Gebeliğe Hazırlık 2023 nisan ayında transfer olacaklar haydi sonuçlarımızı birlikte görelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese merhaba 24 Nisan transfer tarihim,sonucum pozitif ama bugün kahverengi lekem başladı başına gelen var mı birde doktorum coraspin ve oksaparı kullanmamamı söyledi sizde olan var mı

Kızlar merhaba, anneler günümüz kutlu olsun 🙏🏽🧿❤️🌹 insallah seneye bebeğimizle oluruz 😍🙏🏽🧿
6+3 deyim, 2 gündür kasık ağrım daha çok sanki, hiç doktoruna soran oldu mu bunun ne kadarı normal ya da ağrı olacak tabi dedi mi doktorunuz? Ben gittiğimde çok ağırmadığı için sormamıştım…

Kızlar merhaba, anneler günümüz kutlu olsun 🙏🏽🧿❤️🌹 insallah seneye bebeğimizle oluruz 😍🙏🏽🧿
6+3 deyim, 2 gündür kasık ağrım daha çok sanki, hiç doktoruna soran oldu mu bunun ne kadarı normal ya da ağrı olacak tabi dedi mi doktorunuz? Ben gittiğimde çok ağırmadığı için sormamıştım…
Bende bide rahim batması ve kasılması da oluyor. Doktora sordum normal dedi.

Teşekkürler canim
🙏🏽 ben de normaldir diye düşünüyorum ama
İnsan korkuyo 😅🌹
Ben geçen sene boş gebelik yaşamıştım. Hatta hamile olduğumu bile anlamamıştım aşırı adet ağrılarım vardı. Gecikti herhalde falan diye düşünmüştüm. Sürekli bi ağrıydı. Şimdi yine adet ağrılarım oluyor ama dakikalık diyebilirim. Sürekli ve hayatımı etkileyecek kadar değil.

Bende 6+3 deyim benimde vajina da bir ağrım var yarın doktora gidince sorucam

Ben geçen sene boş gebelik yaşamıştım. Hatta hamile olduğumu bile anlamamıştım aşırı adet ağrılarım vardı. Gecikti herhalde falan diye düşünmüştüm. Sürekli bi ağrıydı. Şimdi yine adet ağrılarım oluyor ama dakikalık diyebilirim. Sürekli ve hayatımı etkileyecek kadar değil.
Çok geçmiş olsun, doğru zaman şimdiymiş 🧿🙏🏽 evet benim de öyle hayatımı etkileyecek kadar değil 🙏🏽🙏🏽

X