2023 Mart ay覺 ilk t羹p bebek denemesi

RABIS 2018

ye
Kay覺tl覺 ye
21 Eyl羹l 2021
531
193
23
Allahtan umut kesilmez diyelim, 3 hi癟 akl覺mdan ge癟miyordu asl覺nda ama transfer s覺ras覺nda ikisi zaten daha kalitesiz istersen koyal覺m ama olmaz diye de d羹羹nme bakars覺n ikiz olur bazen en kalitelisi diye koyuyoruz tutmuyor, daha az kalitede koyuyoruz tutuyor ans覺n覺 y羹kseltsin 癟繹p olmas覺n dedi nasip art覺k..
Aynen hakk覺m覺z da hay覺rl覺si

takeitorleave

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
7 Kas覺m 2015
14
14
Merhaba k覺zlarr bug羹n arad覺lar benide opudan sonra 3 tane 1.kalite 2 tanede 癟ok umutlu olmad覺覺m覺z embriyo var demilerdi. Bug羹n 3.g羹ne 4 tane 1.kalite embriyo iki tanede 2.kalite embriyo ulam覺 toplamda 6 embriyo var. Doktorum 4 tane 1.kalite embriyonun 5.g羹ne gitmesinin 癟ok y羹ksek ihtimal olduunu ama ikisinden emin olmad覺覺n覺 s繹yledi. Bana 4 tane 1.kalite embriyo da yeter umar覺m sal覺kla 5.g羹ne ula覺rlar. Ben daha 繹nce miyom ameliyat覺 olduum i癟in tek embriyo transfer eklinde ilerleyeceiz. Zaten 35 ya alt覺 ilk denemeler de doktor inisiyatifi olmazsa da yasak fazla konmas覺 diye konumutuk. Yar覺n aray覺p cumartesi transfer i癟in saat verecek doktorum bana da dualar覺n覺z覺 esirgemeyin inallah hepimiz 癟ok iyi sonu癟lar al覺r覺zz
Allah sal覺kla kuca覺n覺za almay覺 da nasip etsin inallah.

Belmagltpe

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
23 Mart 2020
402
117
27
K覺zlar ben transferimi oldum bu sabah.. Transfer olcaklara na癟izane 繹nerim 癟ok ama 癟ok s覺k覺覺n olur mu d羹羹nd羹羹n羹zden 癟ok ama 癟ok. Ben kendimi s覺k覺t覺m sanm覺t覺m ama i癟erde yeterli deil diyip mesaneyi kendileri iirdler. 襤lem olarak hi癟bir ac覺 yok emin olabilirsiniz ama o 癟i durumu var ya o berbattu hele bunu o ekife ayarlamalar覺. B繹yle tutam覺cak kadar k繹t羹 olduunuza emin olunn

Utkukuss

ye
Kay覺tl覺 ye
3 Eyl羹l 2022
130
52
30
K覺zlar ben transferimi oldum bu sabah.. Transfer olcaklara na癟izane 繹nerim 癟ok ama 癟ok s覺k覺覺n olur mu d羹羹nd羹羹n羹zden 癟ok ama 癟ok. Ben kendimi s覺k覺t覺m sanm覺t覺m ama i癟erde yeterli deil diyip mesaneyi kendileri iirdler. 襤lem olarak hi癟bir ac覺 yok emin olabilirsiniz ama o 癟i durumu var ya o berbattu hele bunu o ekife ayarlamalar覺. B繹yle tutam覺cak kadar k繹t羹 olduunuza emin olunn
Can覺m transferden sonra idrar覺 hemen yapacak m覺y覺z o kadar s覺k覺覺k olduumuz i癟in

kararverdim

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
24 Aral覺k 2014
64
36
36
Arkadalar merhaba, ben de art覺k t羹p bebee y繹neleceim gibi duruyor 繹n羹m羹zdeki ay sormak istediim u hepiniz hsg rahim filmi 癟ekildiniz mi ? Acaba bu ay 癟ekilip aradan 癟覺karsam m覺 diyorum da nas覺l olsa t羹p bebek yapmadan isterler mi diye ?

