Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 2 40,0%
  • erkek

OY: 2 40,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 20,0%

• Ankete Katılan
    5

outoffit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
631
464
30
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 31-12-2024

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI 🌸YAŞŞEHİRKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞICİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸
M Mucizee35 28İzmir15 Mart4+310 Aralık 2024
outoffit outoffit 30Ankara18 Mart6+36+313 Aralık 2024
O ogretmennnhaniiimm1 28Adana125 Şubat5+26+58 Aralık 2024
blocked blocked 31İstanbul115 Mart20 Aralık 2024
otuzaazkala otuzaazkala 28Sakarya110 Mart5+215 Aralık 2024
D derya32 37İstanbul328 Şubat5+36+6Erkek ???4 Aralık 2024
flamingome flamingome 26Kocaeli110 Mart5+115 Aralık 2024
Z Zeyzey272727272727 28Gaziantep120 Mart21 Aralık 2024
K kzkzkzkz 35İzmir212 Mart5+316 Aralık 2024
serendipcem serendipcem 23Antalya13 Mart5+18 Aralık 2024
P prmhnm 30Diyarbakır16 Mart6+5Kız ???11 Aralık 2024Parla ???
M minikfilozof 25Ankara110 Mart5+1Erkek ???15 Aralık 2024
Y yagmurhakan35 34İzmir14 Mart5+36+49 Aralık 2024
soundoffreedom soundoffreedom 29İstanbul22 Mart4+57+0Kız ???7 Aralık 2024
hayrihale hayrihale 29Aydın18 MartKız ???13 Aralık 2024
festina lente festina lente 36Denizli117 Mart18 Aralık 2024
B babyzuzu 31İstanbul126 Şubat4+67+32 Aralık 2024
N nursen6161 36İstanbul47 Mart12 Aralık 2024
edahandro edahandro 36Ankara123 Mart25 Aralık 2024
cilekkokusu90 cilekkokusu90 34Kocaeli4 Mart4+36+29 Aralık 2024
Miss2311 Miss2311 31İstanbul218 Mart4+323 Aralık 2024
minikbikusumolsa minikbikusumolsa 26Sakarya112 Mart4+317 Aralık 2024
M mavigokyuzu93 31İstanbul111 Mart16 Aralık 2024
S sym357 27Gaziantep14 Mart5+06+29 Aralık 2024
HAYATAKIRGINIM1 HAYATAKIRGINIM1 26Adana319 Mart5+326 Aralık 2024
Meryemimm Meryemimm 28İstanbul114 Mart19 Aralık 2024
S sem123 28Zonguldak19 Mart5+26+114 Aralık 2024
B Bulutsuzluq 24 Mart29 Aralık 2024
hemsirebiri hemsirebiri 2924 Mart28 Aralık 2024
P perocuk35 35İzmir125 Şubat5+410 Aralık 2024
Dersolsun Dersolsun 35Kırıkkale25+414 Aralık 2024
Lila2455 Lila2455 302 Mart5+36+47 Aralık 2024
Minik kralice Minik kralice 30Almanya220 Mart
Iremre44 Iremre44 25İstanbul224 Mart
MavisOglumm MavisOglumm 37Ankara223 Mart

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bende inşallah burda olurum 9 buçuk yaşında kızım var 1 buçuk senedir 2.yi düşünüyorum. Dr gittim herşey normal dedi bakalım Allah ne zaman ol diyecek hayırlı zamanda sağlıklı bir şekilde nasip etsin

Kızlar ben adetima 6 gün kala test yaptım ikinci çizgi silik çıktı arkasjndan hemen özelde kan verdim 36 çıktı normal kaset testtede silik çizgi çıktı bu kadar erken çıkması çok garibime gitti normal mi🤣 birde sağ kasığımda yumurtlama günümden beri batma ağrı var belimde baya ağrıyor normal dimi bunlar

Kızlar ben adetima 6 gün kala test yaptım ikinci çizgi silik çıktı arkasjndan hemen özelde kan verdim 36 çıktı normal kaset testtede silik çizgi çıktı bu kadar erken çıkması çok garibime gitti normal mi🤣 birde sağ kasığımda yumurtlama günümden beri batma ağrı var belimde baya ağrıyor normal dimi bunlar
Tebrik ederiiim 💕 yumurtlama üzerinden kaç gün geçti

Merhaba arkadaşlar,
Aranızda olmak ümidiyle yazıyorum :)
7 ve 4 yaşlarında iki çocuğum var.
3.çocuğu istiyorum nasipse.
Yaşım 42, benim yaşıma yakın birileri var mı aranızda ?

