Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba ben geçen seneden sonra hamile kalamadım😔 bi sebebi yok. Geçen sene faydalı olmuştu petekköy bal ama sonra ben de gebelil gerçekleşmedi.
Geçen seneden sonra derken acaba geçen sene bi hamilelik mi yaşadınız. ? Ve yaşadıysanız bu bal sayesinde mi oldu ? Umarım en tez vakitte hamile kalırsınız bir sebebi de yokmuş ne güzel. Allah kavuştursun inşallah. Benim fsh ve lh yüksek onun için almayı düşünüyordum da 1 senedir hamile kalamadım doktor imkansız normal yolla dedi tüp bebekte eşim istemeyince böyle doğal yöntemlerle biseyler araştırmaya başladım da

Geçen seneden sonra derken acaba geçen sene bi hamilelik mi yaşadınız. ? Ve yaşadıysanız bu bal sayesinde mi oldu ? Umarım en tez vakitte hamile kalırsınız bir sebebi de yokmuş ne güzel. Allah kavuştursun inşallah. Benim fsh ve lh yüksek onun için almayı düşünüyordum da 1 senedir hamile kalamadım doktor imkansız normal yolla dedi tüp bebekte eşim istemeyince böyle doğal yöntemlerle biseyler araştırmaya başladım da
Evet bir buçuk sene önce petekköy balı kullandığım ay hamile kalmıştım. 20. haftada kalbi durdu ölü doğum yaptım bir daha da nasip olmadı. Doğal şeyler riskli aslında herkesin hormon değerleri falan farklı. İyice araştırmak doktorlara danışmak lazım. Bazı değerleriniz yüksekmiş ya siz yine de doktora sorun.

Evet bir buçuk sene önce petekköy balı kullandığım ay hamile kalmıştım. 20. haftada kalbi durdu ölü doğum yaptım bir daha da nasip olmadı. Doğal şeyler riskli aslında herkesin hormon değerleri falan farklı. İyice araştırmak doktorlara danışmak lazım. Bazı değerleriniz yüksekmiş ya siz yine de doktora sorun.
Doktora kalsa benim normal yolla hamile kalmam imkansız. Bilmiyorum kimyasal kullanmaktansa doğal şeyler faydalı olur diye düşünüyorum zararsız olur diye. En azından bal yani ne olabilir ki diyorum hani bilinmedik bişey olsa olabilirse. Doktorlar doğal şeylere sıcak bakmıyor pek ise yaramaz görüyorlar açıkçası bende yüzde yüz inanmıyorum ama belki diyorum bi mucize olur fa bana da nasip olur sayfada olan çok kişi olmuş benim durumumda olup. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Başınız saolsun Rabbim inşallah beklediğinize değecek şekilde sizi mukafatlandirsin sabrınıza göre bi evladımız daha olur insallah tez zamanda hayırlı haber alabilirsiniz.

Doktora kalsa benim normal yolla hamile kalmam imkansız. Bilmiyorum kimyasal kullanmaktansa doğal şeyler faydalı olur diye düşünüyorum zararsız olur diye. En azından bal yani ne olabilir ki diyorum hani bilinmedik bişey olsa olabilirse. Doktorlar doğal şeylere sıcak bakmıyor pek ise yaramaz görüyorlar açıkçası bende yüzde yüz inanmıyorum ama belki diyorum bi mucize olur fa bana da nasip olur sayfada olan çok kişi olmuş benim durumumda olup. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Başınız saolsun Rabbim inşallah beklediğinize değecek şekilde sizi mukafatlandirsin sabrınıza göre bi evladımız daha olur insallah tez zamanda hayırlı haber alabilirsiniz.
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Hayırlı akşamlar arkadaşlar bugün yumurtlamanın üstünde 15 gün test yaptım ben hafif bir çizgi giriyorum ama sizde bakar mısınız ilk resim 5 dk sonra çektim ikincisi de şimdi çektim sizde çizgi görüyor musunuz mısınız

Eklentiler

• IMG_20231214_133938.jpg
    IMG_20231214_133938.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 41
  • 17025679653592547661397895132678.jpg
    17025679653592547661397895132678.jpg
    175,1 KB · Görüntüleme: 36
@sevayd canım sen diyince korktum netten bakayım dedim onun 500 çıkması enfeksiyon var demek yani kizamikcikmis senin dediğin gibi ama anti rubella igg de yüksek çıkmış o da kizamikciga karşı bağışıklığım olduğu anlamına geliyormuş yani içerde ikisi arasında büyük bir savaş var galiba 😂😂
Benimde anti rubella yüksek çıkmış iyi bi şey mi bu

Şimdi eczaneye gittim novacheck diye bir test vardı onu yaptım 5 dk da söyle oldu siz de görebiliyo musunuz yoksa ben heyecandan halisunasyon mu görüyorum 🙈
Canım sonucun ne oldu acaba aynı marka test aldım bugün , gerçi adete daha var ama sanki gördüm. Yanıltıcı mı acaba .. ilk beş dakkada çekmeye başladım

Eklentiler

• IMG_4131.jpeg
    IMG_4131.jpeg
    588,4 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_4132.jpeg
    IMG_4132.jpeg
    666,2 KB · Görüntüleme: 26
X