2024 Kadın Doğum Ücretleri

Anladım.. Fiyat bilgisi alınca yazarsanız sevinirim.. Sağlıkla dünyaya gelir İnşAllah bebeğiniz ☺
Amin sizinki de inşallah 🙏🏼
Alınca bilgi yazarım.
Ancak devamlı gittiğiniz doktorda doğum yapmayı düşünmüyor öusunuz

Amin sizinki de inşallah 🙏🏼
Alınca bilgi yazarım.
Ancak devamlı gittiğiniz doktorda doğum yapmayı düşünmüyor öusunuz
Doktoru beğeniyorum aslında ama daha önce ablamın doğumlarını o yaptı biraz sezeryan yanlısı gibi geliyor.. Biraz araştırma yapmak istiyorum kesin değil henüz fikrim ama bakıcam

Doktoru beğeniyorum aslında ama daha önce ablamın doğumlarını o yaptı biraz sezeryan yanlısı gibi geliyor.. Biraz araştırma yapmak istiyorum kesin değil henüz fikrim ama bakıcam
İçine sinen yer ve kişiyi seçmek mantıklı, hamilelik duygusal bir süreç sonuçta stres de etkileyecek.

O zaman ben gittikten sonra doktor hakkında da gözlemlerimi yazarım.
Arkadaşım 2 çocuğunun doğumunu onda yapmış. Kimseye değişmem diyor

Evet ben de aynı fikirdeyim o dönemi rahat atlatmak istiyorum, streslenmek istemiyorum.. Doktorun davranışı da çok önemli..
Hayırla sağlıkla hem siz hem bebeğiniz inşallah atlatırsınız bu dönemi.

Antalya Memorial sgklı için doğum ücreti 21.000 iken 28.000₺ oldu yılbaşından sonra gelen zamla.

O zaman ben gittikten sonra doktor hakkında da gözlemlerimi yazarım.
Arkadaşım 2 çocuğunun doğumunu onda yapmış. Kimseye değişmem diyor
Şimdi gördüm doktorunuzun ismini yazmışsınız zaten. İnsan bu süreçte çok tedirgin oluyor o yüzden güvenebileceğimiz ve iletişimimizin iyi olduğu bir doktorla devam etmek çok önemli bence. Insallah hepimiz bu süreci sağlıklı ve güzel bir şekilde tamamlarız 😇

Şimdi gördüm doktorunuzun ismini yazmışsınız zaten. İnsan bu süreçte çok tedirgin oluyor o yüzden güvenebileceğimiz ve iletişimimizin iyi olduğu bir doktorla devam etmek çok önemli bence. Insallah hepimiz bu süreci sağlıklı ve güzel bir şekilde tamamlarız 😇
Başka bi arkadaşımda dediğiniz doktora gitmiş.ama ben kadın doktor olsun istiyorum.
Dediğiniz gibi iletişim güven çok önemli
İnşallah sağlıkla alırız 🥰

Başka bi arkadaşımda dediğiniz doktora gitmiş.ama ben kadın doktor olsun istiyorum.
Dediğiniz gibi iletişim güven çok önemli
İnşallah sağlıkla alırız 🥰
Ben de aslında kadın doktor tercih ediyordum. Önceki hamileligimde doktorum kadındı ama hem erken doğumla bebeğimi kaybedip hem de doktorum hastaneden ayrılınca özgüç hocaya geçtim.öncekinden dolayı biraz hassasım ve sürekli tedirginim.Insallah bu sefer her şey yolunda ilerler.

Ben de aslında kadın doktor tercih ediyordum. Önceki hamileligimde doktorum kadındı ama hem erken doğumla bebeğimi kaybedip hem de doktorum hastaneden ayrılınca özgüç hocaya geçtim.öncekinden dolayı biraz hassasım ve sürekli tedirginim.Insallah bu sefer her şey yolunda ilerler.
Amin inşallah her şey yolunda gider. Kendini strese sokma iyi olacaktır her şey ❤️

X