2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar ya bişey sorucam ben memurum doktorum ilk andan beri beni çalıştırmıyor heyet raporu veriyor her ay 1 aylık. İkiz gebelik iğne kullanıyorum vs. Diye sen riskli gebesin diyor. Bende bu süreçte konteynerda kalmaktansa istanbula annemlere gideyim diyorum. Heyet raporunu 2 ay yazabilirmi doktorum gitmişken kalayım diyorum en azından biraz annem bakar bana. Bileniniz varmı?

Kızlar ya bişey sorucam ben memurum doktorum ilk andan beri beni çalıştırmıyor heyet raporu veriyor her ay 1 aylık. İkiz gebelik iğne kullanıyorum vs. Diye sen riskli gebesin diyor. Bende bu süreçte konteynerda kalmaktansa istanbula annemlere gideyim diyorum. Heyet raporunu 2 ay yazabilirmi doktorum gitmişken kalayım diyorum en azından biraz annem bakar bana. Bileniniz varmı?
genelde rapor 32.haftada verildiği için öncesini bilmiyorum canım doktorunla bir konuşsan belki İstanbul’da başka bir doktordan da 1 aylık rapor almana yardımcı olabilir 😘

melisaa93 melisaa93 mınnosum sımdı bakabıldım gözümden cok rahatsızım bugun ısede gıdemedım.dr alerjık oddm yapmıs dedı ılac verdı dun 3 tane damla daha beter oldu gozum,dun bıde ıcını cok kurcaladı yoksa ıçgoz kapagının altında bıseymı var dıye sıktırdı bılmem ne acıdan duramadım gece :KK43:( ılaclarda dokundu gozum ıyce kızardı,napcam bılmıyorum ya cok moralım bozuk:KK43:(( testınde holgeyı bende gordum mınnosum ovude koyu cıkmıs baya suphelendım sımdı.sen son kez sabah yaparsın varsa cıkar yoksa da napalım,beklerız bır ay daha yada yardımcı teknıklere gecerız.saglıgımız olsunda
Geçmiş olsun kuzum yaa

Kızlar çıldırmak üzereyim..
Özel hastaneye geldim. Doktor ne kanama alanı var, ne çocuk aşağıda dedi. Tentürdiyotla açıp baktı vajinal, orayı temizledim bir daha kanama olmadı dedi. O içerde kalan kanaman dedi. Geç döllenme olmuştur dedi. Yolk saçı çok büyük demişti doktora olcturdum 3.8 mm dedi büyük değil normal dedi. Diğer doktor çok büyük yolk sacı düşecek %100 dedi. Bir de kekik çayı içip, yürüyüş yaptım, dikkat etmedim. Allah'ım sen yardım et yarabbim

Kızlar hamileyim çok şükür dönücem size..şimdi doktoruma arıcam malum korkuyorum.
Niquum neler görüyorum ben öyle 🤲🏼🧿
Çok şükür Rabbim bugünleride gösterdi sana 🤲🏼🧿
Sağlıkla büyüsün sağlıkla gelişsin sağlıkla al kucağına canım benim 🤲🏼🧿
Tebrik ederim emeklerinin karşılığını Rabbim nasip etti sana 🤲🏼🥰🧿

Özel hastaneye geldim. Doktor ne kanama alanı var, ne çocuk aşağıda dedi. Tentürdiyotla açıp baktı vajinal, orayı temizledim bir daha kanama olmadı dedi. O içerde kalan kanaman dedi. Geç döllenme olmuştur dedi. Yolk saçı çok büyük demişti doktora olcturdum 3.8 mm dedi büyük değil normal dedi. Diğer doktor çok büyük yolk sacı düşecek %100 dedi. Bir de kekik çayı içip, yürüyüş yaptım, dikkat etmedim. Allah'ım sen yardım et yarabbim
Tamamen doktor hatası hepsi ya şikayetçi olmak lazım aslında dalgamı geçiyorlar insanın duygularıyla oynuyorlar

canım bence sen bi süre hiç bişey yapma kanaman yoksa doktorada gitme iyice psikolojını bozdular dinlen bol bol bence bebegin senle ona hiçbişey olmıcak

