2023 TEMMUZ AYI TÜP BEBEK TRANSFER OLACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 💖

Merhaba. 41 yaşındayım. 17Mayısta 3 yumurtam toplandı. 2si döllendi. İkisi de 5.gün embriyosu olarak donduruldu çok şükür. 1 Haziran'da regl oldum. Transfer hazırlıklarına başlayacaktık ama dr rahim çok kalın olduğu için histereskopi yapmak istedi. Çok şükür bugün aradı. Alınan parçalar temiz çıkmış. Şimdi bir dahaki regli bekliyorum transfer hazırlıkları için. Tahminen önümüzdeki hafta regl olurum. Temmuzun ikinci haftasında da transfer gerçekleşir inşallah🤲

hadi hayırlısı olsun inşallaaahh... Vallahi çok heyecanlıyım ama burada konuları okudukça umutsuz oluyorum benim de ilk transferim olacak 5. gün embriyosu ve donmuş. Yani ne yapılır nelere dikkat etmeliyim bilmiyorum da... Demir im 6 demir ilacı kullanmam lazım dr. um vermişti onu da içemiyorum midem almıyor
Benimde demirim çok düşük çıktı demir hapı kullanıyorum. Onun dışında neler kullanıyorsunuz ilaç olarak

Kızlar bilginiz üzere ikinci adeti bekliyordum bu ay rahim filmi çekildi ve benim günüm geçti cinsel ilişki yasagimiz yoktu acaba diyorum gebelik olabilir mi

Arkadaslar merhaba benim mayis ayinda yumurta toplandi taze transfer planlamistik ama kan degerlerim transfere uygun olmadigi icin donduruldu... hersey yolunda giderse kurban bayram sonrası transfer planlaniyor.. temmuz ortasi olur sanirim..medicalpark pendikte tedavi görüyorum ayni hastaneye giden baska arkadaşlar var mi.. bu arada insallah hepimiz hayirli sonuclar aliriz🤲

Benimde demirim çok düşük çıktı demir hapı kullanıyorum. Onun dışında neler kullanıyorsunuz ilaç olarak
hiç bir ilaç kullanmıyorum yani dr bir şey vermedi demir ilacından baska onu da doğru düzgün içemedim. Buradakileri okuyunca aldıkları vitaminlerdi falan ohooo diyorum ben bitmişim

Arkadaslar merhaba benim mayis ayinda yumurta toplandi taze transfer planlamistik ama kan degerlerim transfere uygun olmadigi icin donduruldu... hersey yolunda giderse kurban bayram sonrası transfer planlaniyor.. temmuz ortasi olur sanirim..medicalpark pendikte tedavi görüyorum ayni hastaneye giden baska arkadaşlar var mi.. bu arada insallah hepimiz hayirli sonuclar aliriz🤲
Dondurulmuş transferin tutma oranı çok çok daha yüksek bence en iyisini yapmıssınızzz. Ben de pendik de oturuyorum ama Alle de yaptırdım inşallah güzel sonuçlar alırız 2. adetimi beklemekteyimmm

Kızlar bilginiz üzere ikinci adeti bekliyordum bu ay rahim filmi çekildi ve benim günüm geçti cinsel ilişki yasagimiz yoktu acaba diyorum gebelik olabilir mi
ya o kadar cok olan var ki tedavi sırasında hamile kalan.. Ama şu da bi gerçek OPU işlemi sonrasında adetler hep gecikiyor

Canmmm merhaba. bana erken menopoz dedikleri için başladım tedaviye ve Ben de ilk tüp bebek tecrübemi yaşıyorum. opu nisanda oldu 13 yumurta toplandı, dört tanes döllendi. Şimdi temmuz başında transferim var karmakarışık duygular içerisindeyim 😌 tarifi zor gerçekten. Allah hepimizin yardımcısı olsun ve kucaklarımız sağlıklı bebeklerle dolsun insallah canım benim 🫶🏻
aminnn inşallaahh canım benimm temmuzun kaçı gibi tahminen?

Merhaba canmm benim de nisanda 13 toplandı yalnız beş tanesi döllendi ama bu çift tek olayını ben bilmiyorum nedir tam olarak?
Şimdi şöyle Dr. um dedi ki; tüp olarak donduruyoruz 1 tüpe 3 adette koyabiliyoruz 1 tüpe 1 adette koyabiliyoruz.
Ama tüpü dondurduk ve açtık; 3 yumurta içinden 1 tane koyacağız diğerlerini de kaybetme durumumuz olabilir(açıldığı için) bazen tekrardan dondurulmadan kaybedebiliyoruz dedi.
Riske atmayıp, 3 tane tek tek donduralım 2 tane de çift çift donduralım. Yani 5 tüp yapalım. 3 tüpün içinde 1 er tane embriyo var 2 tüpün içinde de 2şer tane embriyo var.

Merhaba. 41 yaşındayım. 17Mayısta 3 yumurtam toplandı. 2si döllendi. İkisi de 5.gün embriyosu olarak donduruldu çok şükür. 1 Haziran'da regl oldum. Transfer hazırlıklarına başlayacaktık ama dr rahim çok kalın olduğu için histereskopi yapmak istedi. Çok şükür bugün aradı. Alınan parçalar temiz çıkmış. Şimdi bir dahaki regli bekliyorum transfer hazırlıkları için. Tahminen önümüzdeki hafta regl olurum. Temmuzun ikinci haftasında da transfer gerçekleşir inşallah🤲
Adım adım emin adımlarla gidiyorsun ne güzel maşallah. En azından bastan dr tüm engelleri ortadan kaldırmış. Benim de temmuz un ikinci haftası olarak gibi bakalım 😍

Dondurulmuş transferin tutma oranı çok çok daha yüksek bence en iyisini yapmıssınızzz. Ben de pendik de oturuyorum ama Alle de yaptırdım inşallah güzel sonuçlar alırız 2. adetimi beklemekteyimmm
Oranlar hakkinda bilgim yok ama bi sayfada dondurulup cozulunce kalitesinin düştüğü falan yaziyordu bende keske taze transfer mi olsaydi diye üzülmüştüm...hayirlisi boyleymis demekki.. ilk denemem heyecanliyim ve bian önce olsun istiyorum ben tuzlada oturuyorum. Ikinci adetimden sonra transfer olacak benimde bi sknti çıkmazsa.. insallah tum isteyenler hayirli mutlu sonuclar aliriz😊🤲

Oranlar hakkinda bilgim yok ama bi sayfada dondurulup cozulunce kalitesinin düştüğü falan yaziyordu bende keske taze transfer mi olsaydi diye üzülmüştüm...hayirlisi boyleymis demekki.. ilk denemem heyecanliyim ve bian önce olsun istiyorum ben tuzlada oturuyorum. Ikinci adetimden sonra transfer olacak benimde bi sknti çıkmazsa.. insallah tum isteyenler hayirli mutlu sonuclar aliriz😊🤲
İkinci adetiniz ne zaman acaba

hiç bir ilaç kullanmıyorum yani dr bir şey vermedi demir ilacından baska onu da doğru düzgün içemedim. Buradakileri okuyunca aldıkları vitaminlerdi falan ohooo diyorum ben bitmişim
Tabi canım orası öyle çok kafada karıştırmamak lazım 😁 ben şuan corasprin prograf decavit Femara kullanıyorum. Yarın kontrolüm var bakalım nasıl geçecek

X