2023 TEMMUZ AYI TÜP BEBEK TRANSFER OLACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 💖

I ilm12 bende bugn opu oldum 8 yumurta boş çıktı 4 adet dolu dedi topladı ben çok umutsuz oldm az geldi gözüme sizin dr ne söyledi 4 yumurta ile ilgli benmki az olduğunu belirtti
Bu arada benim amh 1.13 dü... Yani senin amh benimkinden çok daha iyiymiş başka konulara bakarken gördüm. O yüzden hiç canını sıkma 8 taneden 4 ü boş 4 ü dolu olması gayet iyi

Ben İstanbul dayım ALLE klinik. Dr. um Furkan Kayabaşoğlu... Yani yaşım küçük ama benim ciddi problemlerim var. Karnımın içi yapışıktı tüplerim yapışıktı ve kist ameliyatı oldum 2 kez en son 2. yi 2 hafta önce oldum hatta.
Geçenlerde bu dr u tesadüf görmüştüm instagramda. Tavsiye üzerine mi başladınız? Memnun musunuz yaklaşımından moral motivasyon sağlıyor mu? Hangi hastanede işlemler yapılıyor? Hastanenin labı da önemliymiş. Bir sürü detay var işin içine girince derya deniz

40 yaşındayım. İstanbuldayım benim de ilk denemem. Evet baya bir şey yaşamışsınız. İyi yapmışsınız erken başlamakla yol bazılarına kısa sürüyor bazılarına uzun. Hayırlısı bakalım
Ben asla çocuk istemiyorum diyen tayfalardanım. Bi deneyelim olmadıkça hırs yaptım 5 senelik evliyim. Zaten bu yolada ileride keşke dememek için girdim. Bakıcam eğer 7 embriyoyu da kullandık olmadı diyelim bu konuyu açılmamak üzere kapatıcam ve hayatıma bakıcam planım bu yönde şimdilik :halay: Allah isteyen herkese ömrü uzun olacak sağlıklı hayırlı nasip etsin inşallahh

Geçenlerde bu dr u tesadüf görmüştüm instagramda. Tavsiye üzerine mi başladınız? Memnun musunuz yaklaşımından moral motivasyon sağlıyor mu? Hangi hastanede işlemler yapılıyor? Hastanenin labı da önemliymiş. Bir sürü detay var işin içine girince derya deniz
Açıkçası bende instagramda gördüm araştırdım. Sonra aynı klinikte CİHAN TANYOLAÇ var o da kadın hastalıkları ve doğum doktoru ilk ona gittim (o Dr. da benim arkadaşlarım gidiyordu onlar tavsiye etti) İlk Cihan hocada muayane oldum dedim 1 sene önce ameliyat geçirdim kist için ama hala hamile kalamadım o da HSG sonucu sonrasında Furkan hocaya yönlendirdi ve tüp bebeğe devretti. Furkan hoca müthiş biri aşırı enerjik aşırı pozitif. Opu işleminde anestezi sırasında elimi tuttu dedi sakın korkma uyandığında yine ben olucam yanında yani sürekli moral veriyor kendinizi iyi hissediyorsunuz. Tüp bebek kısmını o devraldı. Tüp bebek de ACIBADEM de yapılıyor OPU işlemi Transfer işlemi embriyo dondurma işleri bunların hepsi Ataşehir Acıbadem de yapılıyor.
Ama 2. ameliyat ve sonrası süreçte Cihan Tanyolaç ile kesinlikle devam ediyorum edeceğim. Size anlatamam böyle bir dr olamaz. Telefonda istediğiniz zaman yazıyorsunuz her an kendisi cevap veriyor. Birebir ilgileniyor arkadaş gibi zaten o moral size yetiyor. Biliyorsun çok zor bi süreç bizim yaşadığımız drların yaklaşımı çok çok önemli bi faktör.

