💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ay bilmiyorum ama cok üzüldüm yani hic bu kadar uzgun hissetmemistim kendimi

Kizlar selam bisey sormak istiyorum tooksoplazma /rubella gibi testler var siz yaptirdiniz mi? Hastane cok yuksek fiyat cikardi acaba saglik ocagi bu testleri yapiyor mu ya da sizler nerelerde yaptirdiniz?

Kizlar selam bisey sormak istiyorum tooksoplazma /rubella gibi testler var siz yaptirdiniz mi? Hastane cok yuksek fiyat cikardi acaba saglik ocagi bu testleri yapiyor mu ya da sizler nerelerde yaptirdiniz?
Ben yaptırdım. Sağlık ocağı yapmıyor. Devlet hastanesinde dahiliye ya da kadın doğum uzmanına randevu alıp yaptırabilirsiniz.

Kızlar günaydın, midesi bulanan arkadaşlara sormak istiyorum. İlaç ne kullanıyorsunuz , gerçekten faydası oluyor mu?

Canım ilk testini paylaşır mısın?
Benim 10. Gün çok çok silikte. Böyle mi oluyor acaba ilk testler.

Ben sağlık ocağında yaptırdım. Hatta bende yapmadım otomatik aile hekimi yapmış gebelik olunca.

Kızlar günaydın, midesi bulanan arkadaşlara sormak istiyorum. İlaç ne kullanıyorsunuz , gerçekten faydası oluyor mu?

Merhaba, benim de dün başladı ben de merak ediyorum neler yaptınız acaba.
Kızlar leblebi ve çubuk kraker iyi geliyor bulantıya. Ama bunlarla geçmez ilaç alacak kadar kötü olursanız doktorlar prilam ve ya metpamid yazıyor. Prilam daha bitkisel içerikli diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…