Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bu ay eşime alacaktım arı sütü bal karışımı bu ay sadece onu deneyelim denersek sonra doktora gideceğiz diye düşündüğüm için bu ay üzerine düşmeyi istemiyordum aslında ama eşim kullandığı vitaminin de bitmek üzere olduğunu söyledi sonra da senin paylaşımı gördüm 😄 dedim işaretler üst üste oldu heralde benim almam gerekiyor bunu 🤭
Arı sürü de varmış paketin içinde. Alayım gitsin bari ya vitamin sonuçta aylardır bir sürü vitamin şu bu denedik zaten bunu da deneyelim de içimizde kalmasın.
Ocak ayında doktor zamanı zaten yine olmazsa, ak koyun kara koyun çıkacak ortaya.
😄😄😄😄
İnşallah ikimize de uğurlu gelir 🥲💙🙏🍀
Evet bu da vitamin sonuçta ya bir de bununla deneyelim. Ben içiyordum zaten birşeyler de bir de direk denenmişleri içelim madem.. Ben de doktora gidecektim bu ay gitmesem mi vitaminlere güvendim ama :) Yok ya gideyim bir amh fsh ölçülsün

Bu topik hepimize hayırlı uğurlu gelsin en kısa zamanda göbüşlerimiz dolsun inşallah

Arkadaşlar lütfen düzenli bir şekilde yazmayacak ve regl mi olduğunu gebe mi olduğunu guncellemeyecekler isim vermesinler dikkat edelim bunlara

HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH 🙏
Anne adayımız 😍🙏SAT TARİHİBAT TARİHİsonuç 🌹
@trkn07091 OCAK:KK19:
hiskolikk hiskolikk 3 ARALIKBURALARDA:KK19:
@mrsdnz3ARALIK4 OCAK :KK19:
@Esma3245064 Aralık30 ARALIK:KK19:
@Mevsimlisan:KK19:
@B_Nur:KK19:
NewMamaa NewMamaa 8 ARALİK7 OCAK:KK19:
imagination forever imagination forever :KK19:
fnd_50 fnd_50 13 Aralık:KK19:
@savascii1 ARALİK1 OCAK:KK19:
M Mrv135 :KK19:
Bearhug Bearhug 4 ARALIK1 OCAK:KK19:
Canım naçizane bir tavsiyem olacak, daha az kişi varken bunu Bat tarihine göre küçükten büyüğe göre sıralasan olur mu:) Kasım postu öyleydi bakmak incelemek kolay oluyordu. Ben girip girip hamile kalan var mı benim yakın bat kimler filan bakıyorum da :) Mervenur277 Mervenur277

Canım naçizane bir tavsiyem olacak, daha az kişi varken bunu Bat tarihine göre küçükten büyüğe göre sıralasan olur mu:) Kasım postu öyleydi bakmak incelemek kolay oluyordu. Ben girip girip hamile kalan var mı benim yakın bat kimler filan bakıyorum da :) Mervenur277 Mervenur277
Benımde sat 27kasım bat 22 aralık kuzucugummm Mervenur277 Mervenur277

Birbirimizi gaza getirdik gibi oldu ama ne yapalım , ya umut kapısı işte :) İnşallah hayrını görürüz..
İnşallah canım ya 😍💙🙏 valla ben de ay boş geçmesin diye aldım zaten doktora gideceğiz bakalım 🤣
Evet bu da vitamin sonuçta ya bir de bununla deneyelim. Ben içiyordum zaten birşeyler de bir de direk denenmişleri içelim madem.. Ben de doktora gidecektim bu ay gitmesem mi vitaminlere güvendim ama :) Yok ya gideyim bir amh fsh ölçülsün
Git tabii ki canım benim de baktırmam lazım 2018 de ve 2019 da bakıldı hepsine iki kere o zamanlar değerlerim çok güzel çıkmıştı ama şu an ne durumdayım bilemiyorum bir de eşim hiç muayene olmadı onun da olması gerek.
Hakkımızda hayırlısı bir mucize olur belki bu ay ikimiz için de 🥲💙🙏

Gamze çağ Kizlar bende 3 aylik eş paketi kulananlardayim benide ekleyin en son adetim 1 kasımdı 6 kasımda bitti mfk günlerini denedik Kasım 22de adet olmam lazımdı olmadim 5. Gün gecikmeyle gece acilde kan verdim 2.30 çıktı acildeki doktor gebe değilsiniz dedi ve benim hep 1.20 çıkardı ve bugün 13 oldu gecikeli dün bıçak batar gibi kasiklarima ağrılar saplanıyor ayaktayken uzaninca geçiyordu dun idrara çıktığımda peçeteye silince 1_ 2 damla uçuk pembe leke geldi adet oluyorum sandim Pet koydum sabah kalktım 1 damla açık kahve leke gelmiş ve bir daha olmadı kizlar yarın sabah saglik ocağında kan vercem size gebemiyim 1 ay oldu eş paketini başlayalı bir sonraki adette 13 Aralık gosteriyor

Gamze çağ Kizlar bende 3 aylik eş paketi kulananlardayim benide ekleyin en son adetim 1 kasımdı 6 kasımda bitti mfk günlerini denedik Kasım 22de adet olmam lazımdı olmadim 5. Gün gecikmeyle gece acilde kan verdim 2.30 çıktı acildeki doktor gebe değilsiniz dedi ve benim hep 1.20 çıkardı ve bugün 13 oldu gecikeli dün bıçak batar gibi kasiklarima ağrılar saplanıyor ayaktayken uzaninca geçiyordu dun idrara çıktığımda peçeteye silince 1_ 2 damla uçuk pembe leke geldi adet oluyorum sandim Pet koydum sabah kalktım 1 damla açık kahve leke gelmiş ve bir daha olmadı kizlar yarın sabah saglik ocağında kan vercem size gebemiyim 1 ay oldu eş paketini başlayalı bir sonraki adette 13 Aralık gosteriyor

İnşallah canım ya 😍💙🙏 valla ben de ay boş geçmesin diye aldım zaten doktora gideceğiz bakalım 🤣

Git tabii ki canım benim de baktırmam lazım 2018 de ve 2019 da bakıldı hepsine iki kere o zamanlar değerlerim çok güzel çıkmıştı ama şu an ne durumdayım bilemiyorum bir de eşim hiç muayene olmadı onun da olması gerek.
Hakkımızda hayırlısı bir mucize olur belki bu ay ikimiz için de 🥲💙🙏
Ayy inşallah canım hepimiz mucize peşinde koşuyoruz 🧿🙏🙏🙏

X