2023 Yılı TÜP BEBEK SÜRECİ BİLGİ PAYLAŞIMI

Merhaba
Benim sonuncum olumlu oldu çok şükür
İlk denememdi ve şimdi 10. Haftamın içindeyim🙏🏼
İnşallalh seninde bu denemen olumlu sonuçlanır hayırlısıyla🙏🏼🌺
Hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤩 yarın gideceğim doktora bakalım ne diyecek

Merhaba
Benim sonuncum olumlu oldu çok şükür
İlk denememdi ve şimdi 10. Haftamın içindeyim🙏🏼
İnşallalh seninde bu denemen olumlu sonuçlanır hayırlısıyla🙏🏼🌺
Merhaba hayırlı olsun inşallah 🤲 ben de transferimin 9.gunundeyim. elhamdülillah pozitifi gördüm. Ama kabızlık yaşıyorum bi iyiyim bi kötü. Bir sefeeligine Mecburen ikinmak zorunda kaldım . Bir şey olmamıştır değil mi. Çok kaygılıyım .

Merhaba hayırlı olsun inşallah 🤲 ben de transferimin 9.gunundeyim. elhamdülillah pozitifi gördüm. Ama kabızlık yaşıyorum bi iyiyim bi kötü. Bir sefeeligine Mecburen ikinmak zorunda kaldım . Bir şey olmamıştır değil mi. Çok kaygılıyım .
Merhaba
Bende kabızlık çok kez yaşadım ve ıkınma kısmını çok kez yaptımm maalesef
Korkudan oturup ağladım kendi kendime
Sonra doktoruma sordum dayanamadım
Hiç kafana takma
Bebek öyle bir yerde değil hiçbirşey olmaz dedi
Bebeğe birşey olmaz ama senin bağırsakların rahatlasın diye ilaç tavsiye edebilirim dedi.
Sizinde içiniz rahat olsun.
Ki kabızlık problemim 10 haftadayım hala var maalesef

Merhaba
Bende kabızlık çok kez yaşadım ve ıkınma kısmını çok kez yaptımm maalesef
Korkudan oturup ağladım kendi kendime
Sonra doktoruma sordum dayanamadım
Hiç kafana takma
Bebek öyle bir yerde değil hiçbirşey olmaz dedi
Bebeğe birşey olmaz ama senin bağırsakların rahatlasın diye ilaç tavsiye edebilirim dedi.
Sizinde içiniz rahat olsun.
Ki kabızlık problemim 10 haftadayım hala var maalesef
Ya Allah razı olsun sizden nasıl içim rahatladı. Bazı Dr sayfaları zararı yok bazıları ikinmayin diyor yani kotuydum mecbur kaldım sonrası zaten öyle kafama girdi ki sabahın 5 i uyku uyuyamadım Allah'ım bir şey olmasın diye. Elhamdülillah yıllar sonra pozittfi görünce zaten inanamıyorum . Nasıl belirsiz bir süreç rabbim herkesin yardımcısı olsun herkese mutluluk gözyaşlarını tez zamanda nasip etsin yorucu süreç Otursam mi kalksam mi bunu yaptım aman bir şey oldu mu. Kafa kalmıyor. Çok sağolun 💐💐 kalp atışıni gördünüz mü hayirli olsun inşallah 🤲

B
Ya Allah razı olsun sizden nasıl içim rahatladı. Bazı Dr sayfaları zararı yok bazıları ikinmayin diyor yani kotuydum mecbur kaldım sonrası zaten öyle kafama girdi ki sabahın 5 i uyku uyuyamadım Allah'ım bir şey olmasın diye. Elhamdülillah yıllar sonra pozittfi görünce zaten inanamıyorum . Nasıl belirsiz bir süreç rabbim herkesin yardımcısı olsun herkese mutluluk gözyaşlarını tez zamanda nasip etsin yorucu süreç Otursam mi kalksam mi bunu yaptım aman bir şey oldu mu. Kafa kalmıyor. Çok sağolun 💐💐 kalp atışıni gördünüz mü hayirli olsun inşallah 🤲
İnanın bende aynı stresi yaşadım. Aynı sayfaları okuyunca🥹
Ama doktorum sağolsun içimi çok rahatlattı ve öyle de oldu. 10. Haftamdayım çok şükür kalp atışını 6. Haftada duyduk🥰
Darısı başınıza inşallah 🌺

B

İnanın bende aynı stresi yaşadım. Aynı sayfaları okuyunca🥹
Ama doktorum sağolsun içimi çok rahatlattı ve öyle de oldu. 10. Haftamdayım çok şükür kalp atışını 6. Haftada duyduk🥰
Darısı başınıza inşallah 🌺
Amin amin elhamdülillah inşallah sagolun 💐💐

Bende Osman beye gitmek istiyorum sıfırdan kapıdan girişten itibaren maliyeti nedir acaba
Şubatta gitmiştim. 3 ay biosteron ilaç kullanmamı söyledi. O zaman muayene ücreti verdim. Bu ay adetimin 2. günü tedavi için uygun mu diye kontrole gittim. Tedaviye başladık. İlaçlar dahil 40000 TL. Ekstra embriyo dondurma olursa1. paket 150 dolar + 2.paket 50 dolar şeklinde.

Tüp bebek sürecim başladı…istanbuldayım ama tedavim Bursa’da olacak
2023 de süreci yaşayacak olanlar . Doktor ilaçlar vs Bu konuda bilgilerinizi tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum …
Bursa Eurofertil Tüp Bebek merkezini önerebilirim Dr Gerçek bey ile ön görüşme yapmanı tavsiye derim

X