2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım sana doktorun ne söyledi 2 defa tutmayınca?bende 1 defa yaptım
Vala cnm 1 Cide tutmadığını da kamerayla baktılar iltihap sıvı var dediler parca alıp ankaraya yolladılar temiz çıktı çok şükür 2 de de tutmadı ben uzun bir süre ara verdim mersinde bir doktor var ahmet yıldızbakan onun yanında tedavi oluyorum yaklaşık 3 aydır aşılama karar verdik yaptik bakalim artık hayırlısı Allah herkese en hayırlısı ni nasip etsin

Yaaa ağlatmak istememiştim gel sarılıcam😔 🫂 Bu dünyada herşey bizler için rabbim imtihan ediyor öyle düşün canım 🙏 ikiz olmasa da olur şimdi 🤣🤣
Öyle tabi canım kabullenip teslim olmaktan başka yapacak bir şey yok ☺️ Her şeyini hazırlamıştım yıkadım ütüledim yerleştirdim.Hastaneden döndüm ki hiç bir şey yok oda bomboş. Çok zor günlerdi artık daha iyiyim çok şükür 🤲🏻 1 yıl olmasına çok az kaldı. Oğlumun doğum gününde İnşAllah kardeşi bizimle olur 😍

Çok sağol canım benim ben de öyle düşünüyorum vakti saati budur belki de, nasipte bu ay olması vardı demek ki diyorum tabi çok yeni daha bat 13 Haziran 🤫😊 inşallah bişey olmaz da sağlıkla ilerler diyorum şimdi 😊 Allah'ım gönülden isteyen ve bakabilecek herkese nasip etsin grubun hepsi hamile kalsin inşallah 😊🤲
Allah hayırlı etsin 3.mü olucak

Öyle tabi canım kabullenip teslim olmaktan başka yapacak bir şey yok ☺️ Her şeyini hazırlamıştım yıkadım ütüledim yerleştirdim.Hastaneden döndüm ki hiç bir şey yok oda bomboş. Çok zor günlerdi artık daha iyiyim çok şükür 🤲🏻 1 yıl olmasına çok az kaldı. Oğlumun doğum gününde İnşAllah kardeşi bizimle olur 😍
Ay hadi inşallah 🙏 Rabbim gönlüne inşirah ferahlığı versin gerçekten çok zor olmalı rabbim kimseye yaşatmasın 🙏
bat ne zaman ?
bide bu ay babalar günü falan muhabbeti var ne güzel sürpriz olur olsa 😍

Ay hadi inşallah 🙏 Rabbim gönlüne inşirah ferahlığı versin gerçekten çok zor olmalı rabbim kimseye yaşatmasın 🙏
bat ne zaman ?
bide bu ay babalar günü falan muhabbeti var ne güzel sürpriz olur olsa 😍
Babalar gününe yetişemiyoruz ya ama eşimin doğum gününe olabilir 😍 3 Temmuz eşimin doğum günü 5 Temmuz benim bat 😍 İnşAllah eşime doğum günü hediyesi olarak gebelik haberimi verebilirim 🤲🏻🥰 Allahım amin 🤲🏻

Doktor takibi canım, döngünün 9.günü falan bi folikül görmüştü günaşırı ilişki önerdi, 15.gün de folikül sıvısı görmüştü dün çatlamış olabilir demişti
kimyasalın varmış canım dr takibinde kal belki ilaç verir rabbim hayırla kucagına almayı nasip etsin darısı da bize diyelim 🙏

tebrik ederim canım en son hatırladıgım aşılama olacaktın sonra vazgectim bıraktım demiştin bak ummadıgın zamanda geldi ne zamadır deniyordun
Aynen öyle demekki stresten olmamış bunca zaman ☺️4 yıldır deniyordum olmadı bide sonra dan bende pcos var dediler
Amiiiin İnşAllah 😍 topicte gebelik için çalışandan çok hamile oldu 🧿 maşaAllah maşaAllah darısı bizlere 😍 @Kristialia @imagination forever sizleri de hamile sayıyorum 😍 enerji bu yönde olsun
Amin hayırlısıyla kucağıniza tatlis tatlis bebisler olsun ❤️🤲
Söyledin mi eşine ve kayınvalidene ☺️
Eşim inanmadı şok oldu kayın valideme de söyledim gibi bı şey oldu ama onunla kavga ettik boşver ya bebek benim bebeğim haberi olsamasa da olur gereksiz insanlara değer vermeyi bıraktım tedavi görüyordum diye demedigini bırakmadı bana defolsun gitsin hatta az önce bana bı şey söylemeye kalktı kulak vermedim duymamazlıktan geldim ortamın içinden oda bozuldu iyi oldu
Bu nasıl güzel bir pozitifff yaaa 😍 hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻😍💐💐
Yaa saol tatlım ❤️❤️😍darısı size inşallah ❤️❤️🤲🤲
Çok sevindim hadi hayırlı olsun darısı bize olsun😍
Amin kuzum amin ❤️❤️🤲🤲

Babalar gününe yetişemiyoruz ya ama eşimin doğum gününe olabilir 😍 3 Temmuz eşimin doğum günü 5 Temmuz benim bat 😍 İnşAllah eşime doğum günü hediyesi olarak gebelik haberimi verebilirim 🤲🏻🥰 Allahım amin 🤲🏻
Allahım çok aminnn🙏🙏Benim pko belası yüzünden günüm tam net değil ama olması gereken tarih 17 haziran günümde regl gelse ona da razıyız 🤣🥲

melisaa93 melisaa93 Niqu Niqu @Belisimm @canancan11 @dmlcm @cnlrm @1fafeyla @fnd_50 @imagination forever @Kristialia @Tikabasa ve diğer kizlar isminiz aklıma gelmedi size bi haberim var hamileyim bugün eczaneye gittim adet söktürücü almaya dedim bi test yapayım çok umutsuzdum belirtim de yok bi baktım pozitif 🥰😍🤩😁 bu arada hesabıma giriş yapamiyordum kaç gündür yarın mesajları baştan okumaya baslicam darısı hepinizin başına kizlar ❤️❤️
maşallah hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Vala cnm 1 Cide tutmadığını da kamerayla baktılar iltihap sıvı var dediler parca alıp ankaraya yolladılar temiz çıktı çok şükür 2 de de tutmadı ben uzun bir süre ara verdim mersinde bir doktor var ahmet yıldızbakan onun yanında tedavi oluyorum yaklaşık 3 aydır aşılama karar verdik yaptik bakalim artık hayırlısı Allah herkese en hayırlısı ni nasip etsin
Amin Allah.Anladım canım zor sürec Allah emeklerimizi görüyor bizimde çok geçmeden cocuğumuz olucak🙌🏻🙌🏻🙌🏻

Eşim inanmadı şok oldu kayın valideme de söyledim gibi bı şey oldu ama onunla kavga ettik boşver ya bebek benim bebeğim haberi olsamasa da olur gereksiz insanlara değer vermeyi bıraktım tedavi görüyordum diye demedigini bırakmadı bana defolsun gitsin hatta az önce bana bı şey söylemeye kalktı kulak vermedim duymamazlıktan geldim ortamın içinden oda bozuldu iyi oldu
bu nasıl bir kadın her seferinde hayret ediyorum. umursamamakla iyi yapıyosun boşver hamileliğinin tadını çıkar :)

X