2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Vazgeçmem canım. Dün rüyamda gördüm elini ayağını karnımın içinde sanki arasındaki perde bile kalkmisti. Bebeğim sağlıklı işte neden sağlıksız dediniz diye kızıyordum. Çok şükür Rabbime. Kız dün de yürüyüşe çıktım. Hopladim.zipladim.resmen. bu doktora sürekli giderdim inandım o öyle diyince. Demek ki kesin konuşanı kabul etmeyeceksin yüzde 99 düşer diyor bana bir anneye bu denilir mi
Çok şükür her şey yolunda 😍 bak sen de hissetmişin bebeğinin sağlıklı olduğunu. Ağır bir sınavdan geçtin çok şükür atlattın bebeğim🤲🏻😍

Yeni grubun linki aşağıda kızlar, bilmeyen varsa. Diğer taraftan devam ediyoruz.

Kızlar çıldırmak üzereyim..
Özel hastaneye geldim. Doktor ne kanama alanı var, ne çocuk aşağıda dedi. Tentürdiyotla açıp baktı vajinal, orayı temizledim bir daha kanama olmadı dedi. O içerde kalan kanaman dedi. Geç döllenme olmuştur dedi. Yolk saçı çok büyük demişti doktora olcturdum 3.8 mm dedi büyük değil normal dedi. Diğer doktor çok büyük yolk sacı düşecek %100 dedi. Bir de kekik çayı içip, yürüyüş yaptım, dikkat etmedim. Allah'ım sen yardım et yarabbim
Canım bu olayları yaşamadan önce doktora gitmiş mıydın, günüyle uyumlu muydu? Enteresan gerçekten ya, sen elinden geleni yap inşallah sağlıkla doğar bebeğin, kalp atışı hızı, ritmi falan nasıldı?

Canım bu olayları yaşamadan önce doktora gitmiş mıydın, günüyle uyumlu muydu? Enteresan gerçekten ya, sen elinden geleni yap inşallah sağlıkla doğar bebeğin, kalp atışı hızı, ritmi falan nasıldı?
Biraz geride sadece 3 farkli doktora gittim günü oynayabilir makineye göre dediler. Kalp atış hızı da iyi dedi olcmedi gözle kontrol etti canım

Burada kimse kalmadı dimi? 🥺 Bugün test alıcam da ne alayım kararsız kaldım. Yine bozuk mozuk çıkar mı diye endişe ettim biraz.

İki farklı markanın testini almak iyi olur sanırım dimi?

Burada kimse kalmadı dimi? 🥺 Bugün test alıcam da ne alayım kararsız kaldım. Yine bozuk mozuk çıkar mı diye endişe ettim biraz.

İki farklı markanın testini almak iyi olur sanırım dimi?
Günün geçtiği için predictor en iyisi olur diye biliyorum ben ama günü geçince kaset test yapanlar da var 🌸

X