2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Amin Allah.Anladım canım zor sürec Allah emeklerimizi görüyor bizimde çok geçmeden cocuğumuz olucak🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Amin cnm ayenn ben seni birkac yerde gördüm önceden araştırma yaparken sürekli buraya bakıyordum seni gördüm birkacdefa msj denk geldim aşılama olmuştu herhalde yanılmıyorsam ❤

Kızlaaaar skandal bir olaya imza attım dün 😂 Ben hep korundum bu ay. 14. Gün yumurtlarım hep yumurtlama geçti nasıl olsa 20. Gün bugün bir kerecik korunmasız ilişki yaşayalım dedik. Nası olsa olmuyo öyle kolay kolay diye düşündüm.Sonrasında bi ovulasyon yapim bakim emin olmak için dedim ovulasyon pik çıktı ay delircem😂😂😂😂 olursa tek kurşuna olur nasıl denk geldi anlamadım ya hiç ihtimal vermedim yumurtlamama 20. Günde🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🙄

Kızlaaaar skandal bir olaya imza attım dün 😂 Ben hep korundum bu ay. 14. Gün yumurtlarım hep yumurtlama geçti nasıl olsa 20. Gün bugün bir kerecik korunmasız ilişki yaşayalım dedik. Nası olsa olmuyo öyle kolay kolay diye düşündüm.Sonrasında bi ovulasyon yapim bakim emin olmak için dedim ovulasyon pik çıktı ay delircem😂😂😂😂 olursa tek kurşuna olur nasıl denk geldi anlamadım ya hiç ihtimal vermedim yumurtlamama 20. Günde🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🙄
Hiç belli olmaz Allah'ım amin sen istiyorsun değil ki korunma diyince bı an 😂

Yumurtlama günü ağrım oldu zaten tamam yumurtluyorum oh süper dedim de şu anki ağrılara anlam veremedim inşallah seninki de benimki de hamişlik belirtisidir 😍😀
Ya benim sabah belli belirsiz bişeyler vardı kasık bel bölgesi ağrısı olarak, şu an bildiğin yumurtlama ağrısı gibi ağrım var. Ben gerçi deneme yaptığımızdan beri her adetten bi hafta öncesi bu ağrıyı yaşıyorum. Senin de öyle mi? İnşallah bu sefer sağlıklı devam eden hamilelik oluşuyordur ne diyim.

Ooo belki ikinci kez yumurtluyorsun 😍 olur mu olur 😂😂

1 aşılama 1 tüp bebek canım...aşilama zaten berbat doğal olarak ilişkiye girmek daha mantıklı
Evet bende oldum ama çok ağrı cektim yarım saat kivrandim normal dediler ve bugün agrim oluyor ara ara adet olcak gibi hayırlısı olsun rabim sana da nasip etsin bekleyen dua eden herkese hayırlısını nasip etsin🙏🙏amin

Dongunun 21. Gunundeyım ama adet olacak gıbıyım sankı yaa kasıgım agrıyor terlıyorum sureklı,sıvılcelendım,adet oncesı belırtıler belırdı😲🙄pik 2 sınde olmustu,5 gun var daha regl olmama anlayamadım yaa,tum belırtıler var ama sankı yarın olacak gıbı melisaa93 melisaa93 Mervenur277 Mervenur277 Kristialia Kristialia M muhendishanim98

X