Açıkçası bende instagramda gördüm araştırdım. Sonra aynı klinikte CİHAN TANYOLAÇ var o da kadın hastalıkları ve doğum doktoru ilk ona gittim (o Dr. da benim arkadaşlarım gidiyordu onlar tavsiye etti) İlk Cihan hocada muayane oldum dedim 1 sene önce ameliyat geçirdim kist için ama hala hamile kalamadım o da HSG sonucu sonrasında Furkan hocaya yönlendirdi ve tüp bebeğe devretti. Furkan hoca müthiş biri aşırı enerjik aşırı pozitif. Opu işleminde anestezi sırasında elimi tuttu dedi sakın korkma uyandığında yine ben olucam yanında yani sürekli moral veriyor kendinizi iyi hissediyorsunuz. Tüp bebek kısmını o devraldı. Tüp bebek de ACIBADEM de yapılıyor OPU işlemi Transfer işlemi embriyo dondurma işleri bunların hepsi Ataşehir Acıbadem de yapılıyor.
Ama 2. ameliyat ve sonrası süreçte Cihan Tanyolaç ile kesinlikle devam ediyorum edeceğim. Size anlatamam böyle bir dr olamaz. Telefonda istediğiniz zaman yazıyorsunuz her an kendisi cevap veriyor. Birebir ilgileniyor arkadaş gibi zaten o moral size yetiyor. Biliyorsun çok zor bi süreç bizim yaşadığımız drların yaklaşımı çok çok önemli bi faktör.
Ahh verdiğiniz bilgiler çok çok kıymetlii. Çok çok teşekkür ederim. Çok çok sevgiler💕

bu arada aynı zamanda transfer olacak sanırım benim de... Bugün regli oldum 2. reglim 3 temmuza geliyor. Reglinin 14. 15. 16. 17. günleri yapıyoruz dedi doktorum rahim kalınlığına göre dedi...
Benim opudan 6 gün sonra regl oldu o yüzden , 2. Reglim öne geldi. Aynı hafta içinde olacak büyük ihtimal bana da Dr um 15 20 si arasi dediğin gibi rahim kalinligina bakicaz dedi.

Benim opudan 6 gün sonra regl oldu o yüzden , 2. Reglim öne geldi. Aynı hafta içinde olacak büyük ihtimal bana da Dr um 15 20 si arasi dediğin gibi rahim kalinligina bakicaz dedi.
Ya nasıl heyecanlı bir şey hazır bebek koyuyorlar :emir_bebek:Asıl zor transfer sonraso 10 gün beklemek test yapmadan :KK17:

C
benim 22 toplandı 5. güne 7 tanesi geldi 3 tek 2 de çift dondurduk. Benim de ilk tüp deneyimim yani zaman yaklaştıkça acaba gerçekten istiyor muyum diye bi telaş sardı. Korku heyecan karışık. Ya pişman olursam diyorum sebepsizce:işsiz: Yani sanki tuttu da pişman olmam eksik kaldı :halay:
COk güzel 5. Güne çok iyi gelmişler, inşallah herşey yolunda gider bundan sonra da hepimizin.

I ilm12 bende bugn opu oldum 8 yumurta boş çıktı 4 adet dolu dedi topladı ben çok umutsuz oldm az geldi gözüme sizin dr ne söyledi 4 yumurta ile ilgli benmki az olduğunu belirtti
canım benim de öyle oldu. hep içi boş çıktı hatta havuz yöntemi ile tekrar toplama yapalım dedi doktorumuz. iki tane embriyo oluştu 5 güne. dondurduk ama ben tekrar toplatmadım. denemek istedim. tutundu çok şükür 6 haftalık hamileyim şu an. lütfen moralinizi bozmayın iyi ve güzel düşünün. olacağı varsa olacak olmayacağı var da 10 embriyo olsa da olmuyor .

canım benim de öyle oldu. hep içi boş çıktı hatta havuz yöntemi ile tekrar toplama yapalım dedi doktorumuz. iki tane embriyo oluştu 5 güne. dondurduk ama ben tekrar toplatmadım. denemek istedim. tutundu çok şükür 6 haftalık hamileyim şu an. lütfen moralinizi bozmayın iyi ve güzel düşünün. olacağı varsa olacak olmayacağı var da 10 embriyo olsa da olmuyor .
Ah nasl içimi rahatlattınız çok teşekkür ederim. Biz 3 tane dondurdk 5aa dediler havuz yapmadık Allah nasipmetsn banada inşallah 2 regl bekliyoz şmdi. Sağlkla kucağnza alın bebişi inşallah