Yaaa çok sevindim hayırlı olsun. Sağlıkla kucağına al inşallah 💕 burda okumuştum böyle erken öğrenilen gebelikler oluyordu. Darısı bizlere inşallah 🌸

Tebrik ederiiim 💕 yumurtlama üzerinden kaç gün geçti
teşekkür ederiim uygulamya göre yumurtlama günüm 8 mart gösteriyordu ama bence 6 martta oldu ogünden beri kasıklarım ağrıyor çünküü tüm belirtileri çok erken yaşıyorum ve bu beni korkutuyor biraz bel bel ve kasık ağrısı var baya adet olacakmışım gibi ve sürekli uykum geliyor yüzüm alev alev yanıyor

Yaaa çok sevindim hayırlı olsun. Sağlıkla kucağına al inşallah 💕 burda okumuştum böyle erken öğrenilen gebelikler oluyordu. Darısı bizlere inşallah 🌸
Çok teşekkür ederim insallah amiinn bu kadar erken olması beni biraz korkutmuyor değil tüm belirtileri yaşıyorum diyeibliirim :KK70:

teşekkür ederiim uygulamya göre yumurtlama günüm 8 mart gösteriyordu ama bence 6 martta oldu ogünden beri kasıklarım ağrıyor çünküü tüm belirtileri çok erken yaşıyorum ve bu beni korkutuyor biraz bel bel ve kasık ağrısı var baya adet olacakmışım gibi ve sürekli uykum geliyor yüzüm alev alev yanıyor
Benim de Ovulasyon testinde 9 mart görünüyordu gerçekten çok erken öğrenmişsiniz tebrikler🎉🎊
Benim de bel ağrım ve kasıkta regl olacakmış gibi bi ufak sancı var ama testte çıkmadı dün yaptğımda ben de tekrarlamadım😊

Benim de Ovulasyon testinde 9 mart görünüyordu gerçekten çok erken öğrenmişsiniz tebrikler🎉🎊
Benim de bel ağrım ve kasıkta regl olacakmış gibi bi ufak sancı var ama testte çıkmadı dün yaptğımda ben de tekrarlamadım😊
teşekkür ederim :) umarım vardır sizinde ama bence yapmayın test hafif lekelenmem olunca eşimi tutamadım illa yapalım dedi ama şuan gerçekten gün geçmek bilmiyor sağlıklı bir gebelikmi değilmi diye düşünüp yiyip duruyorum kendimi sabah tekrar kan verdim çarşamba tekrar vericem beta hcg artışı takibi için cuma gününede randevualdım umarım cuma belli oluy birşeyler çünkü şuan seviniyimmi sevnmeyimmi bilemiyorum ilk gebelik ilk denememizde oldu beklemiyordum ilk seferde olmasını o yüzden çok afallamış durumdayım gitsem 5. haftadan önce bebek görünmüyomuş sadece kese görünse bile yine bebek görünene kadar risk var bu durumlar aşırı yıprtatıcı oluyor bence o yüzden ne kadar geç öğrenseniz o kdar iyi şahsen :KK70:

