💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Arkadaşlar benim bugün transferden sonra 3. Günüm belirtim yok hiç , siz de nasıl oldu , belirti olmayıp hamile kalan var mi

günaydın canım , Benim de donmuş 3. Gün embriyosu 29 Nisanda transfer oldum , cumartesi günü erken gebelik testinde çok silik görmüştüm dün ve bugün çizgi koyulaştı hatta normal kaset testte de çıkıyor artık . Kan baktırsam çıkar yani. Bence seninki de çıkabilir istiyorsan önce evde test yap ☺️
Valla kan verdim direk

Bende kaybettiğim ikizlerime olan hamileliğimde önce rüyamda görmüştüm sabah kalkıp test yapmıştım ve pozitif çıkmıştı ☺️ senin de öyle olacak benceeee 🤩🤩🤩
Ay bilmiyorum boyle elimde test vardı yapiyodum direk ikinci cizgi cikiyodu oyle ruya gorunce bende bugün verdim ama hala negatif dusunuyorum ay off kadin olmak ne zor

Ay bilmiyorum boyle elimde test vardı yapiyodum direk ikinci cizgi cikiyodu oyle ruya gorunce bende bugün verdim ama hala negatif dusunuyorum ay off kadin olmak ne zor
Evet kadın olmak hem çok zor hem çok güzel 🌸 pozitif düşün ☺️ hemşireymişsin Lab dakilere söyle seninkine hemen baksınlar 😂

Kızlar günaydın☀️ bu sabah tekrar test yaptım düne göre daha koyu ama hala silik tabi🙈 mide bulantısı olanlar ne zaman başladı bulantılarınız? Ben daha önce 3 hamilelik geçirdim (sadece birini kucağıma alabildim ona da şükürler olsun🙏) hiç midem bulanmamıştı. Bu sabah inanılmaz midem bulandı kalkıp bol naneli yayla çorbası yaptım o biraz iyi geldi. Hamilelikten olamaz herhalde bu kadar erken değil mi🙄

Kızlar günaydın☀️ bu sabah tekrar test yaptım düne göre daha koyu ama hala silik tabi🙈 mide bulantısı olanlar ne zaman başladı bulantılarınız? Ben daha önce 3 hamilelik geçirdim (sadece birini kucağıma alabildim ona da şükürler olsun🙏) hiç midem bulanmamıştı. Bu sabah inanılmaz midem bulandı kalkıp bol naneli yayla çorbası yaptım o biraz iyi geldi. Hamilelikten olamaz herhalde bu kadar erken değil mi🙄
Yaaa çok sevindim 🫶🏻 ya evet çok erken ama bu sabah benim de mide bulantım vardı hatta psikolojik herhalde diye düşündüm 😂

Canımm dayanamadım acilde kan testi yaptırdım 😍 201 çıktı iyi mi sence. Normalde Test günüm 7 mayıs salı☺️
Maşallah 🧿🧿🧿 çok güzel bir değer kuzum 💃💃
Kızlar elika veya happymom diye uygulamalar var çok tatlı gününüzüde hesaplıyor tatlı mesajlar yolluyot her gün indirin tavsiye ederim ben ordan takip ediyorum
Elikayı bilmiyordum hemen onu da indireyim. Sağol canım
Kizlar gunaydin bugun 8. Günüm sizce kan versem dusujte olsa cikar mi donmus 3. Gun embriyosuydu dun baya baya konusmustuk zaten
Çıkar canım 🙏
Arkadaşlar benim bugün transferden sonra 3. Günüm belirtim yok hiç , siz de nasıl oldu , belirti olmayıp hamile kalan var mi
Belirtisiz hamişim kuzum. Belirtilere takılma hiç ❤
5. Hafta mide bulantım başladi kuzum. Ben de erken sanıyordum. Prilam diye bi ilaç var. Çok kötü olursan onu doktoruna da danışarak içebilirsin. Hamileler için tasarlanmış bir ilaç.

X