Kızlar selam nasıl gidiyor süreçleriniz 🥰 benimde haziran sonu temmuz başı dondurulmuş transferim olacak. Öncesinde neler yapıyorsunuz nasıl besleniyorsunuz bilgi paylaşımında bulunalım 😍 ilk transferim tazeydi Ocak ayında negatif oldu. 2. Donmuş deneyeceğiz

Kızlar selam nasıl gidiyor süreçleriniz 🥰 benimde haziran sonu temmuz başı dondurulmuş transferim olacak. Öncesinde neler yapıyorsunuz nasıl besleniyorsunuz bilgi paylaşımında bulunalım 😍 ilk transferim tazeydi Ocak ayında negatif oldu. 2. Donmuş deneyeceğiz
hadi hayırlısı olsun inşallaaahh... Vallahi çok heyecanlıyım ama burada konuları okudukça umutsuz oluyorum benim de ilk transferim olacak 5. gün embriyosu ve donmuş. Yani ne yapılır nelere dikkat etmeliyim bilmiyorum da... Demir im 6 demir ilacı kullanmam lazım dr. um vermişti onu da içemiyorum midem almıyor

Ah nasl içimi rahatlattınız çok teşekkür ederim. Biz 3 tane dondurdk 5aa dediler havuz yapmadık Allah nasipmetsn banada inşallah 2 regl bekliyoz şmdi. Sağlkla kucağnza alın bebişi inşallah
2018 de tüp bebek tedavisi olduk . 5 embriyomuz olmuştu o zaman da biz çok sevindik çok geldi bize. hepsi kaliteliydi ama ilk en kalitelisini koydulaf olmadı. sonra geriye kalanlarda en kaliteli iki tane koydular o da olmadı en sona en az kaliteli iki embriyo kaldı hiç umudum yoktu. deneyelim yapalım bitsin dedik 2019 da oğlum oldu. çok şükür neye göre kaliteli diye ayırılıyorlar onu da bilmiyorım ama çocuğum yaşıtlarından zeki 3 yaşında. 20/30 kelime okuyor çift basamaklı sayıları biliyor. o yüzden sayılara takılmayın. rabbim gönlünüze göre versin inşallah 🤲🏻🤲🏻

Güzel anne adayları herkese merhabalarrr :KK200:
Bu konuyu açmak bana nasip oldu... İlk tüp bebek tecrübem olacak. Mayıs başı yumurta toplandı. 24 Mayısda da ameliyat oldum tüplerim işlevini kaybetmişti ve iltihap doluydu transferi olumsuz etkilemesin diye yapışık olan tüplerimi aldılar. Kistlerim ve yapışıklarım temizlendi. (2021 Aralık ayında da yine kist-myom ameliyatı olmuşum 5 kist 1 myom alınmıştı 10cm - 5cm di boyutları ve yine ciddi yapışıklıklar vardı). Bakalım hanımlar sonrası kısmetttt...

Temmuz un başında regli dönemim ve transfer olacak bir sıkıntı olmazsa. Benimle beraber transfer olacak tüm hanımları bekliyorum. Heyecanlarımızı, korkularımızı, deneyimlerimizi paylaşalım istiyorum :KK36: Umarım hep beraber güzel haberi alıp burada paylaşırız sevgiler:KK36:
Canmmm merhaba. bana erken menopoz dedikleri için başladım tedaviye ve Ben de ilk tüp bebek tecrübemi yaşıyorum. opu nisanda oldu 13 yumurta toplandı, dört tanes döllendi. Şimdi temmuz başında transferim var karmakarışık duygular içerisindeyim 😌 tarifi zor gerçekten. Allah hepimizin yardımcısı olsun ve kucaklarımız sağlıklı bebeklerle dolsun insallah canım benim 🫶🏻

X