Belmagltpe

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
23 Mart 2020
402
117
27
Can覺m transferden sonra idrar覺 hemen yapacak m覺y覺z o kadar s覺k覺覺k olduumuz i癟in
Valla kuzu bende 繹yle oldu transfer oldu hemen 癟ataldan kald覺rd覺lar odaya ge癟tim y羹r羹yerek doktorum 5 dk bekle sonra git dedi 5 dk yatakta oturdum sonra gittim ama hemen b繹yle kendimi zorlamad覺m yava yava devam ettim. Yani her doktor farkl覺 yapabilir belki daha az s覺k覺覺k olup seni Daha fazla bekletebilir yada gerek yok diyebilir. Yani ben baya fulun fuluydum ila癟la b羹y羹tt羹ler mesaneyi ekstradan

Utkukuss

ye
Kay覺tl覺 ye
3 Eyl羹l 2022
130
52
30
Arkadalar merhaba, ben de art覺k t羹p bebee y繹neleceim gibi duruyor 繹n羹m羹zdeki ay sormak istediim u hepiniz hsg rahim filmi 癟ekildiniz mi ? Acaba bu ay 癟ekilip aradan 癟覺karsam m覺 diyorum da nas覺l olsa t羹p bebek yapmadan isterler mi diye ?
Ben 癟ektirmedim doktorum istemedi rahim filmi. Muayene etti bi s覺k覺nt覺 g繹z羹km羹yor ilk t羹p bebek denemende film istemicem dedi

kararverdim

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
24 Aral覺k 2014
64
36
36
Teekk羹r ederim 癟ok karars覺zl覺klar ya覺yorum daha 繹nce 2 kez kay覺p yaad覺m ankaradayim bit 羹niversitenin t羹p bebek Prof 癟ok yak覺n tan覺d覺覺m覺z ama Ankarada bir s羹r羹 isim yapm覺 hoca ve merkez de var acaba tan覺d覺覺m覺za m覺 gitmeliyim yoksa 癟ok bilinen merkezlere mi balamal覺y覺m bilemiyorum ya覺m da 37 oldu neye karar vereceimi a覺rd覺m.

Belmagltpe

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
23 Mart 2020
402
117
27
Teekk羹r ederim 癟ok karars覺zl覺klar ya覺yorum daha 繹nce 2 kez kay覺p yaad覺m ankaradayim bit 羹niversitenin t羹p bebek Prof 癟ok yak覺n tan覺d覺覺m覺z ama Ankarada bir s羹r羹 isim yapm覺 hoca ve merkez de var acaba tan覺d覺覺m覺za m覺 gitmeliyim yoksa 癟ok bilinen merkezlere mi balamal覺y覺m bilemiyorum ya覺m da 37 oldu neye karar vereceimi a覺rd覺m.
Kay覺plar覺n覺z varsa bence hsg 癟ekilmenizde fayda var. Art覺k eskisi gibi zor bir test deil. Daha 繹nce hi癟 laporoskopik tan覺 vs olmad覺ysan覺z bence hsg iyi y繹nde bir ad覺m olur. Doktorunuz ister mi istemez mi bilmiyorum ama mesela ben t羹p bebee tubal fakt繹rlerden geldim hsgde 2 t羹ptede Hidrosalpenks g繹z羹kt羹. Bu da ya bebein tutunamamas覺 yada erken kay覺p sebebi mesela. Laporoskopi oldum t羹pler al覺nd覺 ve sonras覺nda t羹p bebek balad覺. Hsg 癟ou tan覺 i癟in 繹nemli bi ad覺m oluyor elinizde olup gitmenizde fayda var

lilay5

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
16 Aral覺k 2020
3.211
6.373
Ben 癟ektirmedim doktorum istemedi rahim filmi. Muayene etti bi s覺k覺nt覺 g繹z羹km羹yor ilk t羹p bebek denemende film istemicem dedi
Bence rahim filmi mutlaka 癟ektirilmeli a覺lama ve t羹p bebek 繹ncesi, 癟羹nk羹 hamile kalman覺 engelleyen ey belki orada olabilir ve t羹p bebee gerek kalmadan hamile kalabilirsin asl覺nda. Tabi doktorun daha iyi bilir ama 繹ncelikli bir ey olduunu d羹羹n羹yorum kendi ad覺ma

Utkukuss

ye
Kay覺tl覺 ye
3 Eyl羹l 2022
130
52
30
Bence rahim filmi mutlaka 癟ektirilmeli a覺lama ve t羹p bebek 繹ncesi, 癟羹nk羹 hamile kalman覺 engelleyen ey belki orada olabilir ve t羹p bebee gerek kalmadan hamile kalabilirsin asl覺nda. Tabi doktorun daha iyi bilir ama 繹ncelikli bir ey olduunu d羹羹n羹yorum kendi ad覺ma
Can覺m t羹p bebek benden kaynakl覺 deil eimin spermleri ile alakal覺 ondan istemedi.

X