Niquum neler görüyorum ben öyle 🤲🏼🧿
Çok şükür Rabbim bugünleride gösterdi sana 🤲🏼🧿
Sağlıkla büyüsün sağlıkla gelişsin sağlıkla al kucağına canım benim 🤲🏼🧿
Tebrik ederim emeklerinin karşılığını Rabbim nasip etti sana 🤲🏼🥰🧿
Aynen çok şükür🙌🏻🙌🏻🥰Amin canım Amin..evet çok yıprandım ben🥹Bebişim büyüsün kocaman olsun🙌🏻🙌🏻🙌🏻🌷

Kızlar acil birşey sorabilir miyim? 24 haziranda Femera kullandım 5 gün. 10.Günü doktora gittim yumurtalarım tepki vermemiş en büyük yumurtan 9mm yumurtalar tepki vermemiş dedi doktorum, bugün 12. Günü ovulasyon testi yaptım pik, bende çatlama sorunu var. Sizce ne yapmalıyım. Geçen sefer de bu şekilde oldu 13. Gün iğne oldum gebe kaldım kese gözükmediği için kürtaj olmak zorunda kaldım

Kızlar acil birşey sorabilir miyim? 24 haziranda Femera kullandım 5 gün. 10.Günü doktora gittim yumurtalarım tepki vermemiş en büyük yumurtan 9mm yumurtalar tepki vermemiş dedi doktorum, bugün 12. Günü ovulasyon testi yaptım pik, bende çatlama sorunu var. Sizce ne yapmalıyım. Geçen sefer de bu şekilde oldu 13. Gün iğne oldum gebe kaldım kese gözükmediği için kürtaj olmak zorunda kaldım
A2B7EB3B-068A-462C-9EF1-18C2D05B2775.jpeg

Sen merak etme bak bebişin sana sıkı sıkı tutunuyor. Allahım sen yardım et kimseye güvenilmiyor. İnşAllah sağlıkla kucağına alacaksın canım benim🤲🏻 İyiki vazgeçmedin bebeğinden

Kızlar acil birşey sorabilir miyim? 24 haziranda Femera kullandım 5 gün. 10.Günü doktora gittim yumurtalarım tepki vermemiş en büyük yumurtan 9mm yumurtalar tepki vermemiş dedi doktorum, bugün 12. Günü ovulasyon testi yaptım pik, bende çatlama sorunu var. Sizce ne yapmalıyım. Geçen sefer de bu şekilde oldu 13. Gün iğne oldum gebe kaldım kese gözükmediği için kürtaj olmak zorunda kaldımEki Görüntüle 3268409
Sen ilişkiye devam et canım belki tutar

Evet o kadar hormon ilaclardan sonra kimyasalı görünce resmen yıkildim ama hemen toparladım kendimi çok şükür canım..Darısı sana🥰🙌🏻 azcık burdan uzak durucam okuyunca stres olmak istemiyorum sonra yine size dönücem🤗
Canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun hamileliğin sağlıkla kucağına al inşallah💖💖

Sen merak etme bak bebişin sana sıkı sıkı tutunuyor. Allahım sen yardım et kimseye güvenilmiyor. İnşAllah sağlıkla kucağına alacaksın canım benim🤲🏻 İyiki vazgeçmedin bebeğinden
Vazgeçmem canım. Dün rüyamda gördüm elini ayağını karnımın içinde sanki arasındaki perde bile kalkmisti. Bebeğim sağlıklı işte neden sağlıksız dediniz diye kızıyordum. Çok şükür Rabbime. Kız dün de yürüyüşe çıktım. Hopladim.zipladim.resmen. bu doktora sürekli giderdim inandım o öyle diyince. Demek ki kesin konuşanı kabul etmeyeceksin yüzde 99 düşer diyor bana bir anneye bu denilir mi

X