyi ama d├Âllenmiyo i┼čte ya orda bi┼čey varda bilmiyorum her┼čeyin hay─▒rl─▒s─▒ olsun in┼čallah

kanadakul

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Aral─▒k 2022
154
108
26
─░li┼čki Olsa iyi olurdu ama olmad─▒ysa da ├╝z├╝lme zaten sperm 72 saat canl─▒ kal─▒yor . Yar─▒n de─čerlendirirsin ­čśŐ
─░kinci defa deneyi┼čim o y├╝zden insan─▒n kafas─▒na tak─▒l─▒yor sizce ili┼čkiyi ne kdr daha devam ettirmeliyim catlad─▒ktan sonra Ôś║´ŞĆ te┼čekk├╝r ederim bu arada bilgileriniz i├ž├žn yeni olunca insan acemi ol─▒yor

Mehrii34

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
21 Ocak 2021
3.499
1.494
─░kinci defa deneyi┼čim o y├╝zden insan─▒n kafas─▒na tak─▒l─▒yor sizce ili┼čkiyi ne kdr daha devam ettirmeliyim catlad─▒ktan sonra Ôś║´ŞĆ te┼čekk├╝r ederim bu arada bilgileriniz i├ž├žn yeni olunca insan acemi ol─▒yor
Rica ederim can─▒m olsun ├žocuk i├žin u─čra┼čt─▒k├ža insan zamanla o art─▒k anl─▒yorsun.. ┼čimdi ┼č├Âyle bir┼čey var ├žatlama zaten 24 saat ge├žerli san─▒rsam spermlerde 3 g├╝n canli kal─▒yor o y├╝zden max. Haftan─▒n 3 g├╝n├╝ ili┼čki iyi olur hem sperm kalitesi/ canl─▒l─▒k olur e┼činde uzun zaman girmez araya hemde ┼čans─▒n artar.

mesela b├╝t├╝n ay 3 g├╝nde bir ili┼čki ara vermeden olursa yumurtlamay─▒da ka├ž─▒rmam─▒┼č olursun ├ž├╝nk├╝ hep ili┼čki d├╝zeni olmu┼č olcak o arada folik asit falanda kullan─▒p desteklersin denemek laz─▒m 2ci defa deneyi┼čim diyosun bence kafana takmadan devam et rahat olman ├Ânemli. O y├╝zden d├╝zeniniz olsun ve rahat ol ­čą░­čÖĆ­čĆ╝ in┼čallah g├╝zel haberler al─▒r─▒z senden ..

kanadakul

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Aral─▒k 2022
154
108
26
Rica ederim can─▒m olsun ├žocuk i├žin u─čra┼čt─▒k├ža insan zamanla o art─▒k anl─▒yorsun.. ┼čimdi ┼č├Âyle bir┼čey var ├žatlama zaten 24 saat ge├žerli san─▒rsam spermlerde 3 g├╝n canli kal─▒yor o y├╝zden max. Haftan─▒n 3 g├╝n├╝ ili┼čki iyi olur hem sperm kalitesi/ canl─▒l─▒k olur e┼činde uzun zaman girmez araya hemde ┼čans─▒n artar.

mesela b├╝t├╝n ay 3 g├╝nde bir ili┼čki ara vermeden olursa yumurtlamay─▒da ka├ž─▒rmam─▒┼č olursun ├ž├╝nk├╝ hep ili┼čki d├╝zeni olmu┼č olcak o arada folik asit falanda kullan─▒p desteklersin denemek laz─▒m 2ci defa deneyi┼čim diyosun bence kafana takmadan devam et rahat olman ├Ânemli. O y├╝zden d├╝zeniniz olsun ve rahat ol ­čą░­čÖĆ­čĆ╝ in┼čallah g├╝zel haberler al─▒r─▒z senden ..
─░n┼čallah g├╝zel haberler al─▒rsam bu ay sizlerle payla┼č─▒r─▒m ├žok saolun ­čśŹ

Marryyj

├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Kas─▒m 2021
358
301
Beni de eklersiniz diyette olmama ra─čmen hala kilo al─▒yorum bende termal tayt ve atlet sipari┼č ettim onunla belki daha rahat zay─▒flar─▒m

Psikolog2426

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Aral─▒k 2022
375
263
33
Diyet grubu olursa bana da haber verin ­čśü

Afratafrac

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 A─čustos 2012
1.116
1.729
34
Her g├╝n ili┼čki ├Ânermiyor zaten doktorlar 1 dolu 1 bo┼č ilerleyin sperm biriksin diyorlar. Yoksa kanallardan ilerleyecek yeterli sperm olmayabiliyor. Bir de yumurtlamay─▒ nas─▒l per┼čembe g├Ârd├╝n├╝z? bunu nas─▒l anlad─▒n─▒z? Ovulasyon testi yapt─▒ysan─▒z ve per┼čembe pik olduysa o yumurtlama olmuyor ├ž├╝nk├╝ yumurtlayacaks─▒n ├Ân├╝m├╝zdeki 2-3 g├╝n anlam─▒na gelebiliyor. Belki daha yumurtlamam─▒┼čs─▒nd─▒r. Doktorum da ovulasyon testinde pik g├Âr├╝nce bana 1 hafta 1 dolu 1 bo┼č ili┼čkiye devam dedi.

Afratafrac

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 A─čustos 2012
1.116
1.729
34
G├╝nayd─▒n k─▒zlar. Ben sabah predictor ile test yapt─▒m ancak bir ┼čey ├ž─▒kmad─▒. Elimde bir tane daha var onu da yar─▒n kullanacakt─▒m vazge├žtim Sal─▒ sabah kullan─▒cam. Bat 23 Mart.

Screen Shot 2023-03-19 at 08.11.10.png

Son d├╝zenleme:

Papatya220

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 ┼×ubat 2021
1.010
892
32
X