Gebeliğe Hazırlık 2023 Yılında Gebelik Planlayanlar🍼🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaaaaa ne güzel bir haber bu 😍😍😍😍 çok çok sevindim canım, sağlıkla ilerlesin, sağlıkla kucağına alasın inşallah 😍
Herkesten Allah razı olsun. Ne yazıkki süreç istediğimiz gibi ilerlemedi. 206 çıkan ilk sonucum 40 saat sonra 238 çıktı. Dış gebelikten şüpheleniyor ve takipteyim. Dualarınıza ihtiyacım var 🙏🏻

Herkesten Allah razı olsun. Ne yazıkki süreç istediğimiz gibi ilerlemedi. 206 çıkan ilk sonucum 40 saat sonra 238 çıktı. Dış gebelikten şüpheleniyor ve takipteyim. Dualarınıza ihtiyacım var 🙏🏻
:KK43: ah yaaa...
ınsallaahh oyle bırsey degıldır canım, Rabbım yardımcın olsun..
hayırlı ,güzel haberlerini bekliyorum..

Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi canım sen ne durumdasın minnoşların kaçıncı güne ulaştı💕
Selizay Selizay buralarda olduğuna göre bugun doğum yok galiba canım senin son durum nedir inşaAllah güzel haberlerin vardır🥰
kuzuuumm dün 3.günleriydi, yarın arayacaklar 5.gün inşallaahh saglıkla ulaşır birçogu heyecanla beklıyorum :KK36: :KK200:

48 saat olmamis, bir de ayni yerde mi verdin kani?
48-50 saat aralikla ayni merkezde verdigim kanda %35-40 artislarim olmustu benim ilk ikisinde, ama saglikla ilerledi cok sukur.
Umarim seninki de saglikli bir ilerleyise doner🙏🏻🙏🧚‍♀️

Aynı merkezde verdim evet. İlk olarak evime yakın bi tıp merkezinde vermiştim 206 çıktı. Sonra Asıl kendi hastanemde 36 saat sonra verdim orada 178 çıktı. Laboratuvar farkı olabilir dediler. Tekrar ilk gittiğim hastanede 40 saat sonra tekrar verdim 238 çıktı.
Yakın takipte ol mutlaka, bu tarz düzensiz yükselişler sonrası güzel haberler aldığımız oldu. İnşallah onlardan biri de sen olursun ❤️

Arkadaşlarım. Kendi hastanemde 178 çıkan beta hcg sonucum 45 saat sonra 299,9 çıktı. Yani %68 artış var. Nasıl sizce? Doktor dış gebelikten şüpheleniyordu. Sonucumu attım ama henüz yorum yapmad 🙁

X