2023 Mart ayı ilk tüp bebek denemesi🤍

benim de ilk denemem transferin 7. günündeyim heyecanla sonucu bekliyorum hayırlı olsun tedaviniz

Benim de ilk denemem. Henüz ilaçlara başlamadım daha yolun çok başındayım. Umarım her şey güzel ilerler 🤲🏻

Merhaba arkadaşlar benim gibi ilk kez tüp bebek deneyecek olanlar burda buluşalım 🤍
Selam 01.03.2023 medıstate kavacık hastanesınde 6 adet yumurtam alındı.doktorum kenan sofuogluydu yumurta kalıtesınden embrıyo olmadı dendı tup bebek basarısız oldu.aslında yumurtam guzel gelıstı dendı ve 3 merıofer ve 1 kutu cetrotıde ıgnemıde yapmaya gerek gorulmedı kesın gozulye baktım ve psıkolojık olarak yıkıldım•.Transfer olmadı•toplam 26 bın hastayece 10 bın ılaçlarımız tuttu•aralık ayında tedavıye basladık 1 mart yumurtam alındı her gıtttıgımızde 850 tl ssk muayne ucretı verdık.tekrar deneyecegım fakat tekrar buraya gıtmeyecegım.Bahcecık cem celık ve ozkan ozdamar Lutfen bana yardım

benim hiç bilgim yok canım doktorlardan ben de medikal park floryada tedavi oluyorum hediye hnm da transfer oldum sonuç bekliyorum. doktoru önermem için erken ama embriyologları iyi diye düşünüyorum

Canım ben Antalya’da yaşıyorum. Ama çok üzüldüm o kadar emek o kadar para… ne diyebilirim ki her şeyde vardır bir hayır demekten başka çaremiz yok maalesef. Ben daha adet olmayı bekliyorum. Tedaviye bile başlamadık adet günümdü normalde ama olmadım.

Evet Ocak 2 de opu oldum bu da 2. Adetimle başladım transfer aşamaya bende polikistik var 24 yumurtadan 3tane 6.gun embriyo var ve çok kötü benim yumurtalarim
Yine de 24 yumurta sayınız iyiymiş bende 12 tane gözüküyor daha toplanmadı çok canım sıkkın

Selam 01.03.2023 medıstate kavacık hastanesınde 6 adet yumurtam alındı.doktorum kenan sofuogluydu yumurta kalıtesınden embrıyo olmadı dendı tup bebek basarısız oldu.aslında yumurtam guzel gelıstı dendı ve 3 merıofer ve 1 kutu cetrotıde ıgnemıde yapmaya gerek gorulmedı kesın gozulye baktım ve psıkolojık olarak yıkıldım•.Transfer olmadı•toplam 26 bın hastayece 10 bın ılaçlarımız tuttu•aralık ayında tedavıye basladık 1 mart yumurtam alındı her gıtttıgımızde 850 tl ssk muayne ucretı verdık.tekrar deneyecegım fakat tekrar buraya gıtmeyecegım.Bahcecık cem celık ve ozkan ozdamar Lutfen bana yardım
Harcanan paralar bir yana hayal kırıklığınız bir yana Allah yardımcınız

Merhaba arkadaşlar benim gibi ilk kez tüp bebek deneyecek olanlar burda buluşalım 🤍
azospermi konusmalarından hatırladım seni :) o konuyu naptınız tese mi olacak esin benm esime olmayabilirsin tek tek olanları toplayabiliriz dediler ümitlendik tese olmadan olur insallah diye :)

Sayı iyi di aslında 10 boştu 10 dolendi ama 3tane kaldı elimizde neden sıkınki önemli olan 1tane olsun sağlıklı olsun
Bilmiyorum korkuyorum sanırım ilk defa buraya yazarken kendime itiraf ediyorum. Eşim azospermi spermleri bi kaç tane dondurduk. Embriyo oluşmaz kalitesiz olur diye korkularım var

azospermi konusmalarından hatırladım seni :) o konuyu naptınız tese mi olacak esin benm esime olmayabilirsin tek tek olanları toplayabiliriz dediler ümitlendik tese olmadan olur insallah diye :)
Benim eşimin doğal yoldan çıkış oldu 10 tane Allah’a şükür:) bi ara çok kötüydüm çıkış olunca çok sevindik

X