Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 33,3%
  • erkek

OY: 3 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 16,7%

• Ankete Katılan
    6
Selam kizlar bende bugün kontrole gittim 7+0 kalp atışını dinledik 9 mm olmuş gitmisken de fiyatları sordum 3. Sezeryan oldugu için şuan ki fiyatı 16 bin mis 4 binde tüpleri bağlama farkı 3.5 yıl önce kızımı 2.500 e sezerya ln olmuştum fiyatlar almış başını gitmiş tabi araliga kadar tekrar articak
Ay size iyi demişler ben burda doğum paketi sorayım dedim medical hastanesine 60 bin fiyat çıkardı doğum 28 bin diyor geri kalan muayene ve test fiyatları ağzım açık kaldı

Ay size iyi demişler ben burda doğum paketi sorayım dedim medical hastanesine 60 bin fiyat çıkardı doğum 28 bin diyor geri kalan muayene ve test fiyatları ağzım açık kaldı
Bugün muayene ve idrar tahliline 1600 verdim. Sadece beta hcg 640. 4 günde 3 bine yakın para gitti, 30 bin TL testler için bana çok normal geliyor :KK43:

Bebek nokta olsa dahi görünüyorsa yapabilirim aslında😌
Merhaba benim içinde tahminde bulunabilir misiniz acaba 😊 6+1 karından ultrason
0F282A06-815C-4BCD-84C8-1B3DAE081C87.jpeg

Bugün muayene ve idrar tahliline 1600 verdim. Sadece beta hcg 640. 4 günde 3 bine yakın para gitti, 30 bin TL testler için bana çok normal geliyor :KK43:
Bizim burda muayene ayrı test ücreti ayrı geçen 1400 lira muayene ücreti ödedim tsh d vitamini toksoplazma ve idrar kültürüne bakacaktı 5 bin lira test parası istedi dedim gerek yok ben devlette yaptırırım bunları tıp fakültesi var bizim burda oraya gidip istediği testlerin hepsini yaptırdım. beta hcg bende 750 lira para ödemiştim

Bide herkes hasta gibiyim yazmış gerçekten de öyle diğer gebeliklwrimde böyle olmadım yemeknyapmak bile istemiyorum ev işi hiç istemiyorum elim kolum kalkmiyo birde Afrika tozlarıninda etkiside var diyolar umarım en kısa zamanda gecer

Kızlar ya ben ilk kontrolüme p.tesi gidecegim muhtemelen bebeğim 5-6 haftalıktır. Azcık kalkıp iş yaptığımda hemen kasıklarım ağrıyor aynı zamanda karnımada batma oluyor belimin ağrısından oturamıyorum sizde de öyle oluyor mu ? Daha ilk kontrole de gitmedigim için korkuyorum

Kızlar ya ben ilk kontrolüme p.tesi gidecegim muhtemelen bebeğim 5-6 haftalıktır. Azcık kalkıp iş yaptığımda hemen kasıklarım ağrıyor aynı zamanda karnımada batma oluyor belimin ağrısından oturamıyorum sizde de öyle oluyor mu ? Daha ilk kontrole de gitmedigim için korkuyorum
Çok normal canım kendini yormamaya çalış rahim genişliyor adet gibi ağrılar batmalar çok normal kanama olmadığı sürece

6 haftalikken ilkinde Olctugu bebegin boyu ne kdardi sizde benimki 3.56 crl yaziyor.
Canım bir şey sorucam sana sen eskidende sıkıntıdaydın hatırlıyorum doktorun dediklerinden dolayı yine aynı doktora mı gittin yoksa bu kafayla söyleyim bebek sağlıklıysa düşürürsün acil yarın başka doktora git çünkü belliki sen kafanda sürekli bunu düşünüyorsun en azından adam akıllı doktora gidersin o sana gerçek neyse söyler sağlıklı yada değil bu şüphe insanı öldürür çünkü

Bugün biraz temizlik yaptım ayakta kaldım oturduğumda belim çok ağrımaya başladı sızlıyodu resmen. Kasıklarımda biraz ağrıyınca korkudan ağladım 🥺 bende senim gibiyim canım mayısın 2sinde randevum var ondan korkuyorum. Kendimize dikkat edelim yapacak bişey yok yorulmicaz demekki

Olctugu bebegin boyu ne kdardi sizde benimki 3.56 crl yaziyor

Canım bir şey sorucam sana sen eskidende sıkıntıdaydın hatırlıyorum doktorun dediklerinden dolayı yine aynı doktora mı gittin yoksa bu kafayla söyleyim bebek sağlıklıysa düşürürsün acil yarın başka doktora git çünkü belliki sen kafanda sürekli bunu düşünüyorsun en azından adam akıllı doktora gidersin o sana gerçek neyse söyler sağlıklı yada değil bu şüphe insanı öldürür çünkü
Evet kocam baska hastaneye alamadi tutturmus en iyi hastanr en iyi cihazlar bunlar diyor . Ya kadin hep icimi karattiyor cidden tam seviniyorum daha bebek geriden geliyor diyor kalbi atiyor diyorum evet ama biraz yavas diyor. Dua et diyip duruyor bana . Sanki doktora degilde imamin yanina gelmisim bilimsell hcbir aciklama yok. Sanki ben bilmiyorum allaha siginmayi.. saka gibi. Bes gun snra baskasina gidecegim .

X