2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben hem sağlıklı besleniyorum hem sigara içiyorum doktorum da kızıyor ama tüm hamileliği boyunca sigara içen tonla tanıdığım var tabi riski çok fazla bırakabilen bıraksın kesinlikle ama ben bırakamıyorum bazı günler 5 bazı günler 10 içiyorum test günü sonucu beklerken 15 tane içmişimdir🙄 yarın kese görmeye gidicem inşallah ama bi terslik olduğundan şüpheleniyorum kendi kendime bugün de çok içtim yoksa ağlamaya başlarım bir de sigara stresi istemiyorum ne yapayım
Kızlar ben içmiyorum ama tabi ki bırakmanız en güzeli zaten bence içinizde o bebeği hissetmeye başlayınca azaltacaksınız istemsiz öyle düşünüyorum🥰 yine de paket paket içip sağlıklı doğum yapan çok arkadaşım var çok kafanıza takmayın yani ama azaltmaya çalışın en güzeli

İnanın elinizde olmadığının farkındayım. Bende bir de anksiyete var çarpı iki olarak stres yapıyorum. Hiçbir anne vicdanen çocuğuna zarar vermek istemez ama işte anlıyorum sizi
Ben de anksiyete var ilaçları 4 5 ay önce bıraktım zaten sadece prozac kullanıyordum ama yarın her şey yolundaysa doktoruma sorcam kullanma derse terapi düşünüyorum çünkü en ufak krampta Netflixe 3 sezonluk dizi yazmaktan yoruldum 🙄

Ben de anksiyete var ilaçları 4 5 ay önce bıraktım zaten sadece prozac kullanıyordum ama yarın her şey yolundaysa doktoruma sorcam kullanma derse terapi düşünüyorum çünkü en ufak krampta Netflixe 3 sezonluk dizi yazmaktan yoruldum 🙄
Anladım ben daha ağır bir ilaç kullanıyordum değiştiremedim de bırakamadım da çok denedim. Bir yerde durumunuza bakıyorlar. Benim kötü olduğumu görünce devam kararı aldık

Kullanıyorum evet. Anksiyete var bende ilaç da kullanıyorum bırakmam pek mümkün değil. Ama böyle herkes çok sağlıklı şeyler yazınca yediklerini mesela anksiyetem tuttu benim tekrar. 😥
ben zaten cok sigara içen biri değilim hunde 5tane falan içiyordum suan da 1-2 tane içiyorum canm skıldıkca

Kızlar su gibi akıntısı olan var mı? Az buz da değil böyle bekledikçe damla damla akıyor yarın doktora gideceğim yaşayan var mı bunu? Renksiz kokusuz su akıyor sadece biraz beyaz ama fitil yüzünden. 5+5 deyim
ben varım transferden sonra başladı.. transfer günü çok sıkışıktım masaya zor yattım kalkarkende akıttım hatta biraz öyle zorladı beni.. eve geldıkten sonra da ne zaman tuvalete gitsem camasırım hep biraz ıslaktı hala da devam edıyor tutamıyorum mu acaba diye düşünmeye başlamıştım.. dediğniz gbi renksiz kokusuz su gbı ne oldugunu anlamadım açıkcası

ben varım transferden sonra başladı.. transfer günü çok sıkışıktım masaya zor yattım kalkarkende akıttım hatta biraz öyle zorladı beni.. eve geldıkten sonra da ne zaman tuvalete gitsem camasırım hep biraz ıslaktı hala da devam edıyor tutamıyorum mu acaba diye düşünmeye başlamıştım.. dediğniz gbi renksiz kokusuz su gbı ne oldugunu anlamadım açıkcası
Ay ben de ya tutamıyorum mu diye düşünüyorum bazen birden öyle ıslaklık hissediyorum ki Allah korusun düşük mü kan mı acaba diye tuvalete koşuyorum🙄

bu arada ben sigara konusuna şöyle de bi çözüm getirdim transferden önce paket almamaya başladım içtiğim 1-2 sigarayı eşimden içiyorum farklı sigaralar kullanıyoruz kendı paketım olmayınca çok içesim gelmıyor

X