teşekkür ederim :) umarım vardır sizinde ama bence yapmayın test hafif lekelenmem olunca eşimi tutamadım illa yapalım dedi ama şuan gerçekten gün geçmek bilmiyor sağlıklı bir gebelikmi değilmi diye düşünüp yiyip duruyorum kendimi sabah tekrar kan verdim çarşamba tekrar vericem beta hcg artışı takibi için cuma gününede randevualdım umarım cuma belli oluy birşeyler çünkü şuan seviniyimmi sevnmeyimmi bilemiyorum ilk gebelik ilk denememizde oldu beklemiyordum ilk seferde olmasını o yüzden çok afallamış durumdayım gitsem 5. haftadan önce bebek görünmüyomuş sadece kese görünse bile yine bebek görünene kadar risk var bu durumlar aşırı yıprtatıcı oluyor bence o yüzden ne kadar geç öğrenseniz o kdar iyi şahsen :KK70:
Tamamen aynı fikirdeyim sizinle, kasım ayında ikiz bebeklerimi kaybettim 11 haftalıkken çok gergin ve tedirginim sanki bi daha olmayacak gibi geliyor çok saçma ama 9 haftalık öğrenmek istiyorum hep ama yine duramıyorum meraktan
Önceki gebeliğimde reglim 4 gün geçtiği halde kan verdiğimde beta 84 çıkmıştı
Ne erken gebelik testi ne normal kaset test hepsi negatifti çok manasız şekilde o yüzden pozitif görme umudum yoktu yine de innovitanın testleri çok hassas dedikleri için ara ara yapıyorum ama negatif 🥲

Tamamen aynı fikirdeyim sizinle, kasım ayında ikiz bebeklerimi kaybettim 11 haftalıkken çok gergin ve tedirginim sanki bi daha olmayacak gibi geliyor çok saçma ama 9 haftalık öğrenmek istiyorum hep ama yine duramıyorum meraktan
Önceki gebeliğimde reglim 4 gün geçtiği halde kan verdiğimde beta 84 çıkmıştı
Ne erken gebelik testi ne normal kaset test hepsi negatifti çok manasız şekilde o yüzden pozitif görme umudum yoktu yine de innovitanın testleri çok hassas dedikleri için ara ara yapıyorum ama negatif 🥲
bence test farketmiyor ya ben adete 6 gün kala yaptım normal kaset testte erken gebelik testinden daha net çizgi çıktı çıkası varsa çıkıyor heralde :KK70: ALlah bir daha yaşatmasın o günleri inşallah tevekkül etmek bence çok öenmli ben bebek istediğim dönemdede hep dedim ben istiyorum ama hayırlısı ne zaman ise ozaman olsun bu gerçekten o kadar rahatlatıyoki kafayı şimdide aklıma kötü bişrey gelidği an bunu söylyüorum hayırlısı neyse o olsun hepimizin hakkında insallah :)

bence test farketmiyor ya ben adete 6 gün kala yaptım normal kaset testte erken gebelik testinden daha net çizgi çıktı çıkası varsa çıkıyor heralde :KK70: ALlah bir daha yaşatmasın o günleri inşallah tevekkül etmek bence çok öenmli ben bebek istediğim dönemdede hep dedim ben istiyorum ama hayırlısı ne zaman ise ozaman olsun bu gerçekten o kadar rahatlatıyoki kafayı şimdide aklıma kötü bişrey gelidği an bunu söylyüorum hayırlısı neyse o olsun hepimizin hakkında insallah :)

İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız ☺☺☺

Slm kızlar bende yeni gebelik düşünüyordum fakat bu ay eşimin işi dolayısıyla 2 sefer ilişki oldu, sat 17 Şubat. 29 günde adetimi olurum, bazen gecikir. Diğer çocuklarımda da geç döllenme yaşadım sormak istediğim şu. 29 Şubat ve 7 mart ilişki oldu. Ama bu sefer geç yumurtladim şöyle anladım ayın 7si sağ kasığımda çok ağrı ve akıntı çoğaldı Ogün ilişkide bulunduk sonra olmadı. Bat 16 mart olmadım daha, iki sefer test yaptım negatif. Haftaya kadar bekleyecegim olmazsa kan vereceğim. Büyük ihtimalle dediğim gibi 7 veya 8 yumurtladim ,7sinde akıntı ve ağrı başladı 10una kadar sürdü sizce tutmuş mudur. Test için erke mi son ilişkiden 12 gün geçti

X