2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Progestan fitil kullanan arkadaşlar kaşınma mantar gibi sorunlar yaşıyor musunuz ? Bende çok fena kaşıntı yapıyor ne kullanacağımı bilmiyorum
Ben kullanıyorum ped tak dediler taktım koku oldu kaşıntı oldu bende çıkarttım. Onun yerine sürekli iç çamaşırımı degistiriyorum. Geçti öyle olunca ve transferime son iki gün kala antibiyotik verdi doktorum 2 gundurde onu iciyorum hiç bir şey yok suan.

Progestan fitil kullanan arkadaşlar kaşınma mantar gibi sorunlar yaşıyor musunuz ? Bende çok fena kaşıntı yapıyor ne kullanacağımı bilmiyorum
Sleepy natural günlük ped kullanıyorum 0 kaşıntı sık sık değiştirmek gerekiyor ben günde 4-5 defa değiştiriyorum çok rahatım

Merhaba tüp bebek yaptıran herkese allah hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah,…. eczaneye sorduğumda 7000 TL oldugunu söyledi indirimli bir şekilde vereceğim almak isteyen olur mu (kayserideyim)
Canım ilaç satışı yasak mümkünse sil bu entry i hesabın kapanır

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar selam 5 ay sonra geldim buraya ilk transferim boş gebelik ve kürtaj ile sonuçlandı. İlkinde o kadar heyecanlı ve hevesliydim ki 5.gün test yaptım pozitifi görür görmez 2 günde bir kan verip kendimi hırpalamaya başladım. Hiç iş yapmadım dışarı korkarak çıktım hep yattım ama yine de 1 kez kanamam oldu ve boş gebelik ile de kürtaj oldum. Pamuklara da sarınsam olmayacaksa olmaz diyerek bu defa transferin 2.günündeyim ve kendi kahvaltımı hazırlamak yemek hazırlamak gibi normal rutinlerimi yapıyorum. Tek bir soru var aklımda ilk transferde çok kasık ve bel ağrım vardı bu defa ha transfer olmuşum ha olmamışım gibi hiç bir belirti yok böyle olan var mı aranızda ?
Ben varım 🤗 geçen sene Ocak ayında tüp bebek ile hamile kaldım o kadar çok dikkat ettim ki her şeye 10. hafta kanama alanı lekelenme bile yoktu kalbi durdu arkasından kendiliğinden hamile kaldım 8. hafta sebepsiz yine kalbi durdu tüm belirtileri yaşadım transfer sonrası 5. gün evde test yaptım pozitif de gördüm ama gel gör ki ilerlemedi.simdi sadece ara sıra ufak kasık batmalari hafif bel ağrısı var gaza gelip yine idrar testi yaptım tabii ki negatif çok erken bence ondan göğüslerim bile daha bugün şişmeye başladı hiç acele etme tutacağı varsa tutar zaten 🧿💕🙏

Merhaba benimde bugün 8.gunum hiç bir ağrı sızı olmadı bende bende niye olmuyor gelişmiyor mu diye korktum ama dün doktora gittim 8 tane gelişmiş dedi en büyüğü 14tu
2. Muaynemde 5 tane var diğerleri büyümemiş dedi ama dün bacaklarıma ağrısı vurdu karnımda ağrıyor artık
Yumurtalar büyüdüğü için ağrıların olması normaldir. Kasık ağrın da başlar. Benim yumurta toplama günü kasık ağrım artmıştı, toplandıktan sonra eve gittiğimde de 2 gün sürdü ağrısı. Her ayağa kalktığımda sanki kasıklarımda taş varmış gibi aşağı çekiyordu kambur gibi yürümüştüm.
Yaa opu sonrası oluyormuş duyuyorum hep ama diz kapağımdan aşşağıya vurdu kasılmalar oluyor artık
Bende olmuştu çok halsizlik ve kasiklarimda batma olup bacağıma vuruyordu. Yumurta toplamaya son 2 3 gün kala mide bulantısı ve kusma başladı. Doktorum normal dedi çünkü aşırı derece östrojenim yükselmiş ama benim yumurtalar çok fazlaydı pkostan kaynaklı.
umarım bulantı olmaz çekilecek dert değil 🥹

2. Muaynemde 5 tane var diğerleri büyümemiş dedi ama dün bacaklarıma ağrısı vurdu karnımda ağrıyor artık

Yaa opu sonrası oluyormuş duyuyorum hep ama diz kapağımdan aşşağıya vurdu kasılmalar oluyor artık

umarım bulantı olmaz çekilecek dert değil 🥹
Bol bol su için iyi gelir. bana iç dediler ama icemedim birazda ondan olmuş.

Karın ağrısı yaşayanlar acaba ara ara mi yaşıyorlar? Ve ara ara yasamak mı hamilelik pozitif için belirti? Sürekli yaşanıyorsa regl ağrısı belirtisi midir acaba? Sizlerin deneyimi nasıl olmuştu....

X